• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    je rozdil mezi soukromym sbernym dvorem a mestskym. v soukromejch sem vetsinou dostal co sem chtel
    SM3
    SM3 --- ---
    MEZKALITO: Když jsem si chtěl odvést pár věcí ze sběráku ve vysočanech - ul. Pod šancemi, tak mi bylo docela hnusně řečeno, jak si to představuju, že je to prostě vyhozený, takže nepoužitelný, když jsem mu argumentoval, že bych těch pár věcí využil, tak mi bylo řečeno že je to prostě vyhozený a tak to i zůstane,,,
    Ale týpek co mi to řikal nevypadal že by měl všech 5 po hromadě, tak jsem se šel zeptat do kanclu a řekli mi to samý,,, demence :(
    MEZKALITO
    MEZKALITO --- ---
    tak parada..diky kluci. uz nam de v kuchyni para od pusy, tak je treba zhavit kaminka:)
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    MEZKALITO: To je asi jak kde a podle nálady těch lidí co tam dělaj. My jsme si ze sběrnýho dvora vybavili kdysi celej barách.
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    MEZKALITO: dneska jsme tam byli a zadnej problem
    MEZKALITO
    MEZKALITO --- ---
    cej...uz sem se asi ptal nekoho osobne v disu, ale zname to...jak jezdite do toho sbernyho dvora na libenak pro drevo, nedelaj tam nak problemy? mam totiz zato...mozna mylne...ze ze sbernejch dvoru ti nedovolej nic odvest..nebo?
    pripadne dik za upresneni;)
    DIM42
    DIM42 --- ---
    Na nastence pribyl program na leden
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    neni
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    a mejdan co byl jeste par dni zpatky na strankach zitra je nebo ne?
    FILUS
    FILUS --- ---
    Chválim výbornou hruškovici !
    LAN23
    LAN23 --- ---
    diky kolektivu discentra za sobotni party, nakonec sme to zvladli si myslim v klidu...

    jaky dny mete po novym roce kapeli, ze bych si booknul after party :D:D:D
    RFK
    RFK --- ---
    SPIRA: info mas na: http://discentrum.cz/

    vodnici si dat muzes.jen si nejsem jistej zda tu je tabak a uhlíky,tgž si radieji dones.
    SPIRA
    SPIRA --- ---
    Ahoj všem, nechtěli byste sem dávat info o akcích v DisCentru?
    Taky by mě zajímalo, jestli si u Vás můžu dát vodnici, popřípadě jaký máte tabák.
    Díky a zdar Vašemu činu !
    KEL
    KEL --- ---
    trosku odbocim, chtel bych podekovat za vybornou palacinku, kterou jsem byl obdarovan ve dve rano. Prijmene mne klub prekvapil :)

    ps: berunu jsem tam nezhalidnul
    SM3
    SM3 --- ---
    GULDUR: je to k smíchu, přesně jak píšeš, když už nechoděj na kulturní akce, tak by člověk aspon čekal, že když už VYHLÁSEJ(!!!!) stávku, tak by člověk očekával masou účast (10-ti tisíce lidí) v ulicích a né že jich tam přijde sto a pískaj na píšťalky,,, to je ubohý a ještě k tomu směšný...

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    dalo by se parafrazovat : ja bych vsechny tyhle discentra zakazala :DDDD fakt diky, jsem nemocen doma a cteni tohoto auditka me zveda naladu uz od ctvrtka :D
    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    no jestli považuje za lidskou komunikaci přes počítač, tak klobouk dolu, ale jsem moc ráda, že aspoň v jednom případě už bude pokoj, tyhle handrkovačky nikomu neprospívaj.
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    PUPUSH: tohle beru!
    Díky, už jsem myslela, že nikdo od vás není schopen lidsky a bez urážek komunikovat. Ikdyž ten levicový nádech a výtky vůči kapitalismu bych tam vynechala, ale což..je to tvůj pohled a názor, ten ti nikdo nebere :)

    díky pár lidem, co mě tady pošlou do prdele a pak mě zvou si to vyříkat (sic!) a vlastně za celou dobu z nich nevypadlo nic konstruktivního a vysvětlujícího kromě urážení, posílání do hajzlu a pohrdání někým, kdo má negativní názor, jsem před Dis zavřela dveře...nehledám důvody, do dneška jsem tomu dávala šanci i z důvodu, že to mám co by kamenem dohodil a chodí tam spousta mých známích, tomu projektu jsem fandila už od začátku, ale pokud někdo se mnou není schopen komunikovat přes klávesnici, není se mnou schopen komunikovat ani osobně, protože já bych mu nic jiného neřekla.

    tím jsem ze své strany zkončila, nebudu se teda srát do toho, do čeho mi nic není (jak tady padlo) a jak už jsem řekla, přeji vám dlouhého trvání..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam