• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    BARUSHA
    BARUSHA --- ---
    hele ja myslim, ze neni potrebovat to sem pastovat...to by mohlo bejt nekonecny jelikoz podobnych vyjevu od dtk existuji miliony..

    budme radi, ze jsme se zbavili dalsiho idiota, kdyz to takhle pujde dal, tak z toho discentra treba jednou neco kloudnyho opravdu bude:))
    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    Od: DTK (22.02.11 12:06:17) --- @, Reply [12:18:34, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    opravdu me mrzet nebude, ze ten zmrd co me rozbil a je v podmince pujde sedet, opravdu me nebude mrzet, ze dalsi zmrd co nekoho pobodal pujde sedet, opravdu me nebude mrzet, ze discentrum skonci.
    budu spat s klidem, to mi verte, i kdyz se po tom com asi budu muset budu muset odstehovat z prahy.

    Od: DTK (22.02.11 12:10:10) --- @, Reply [12:18:34, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    KPT_CHLOROFORM (22.02.11 12:07:01):nojo, nosim u sebe kver, protoze mam po tom patku strach o zivot, ty bys nemel?

    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    to abyste se začali bát :-)))

    Nove Od: DTK (22.02.11 11:52:43) --- @, Reply [11:57:54, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    mno, fakt, jak rikam, bavte se, skodoliby jste na to jak tak koukam dos, na to vas uzije.
    dnes do vecera cekam, ze mi z dc dovezou zbytek aparatury a penize co dluzej, nedovezou, jdu zitra rano podat na toho zmrda co me rozbil trestni oznameni pro tezky ublizeni na zdravi a discentrum zacnu resit oficialni cestou, takze discentrum skonci.
    zdar zmrdi.

    Nove Od: DTK (22.02.11 12:00:19) --- @, Reply [12:10:10, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    ROBOT_KAREL (22.02.11 11:55:05):
    BERROSCH (22.02.11 11:56:35):nic jinyho mi pravdepodobne nezbude.
    nos zlomeny znova?at si to nekdo zkusi a se zlou se potaze, myslis ze jsem takovej magor a opovazim se vylezt na ulici tak abych se neubranil?

    Nove Od: DTK (22.02.11 12:02:37) --- @, Reply [12:10:10, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    BERROSCH (22.02.11 11:56:35):me je jedno co neni nebo je, ze dokazu zaridit the end discentra vim zcela jiste.
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    tak prejže už se ozbrojil, discetrum nechá zrušit, a pak se pro jistotu přestěhuje, aby ho fetky z disu znova nesvrhli ze štaflí.. výživná diskuze, ve zkratce .)
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    jo, s těma bohnicema má pravdu. ;-)

    SUOTAM --- --- 10:33:58 22.2.2011 --- 00:05 :: diskuze :: halomrdy × spirit // forget the revoluti
    ja teda abych se zastal discentra, toho cloveka znam taky a mam s nim podobnou zkusenost, kdy na nas zkousel, ze se ztratily veci,ktery nikdy neexistovaly, taky vyhrozoval soudem a podobne..

    Jinak DTK řádí tady, tak bych asi nadšence směřoval tam :-)))
    http://www.cyberspace.cz/node/discussion.php?ident=6607&1298369901
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    N_I zase radi ;))
    SHM8
    SHM8 --- ---
    N_I --- --- 9:24:11 22.2.2011 --- [01:56 :: sledované diskuze :: VYHRABANO!]2 odpovědi
    vetsinou se hazi spina z nychu na cyber...tak to zkusime i opacnym smerem...

    neco ke slunickovemu mistecku jmenem discentrum...

    Od: DTK (20.02.11 14:07:38) --- @, Reply [14:30:13, Diskuse :: Když jim to nemůžete říct, NAPIŠTE TO SEM!]
    GUBAREV (20.02.11 14:01:38):to jo no.
    zkratka, pres pul roku jsm zvucil v discentru, neplatili mi ani tu smesnou castku co jsem si rekl(1000kc/koncert, 500/djs akce), rozkradli mi apec, mikrofony, kabely atd za hafo, znicili mix a jeste jsem ted v patek kdyz jsem si chtel dat na kupu aparaturu pred odvezenim, rozkopali drzku, a to tak, ze jsem byl vcera na operaci komplikovany tristivy zlomeniny nosu, pohmozdena pater, krk, ledviny,sral a chcal jsem krev..
    http://img2.rajce.idnes.cz/d5/4/4021/4021256_87a3038d88a5dd6107092f5066aa1646/images/Snmek019.jpg

    DTK (20.02.11 14:14:39) --- @, Reply [14:30:13, Diskuse :: Když jim to nemůžete říct, NAPIŠTE TO SEM!]
    za ten pulrok jsem si z nich vymodlil za praci a odpaleny repraky cca max 20k...
    predpokladam, ze zbytek nezaplatej ani nahodou a budu to muset resit pres policajty a soud.
    halt jsem duverivej curak no, ja vim.
    jsem po tom pul roce nejen ze ted tak trochu rozbitej, ale hlavne zralej jit si odpocinout do bohnic, v tom to prirovnani k markete sedi kamo:)), po tom pul roce v discentru si pripadam tak o 15 let starsi...
    ted mi pisou, do posty, ze jsem prej spadl v discentru ze stafli, ze me prej nikdo nezmlatil, ze mi nic nedluzej atd...navic zneuzili moje heslo k cs, hrabali se mi k poste, vypravej o me celkem husty pohadky atd...
    DIVADOMINIKA
    DIVADOMINIKA --- ---
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    Ahoj, dovolila jsem si vytvorit udalost na nas koncert v Discentru, uz se moc tesime, tak snad vsechno dobre dopadne :-)
    [ Kašmírové vážky & Michael Jackson ist tot / koncertconcert / 26.2.2011 / CR - Praha - Discentrum ]
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    ja odebiral z nemecka jen pifa
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    takovej lidovej bulvár :-)
    člověk má občas choutky zabrousit do ty užasny rubriky s dotazama od čtenářů :-D
    SHM8
    SHM8 --- ---
    YARRDESH: ten byl pěkně drahej, to si nemohl dovolit jen tak někdo.. oproti tomu poplife byl za hubičku a navíc tam byly vůbec první články o graffiti v čr...mám je v šupliku schovaný doteď .)
    NAST
    NAST --- ---
    sem fakt rada ze jste ... :))
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    VKLF:


    Časopis již nevychází.
    Popcorn je časopisem o muzice, o hvězdách a životním stylu vůbec. Obsahuje ovšem také rubriky, které si čtenáři v podstatě tvoří sami – z vlastních příspěvků. Najdete tu pestrou směs všeho, co zajímá dnešní teenagery: módu, plakáty, filmy, pohled do zákulisí šoubyznysu, sport, zajímavosti, tajemství, magii a čarování – pochopitelně i lásku a sex. Časopis prošel relaunchem a od té doby jeho prodaný náklad prudce stoupá. Typický čtenář je teenager ve věku 12–19 let.
    . zde bych tento marketamingovy tah posunul na realnych 9-12 let + 'dospeli' lide lezouci vymocneny z auta na benzince
    VKLF
    VKLF --- ---
    YARRDESH: nepletes si to s poplifem? ..btw. bravicko bylo lepsi- laska, sex a neznosti,))))
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    proslej popkorn, to jako nejaky stary cisla? doufam, ze nebudou vytrhany prostredni stranky s plakatem!
    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    23. 2. VELKÉ ČTENÍ O TICHU

    autorské čtení básníka Ticho


    (pokusim se dodat leták)

    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    Kdyby náhodou měl někdo zájem, zítra je poslední únorové promítání. Pouštět se bude 69!, dokument o posledních šesti měsících kodaňského squatu Undgdomshuset.
    Tentokrát máme i popcorn !zdarma! (samozřejmě prošlej a je ho tolik, že si můžete odnést i na doma k televizi)
    WOJTUSAAK
    WOJTUSAAK --- ---
    Zdar, rád bych se za NoExit sound domluvil na nějakém hraní v Discentru, na jaké id se mám obrátit please? Dík!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam