• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    RFK
    RFK --- ---
    ke kauze DTK musím připomenout a zdůraznit,že ten blbec dostal všechny prachy na kerejch byl s náma dohodnutej a ostatní jeho nároky jsou již jen čistě fiktivní (vycucaný z prdele) a do poslední chvíle s ním bylo jednáno naprosto férově a rovně...jedině on neustále fantazíroval a stežoval si.ve svejch vecech mel bordel,nechával je zde volně povalovat a svoji práci flákal.chodil se k nám hlavně nažrat a vyhulit si držku...no a pak ty štafle,ty jsou špatný,chybí na nich pár špriclí a celý se kejvou.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    DTK? - zvukař z discentra? cywe i tam si nadělal nepřátele?
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    Tyve... se ani nedivim, ze po tehle kecech co ma .... spadnul ze stafli :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    BEDLA: toje moc a to sem se myslel že je martin v pohodě, beru z5
    ZHULIQ
    ZHULIQ --- ---
    co to je za kokota ten DTK?! nakej debil ne!
    RFK
    RFK --- ---
    TYCZKA: no nesmej se,si nedelám srandu:)
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    DESPERADO123: Docela za solidni castky se da poridit apec tady, nakupovali jsme tam pro www.biograffs.cz... Neznama znacka Fame a jejich vlastni vyrobky v podstate noname me dost prekvapili, jak cenou tak kvalitou... Samozrejme je to investice, ale pokad mas platit za zvukare 2tis, tak to mas z5 na cca 30-40 akcich za komplet vybavu, coz neni takova doba... http://www.musicstore.de/
    DIM42
    DIM42 --- ---
    DESPERADO123: myslis na ten omnitronic? to ale nebyl moc diy, ale fakt ze to hralo strasne...
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    RFK: :D
    RFK
    RFK --- ---
    jo a dneska v sedm k nám přijde slečna Hyacinta.je to profesionální vykladačka karet,numeroložka,léčitelka a masérka.není to žádná šarlatánka.pochází ze čtvrté generace léčitelů.sám jsem si od ní nechal vykládat karty a čuměl jsem jak puk co na mě ty její karty prozradily.

    ...tak kdo má zájem,tak at se staví
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    ZLORENE: njn, ale profesionální apec stojí xx tisíc a na DIY apec který tam byl na začátku všichni nadávali. ;-) a ani sem jim nedivím :-)))
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Mno jo, nej je, kdyz ma clovek (klub) vsecko sam, sam si to zvuci, nikoho neresi...
    RFK
    RFK --- ---
    cyve zlatej hcčko.s tim se dalo alespon nakonec rozumě dohodnout,i když to dalo dost prace:)
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    jeho výhružek si nevšimejte. mě vyhrožoval stejně tak, že na mě použije kvér a s trestním oznámením a tak... to nemá cenu toto. stejně to dopadne tak, že ikdyž mu ty věci dovezete, tak druhý den vám začne vyhrožovat krz prachy...
    DIM42
    DIM42 --- ---
    BEDLA: a to se s nama vcera kdyz jsme mu vezli veci domlouval ze mu ten zbytek (jeden reprak a par kabelu) co jsme neprivezli mame nechat na vratnici na nakladovym, ze si pro to dojde - ted to chce dovist az pod nos a chce nas k tomu donutit vyhruzkama....
    A_UGUSTYN
    A_UGUSTYN --- ---
    jj sry..ted jsem si toho vsimnul
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    me pred chvily psal,ze mame cas do 22h vratit jeho vecy opet bude otevrena branka a musi tam ject jeden clovek a jestli ne tak prej zacne peklo a nemame zapomenout,ze ma kver
    DIM42
    DIM42 --- ---
    Vcera sem panu DTK zadarmo dovezl celou jeho aparaturu pred barak a jeste sme se s ni vykladali - zkratka jsme to chteli vsecko uzavrit a mit od toho magora pokoj - nacez my vecer napsal ze si na nej kuli mne stezovaly sousedi, ze my to tisici nasobne oplati a ze sem vysmazenej zmrd...
    DTK asi neumi resit veci nevyhrocene, vymejsi si ruzny castky ktery mu lidi prej dluzej za to a za to a nedela mu problemy vyrhrozovat, kdyz chce prachy. Driv se mi zdal taky docela v pohode a divil sem se kdyz jsem o nem slysel ze provadel lidem se kterejma driv spolupracoval stejny veci co ted nam...
    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    A_UGUSTYN: já ani nic takového netvrdím. jen se směji dmc DTK. pastoval jen příspěvky od DTK, který psal na cyberu.
    A_UGUSTYN
    A_UGUSTYN --- ---
    a dalsi vec je samozrejme velmi podivne lecit sve ranene ego pomoci represivnich slozek..
    bylo by daleko prinosnejsi kdyby jsi misto vyvolavani konfliktu se snazil o neco jineho..nepohodl jsi se s lidma z discentra? no a co? v praze je milion 200 prazdnych domu, moznosti apod apod....delat nejaky svuj projekt..........kdyz ti nevyhovuji stavajici
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam