• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    A_UGUSTYN
    A_UGUSTYN --- ---
    jj sry..ted jsem si toho vsimnul
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    me pred chvily psal,ze mame cas do 22h vratit jeho vecy opet bude otevrena branka a musi tam ject jeden clovek a jestli ne tak prej zacne peklo a nemame zapomenout,ze ma kver
    DIM42
    DIM42 --- ---
    Vcera sem panu DTK zadarmo dovezl celou jeho aparaturu pred barak a jeste sme se s ni vykladali - zkratka jsme to chteli vsecko uzavrit a mit od toho magora pokoj - nacez my vecer napsal ze si na nej kuli mne stezovaly sousedi, ze my to tisici nasobne oplati a ze sem vysmazenej zmrd...
    DTK asi neumi resit veci nevyhrocene, vymejsi si ruzny castky ktery mu lidi prej dluzej za to a za to a nedela mu problemy vyrhrozovat, kdyz chce prachy. Driv se mi zdal taky docela v pohode a divil sem se kdyz jsem o nem slysel ze provadel lidem se kterejma driv spolupracoval stejny veci co ted nam...
    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    A_UGUSTYN: já ani nic takového netvrdím. jen se směji dmc DTK. pastoval jen příspěvky od DTK, který psal na cyberu.
    A_UGUSTYN
    A_UGUSTYN --- ---
    a dalsi vec je samozrejme velmi podivne lecit sve ranene ego pomoci represivnich slozek..
    bylo by daleko prinosnejsi kdyby jsi misto vyvolavani konfliktu se snazil o neco jineho..nepohodl jsi se s lidma z discentra? no a co? v praze je milion 200 prazdnych domu, moznosti apod apod....delat nejaky svuj projekt..........kdyz ti nevyhovuji stavajici
    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    A_UGUSTYN: teď reaguješ jako na co? možná sem natvrdlej ale nechápu
    A_UGUSTYN
    A_UGUSTYN --- ---
    AFRODITAK:
    jedna vec je zvucit a druha je co za to chces. Lidi z Discentra jsou fajn, ikdyz se nekomu muzou zdat moc ,alternativni'. Podle me neni problem se normalne domluvit na tom co clovek potrebuje, chce apod...samozrejme ale nevidim do toho vseho. Samozrejme je ale mozny, ze jsi mel z ,vnejsi' spolecnosti trochu pokrivene vnimani reality a pak se nemuzes divit, ze narazis......
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    DESPERADO123: Ty jo a zrovna se me zdal docela v pohode.. Teda ne co se zvuku tyce, to byl dost otres, ale jointy s nama palil a srandoval pekne...
    BARUSHA
    BARUSHA --- ---
    AFRODITAK: hele stav se nekdy na pokec, pises, ze do discentra chodis/chodils casto a mas prehled o co se de..a my vubec netusime kdo jsi..zvlastni
    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    BARUSHA: no vidíš. to abys začala taky uvažovat o odchodu. ;-)
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    no pekne to tam vedete koukam raubiri... to je ten samej "zvukar" co zvucil tudle akci?? http://nd04.jxs.cz/100/484/3297f24c49_70566388_o2.jpg
    BARUSHA
    BARUSHA --- ---
    hele ja myslim, ze neni potrebovat to sem pastovat...to by mohlo bejt nekonecny jelikoz podobnych vyjevu od dtk existuji miliony..

    budme radi, ze jsme se zbavili dalsiho idiota, kdyz to takhle pujde dal, tak z toho discentra treba jednou neco kloudnyho opravdu bude:))
    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    Od: DTK (22.02.11 12:06:17) --- @, Reply [12:18:34, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    opravdu me mrzet nebude, ze ten zmrd co me rozbil a je v podmince pujde sedet, opravdu me nebude mrzet, ze dalsi zmrd co nekoho pobodal pujde sedet, opravdu me nebude mrzet, ze discentrum skonci.
    budu spat s klidem, to mi verte, i kdyz se po tom com asi budu muset budu muset odstehovat z prahy.

    Od: DTK (22.02.11 12:10:10) --- @, Reply [12:18:34, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    KPT_CHLOROFORM (22.02.11 12:07:01):nojo, nosim u sebe kver, protoze mam po tom patku strach o zivot, ty bys nemel?

    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    to abyste se začali bát :-)))

    Nove Od: DTK (22.02.11 11:52:43) --- @, Reply [11:57:54, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    mno, fakt, jak rikam, bavte se, skodoliby jste na to jak tak koukam dos, na to vas uzije.
    dnes do vecera cekam, ze mi z dc dovezou zbytek aparatury a penize co dluzej, nedovezou, jdu zitra rano podat na toho zmrda co me rozbil trestni oznameni pro tezky ublizeni na zdravi a discentrum zacnu resit oficialni cestou, takze discentrum skonci.
    zdar zmrdi.

    Nove Od: DTK (22.02.11 12:00:19) --- @, Reply [12:10:10, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    ROBOT_KAREL (22.02.11 11:55:05):
    BERROSCH (22.02.11 11:56:35):nic jinyho mi pravdepodobne nezbude.
    nos zlomeny znova?at si to nekdo zkusi a se zlou se potaze, myslis ze jsem takovej magor a opovazim se vylezt na ulici tak abych se neubranil?

    Nove Od: DTK (22.02.11 12:02:37) --- @, Reply [12:10:10, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    BERROSCH (22.02.11 11:56:35):me je jedno co neni nebo je, ze dokazu zaridit the end discentra vim zcela jiste.
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    tak prejže už se ozbrojil, discetrum nechá zrušit, a pak se pro jistotu přestěhuje, aby ho fetky z disu znova nesvrhli ze štaflí.. výživná diskuze, ve zkratce .)
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    jo, s těma bohnicema má pravdu. ;-)

    SUOTAM --- --- 10:33:58 22.2.2011 --- 00:05 :: diskuze :: halomrdy × spirit // forget the revoluti
    ja teda abych se zastal discentra, toho cloveka znam taky a mam s nim podobnou zkusenost, kdy na nas zkousel, ze se ztratily veci,ktery nikdy neexistovaly, taky vyhrozoval soudem a podobne..

    Jinak DTK řádí tady, tak bych asi nadšence směřoval tam :-)))
    http://www.cyberspace.cz/node/discussion.php?ident=6607&1298369901
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    N_I zase radi ;))
    SHM8
    SHM8 --- ---
    N_I --- --- 9:24:11 22.2.2011 --- [01:56 :: sledované diskuze :: VYHRABANO!]2 odpovědi
    vetsinou se hazi spina z nychu na cyber...tak to zkusime i opacnym smerem...

    neco ke slunickovemu mistecku jmenem discentrum...

    Od: DTK (20.02.11 14:07:38) --- @, Reply [14:30:13, Diskuse :: Když jim to nemůžete říct, NAPIŠTE TO SEM!]
    GUBAREV (20.02.11 14:01:38):to jo no.
    zkratka, pres pul roku jsm zvucil v discentru, neplatili mi ani tu smesnou castku co jsem si rekl(1000kc/koncert, 500/djs akce), rozkradli mi apec, mikrofony, kabely atd za hafo, znicili mix a jeste jsem ted v patek kdyz jsem si chtel dat na kupu aparaturu pred odvezenim, rozkopali drzku, a to tak, ze jsem byl vcera na operaci komplikovany tristivy zlomeniny nosu, pohmozdena pater, krk, ledviny,sral a chcal jsem krev..
    http://img2.rajce.idnes.cz/d5/4/4021/4021256_87a3038d88a5dd6107092f5066aa1646/images/Snmek019.jpg

    DTK (20.02.11 14:14:39) --- @, Reply [14:30:13, Diskuse :: Když jim to nemůžete říct, NAPIŠTE TO SEM!]
    za ten pulrok jsem si z nich vymodlil za praci a odpaleny repraky cca max 20k...
    predpokladam, ze zbytek nezaplatej ani nahodou a budu to muset resit pres policajty a soud.
    halt jsem duverivej curak no, ja vim.
    jsem po tom pul roce nejen ze ted tak trochu rozbitej, ale hlavne zralej jit si odpocinout do bohnic, v tom to prirovnani k markete sedi kamo:)), po tom pul roce v discentru si pripadam tak o 15 let starsi...
    ted mi pisou, do posty, ze jsem prej spadl v discentru ze stafli, ze me prej nikdo nezmlatil, ze mi nic nedluzej atd...navic zneuzili moje heslo k cs, hrabali se mi k poste, vypravej o me celkem husty pohadky atd...
    DIVADOMINIKA
    DIVADOMINIKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam