• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    zajimavyho? vyhrals
    BOREC
    BOREC --- ---
    BERUNA: tak udelej neco zajimavyho ty, misto tech zbytecnych reci
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    ...jediny na milade, jediny v discentru...
    OTZ
    OTZ --- ---
    Pražské Nákladové nádraží Žižkov je zase památkou – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/261327-prazske-nakladove-nadrazi-zizkov-je-zase-pamatkou.html?ref=boxE
    HERAK
    HERAK --- ---
    budete pořádat běloruskou kapelu PARTIJA..už sem na nich jednou neúspěšně byl..a někdo mi říkal že se udou zvát znova tak jen jestli je to v plánu..nebo jinej východní punk/HC
    RFK
    RFK --- ---
    AHJA: te jasný:)
    AHJA
    AHJA --- ---
    RFK: se přijď podívat, esli se zajímáš, viď... jména ti tu psát nebudu, ale samé sympatické osoby jojo
    RFK
    RFK --- ---
    AHJA: hele a kdo to provozuje?ja jen proto aby to nebylo zas hovno zabalený v pěkný krabičce (a to myslim bez urážky,čistě jen z opatrnosti)
    AHJA
    AHJA --- ---
    Alternativní prostor Salé

    Adresa
    Orebitská 14
    Praha 3 - Žižkov

    Otevírací doba
    Otevírací doba je zatím provizorní
    ale většinou nás tu najdete..

    MHD spojení
    Bus 133, 175, 509 zastávka U Památníku
    Tram 5, 9, 26, 55, 58 zastávka Husinecká

    Kontakt
    sale(at)riseup.net

    sale.s.cz
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    AHJA: ok..budu vézt v patrnosti..
    AHJA
    AHJA --- ---
    GULDUR: díky za nabídku, ale je to přízemí baráčku a nechceme si moc vyskakovat, co se hlasité hudby týče, nicméně kdyby to bylo nějaký tichý hraní, tak by se o tom dalo přemýšlet, ale žádný hlasitý duncárny ani tancovačky :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    AHJA: nechcete tam v budoucnu nějaký hraní (elektronika)..PA máme vlastní..muzikanty taky seženeme...zadara...na upoutání pozornosti...
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    Jsem tak drzý, že Vám všem nainstaluji program, který bude sbírat data o Vás.

    Jsem ještě drzejší - řeknu Vám, že je to ve Vašem zájmu, jde o Vaše dobro a že v žádném případě nejde o narušení Vašeho soukromí.

    Jsem hustě drzý - toho, kdo odhalil můj šmírovací program zažaluji.

    Budu z Vás dělat blb/ov/ce, zahrnu Vás články, videi, public rel., reportáži, průzkumy veř. mínění - které Vás přesvědčí, že šmírování Vás je normální a běžná věc.

    V této záplavě informací je důležité, aby si z toho každý vyvodil (kdyby přece jenom pochyboval), že stejně s tím nic nenadělá. Já totiž chci mít z Vás neschopné jedince, které nenapadne se bránit.

    Až Vás takto duševně znásilním, chci abyste mne milovali.

    Protože to všechno dělám pro Vaše dobro.

    Jsem Váš Bratr a Vy si musíte uvědomit že svoboda je otroctví.
    FEEX
    FEEX --- ---
    cau, ozvete se mi nekdo z dis do posty prosim, potreboval bych info o tom prodeji..
    REDBRIGADIST
    REDBRIGADIST --- ---
    Psala mi kámoška z Německa, že 6 lidi z Occupy movement shání nocleh v Praze na dnešní a popřípadě zítřejší noc. Já je neznám, kámoška tvrdí že jsou ok. Další info případně do pošty.
    VKLF
    VKLF --- ---
    Berlin ma fajn atmosku...sme tam byli na Paul Kalkbrennerovi, akce na hovno, ale trip po Berlinu guuut,)))
    DICK147
    DICK147 --- ---
    MYKO:
    Zrovna jsem na to myslel: Berlin vyhovuje nasim subversivnim pozadavkum nejlepe, neni to tak srackovy jako jinde...
    NAST
    NAST --- ---
    MYKO: tak se tam mnejte bajecne! treba se tam nejak potkame :]
    BOREC
    BOREC --- ---
    MYKO: hodne stesti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam