• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    SHM8
    SHM8 --- ---
    KALICOR: copa, byla přehlídka představitelů opozičních politických stran v Práglu?
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    SHM8: co todle bylo kua za kabaret?? aneb - Prisel jsem, videl jsem, nechapu, odchazim...
    SHM8
    SHM8 --- ---
    Ve čtvrtek 12.6. od 18:00 před magistrátem za parky na Vidouli a Klamovce
    Ve čtvrtek 12.6. od 18:00 před magistrátem za parky na Vidouli a Klamovce | o Cibulkách, Šmukýřce a okolí
    http://www.cibulky.info/za-parky-na-vidouli-a-klamovce/
    BELZEBUB1936
    BELZEBUB1936 --- ---
    Prolomit vlny: Domy v Praze chátrají dál. Na problém upozorňují squatteři | Prolomit vlny
    http://www.rozhlas.cz/...vlny-domy-v-praze-chatraji-dal-na-problem-upozornuji-jen-squatteri--1360393
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    DRUDRIGER2: myslim, že finální cena bude stejná jako na Mmreality- zahrnou tam provizi, servis a je to 130M...
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    Betonování Vidoule mají na Magistrátu schvalovat už ve čtvrtek 29. května | o Cibulkách, Šmukýřce a okolí
    http://www.cibulky.info/za-ochranu-prirodniho-parku-kosire-motol-proti-zastavbe-vidoule/
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRUDRIGER2: Real Estates attacks again!
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    tady to maji jen za 99 milionu
    Prodej, historický objekt, Praha 5, ul. U Cibulky - Praha 5
    http://www.muj-bazar.cz/...bjekty-inzerce-1166687-prodej-historicky-objekt-praha-5-ul-u-cibulky.html

    a je to na vice serverech s tim ze tot am vlozili 15.5.2014 takze to je novinka a nedivil bych se ze s cenou pujdou este nize.kdu bude mit na to ten to bere.takz zdarna budoucnost naseho orecha je ve svestce
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    jen aby někdo nepřekvapil...
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    ja to beru
    PASHAK
    PASHAK --- ---
    NOMAAD: jestli je někdo šikovnej tak to ukecá na stopatnáct)))
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    PASHAK: Jojo,zájemci už stojí frontu před realitkou.každej pěkně spořádaně kufřík se stotřiceti milionama...
    PASHAK
    PASHAK --- ---
    dobré ráno ořeši...

    Prodej, historický objekt, Praha 5, ul. U Cibulky | M&M reality
    http://www.mmreality.cz/cs/nabidka/394411/
    RYBE
    RYBE --- ---
    DIM42:
    cau,postradam po carodejnicich uzkou zelenou ocelovou trubku k heveru,kdyby nekdo - tak kdyztak posta,d
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    tresen to urcite neni. kdyz to bylo male tak to mnelo presne tydle tri listy ktere sou tu dole na fotce, a este k tomu, ja stromky sbiram pod stromkama, cize tendle stromek vas rostl pod orechem kralovskym a este par dalsich semenacku tam je, uz sem jej mnel asi rok vyhlidlej a kdyz s te tu byli tak sem vam ho dal.
    kdyz sem tam byl i tentokrat tak sem na nej koukal sice z dalky, trochu povyrostl a listy vypadali orechove, ale neskoumal sem to. tresne v mem okoli nerostou .
    no nebudeme to resit, ja bych si na vasem miste pockal na plody. padli tady 3 veci orech svestka a tresen vsechny maji plody.
    jinak je jaro a je dobre jej pohnojit. odporucam trochu dreveneho popela a trochu kompostu dobreho nejlepe kravskeho. a priklad na spodek na trochu slamy nebo sena aby byl krytej a ta zem mu nevysichala.
    ukazu se este uvidim kdy.
    neboj pupush ja se este ukazu a ten orech asi take....
    nejlepe by bylo odfitit to a pastnout to nekde na net at se na to muzeme kouknout. ja zase neverim tej biolozke,proste se mi to cele zda jako sen, daval jsem vam orech byl to orech , z moji skolky, tak je to pro mne divne ze zrazu to neni orech a jinak orech poznam podle toho ze z nej padaji orechy, proste je to malej orech co rostl pod velkim orechem.ma tri listy.... to je fuk....
    ale co mne napada ze mozna ste brali vice stromku nebot tech svestek tu mam desitky a prislo k zamene....
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    PUPUSH: to je trochu overkill s tou kurou. rozdil mezi listy tresne a orechu je propastny...

    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    Drugdiger: Sami od sebe bychom si možná ještě pár let, než by se urodily první třešně, ani nevšimli, že onen královský strom není tím, zač byl považován. Věřili jsme pevně tvému stromoznalství, označili jsme strom tabulkou s českým i latinským názvem a obehnali jej ochranným plůtkem. A až když oko jedné botaničky uzřelo stromek s honosnou cedulkou, byli jsme s pobavením upozorněni, že se asi stala mejlka. I nechtěli jsme zprvu věřiti, porovnávali jsme pěčlivě lístky i strukturu kůry a museli jsme seznat, že paní botanička má nejspíš pravdu.
    Nutno dodati, že stromek chováme ve velké úctě, neboť je symbolem znovuoživené Cibulky již od prvního jara, kdy jsme její brány otevřeli a proto tento stromek zůstane královským po všechny naše dny, ať už coby ořech, třešeň či švestka.

    Naposled jsi u nás byl páteční den narozeninového festivalu, vzpomínám si (určitě jsem neležela sjetá na pavlaci, kdys mě tak viděl naposledy, vzpomeň si), zrovna jsme připravovali domečky na streetpárty druhý den. Tou dobou jsme ještě nic netušili. Odhalení přišlo až o dva týdny později...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam