• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    POPULUS
    POPULUS --- ---
    dnešní večer ve Sběrných Surovinách bude částečně v režii Mašťáků/Konfirmat crew____za hudebního doprovodu Míry z ex Hus23 and jeho vinylovýho ansamblu____součásti večera bude i tombola v modu dones drobnost odneseš si drobnost
    start 20:00+

    ELZEE
    ELZEE --- ---
    Chybi mi deska. Nalezci se odmenim.. 1.fotka jak vypada, 2.fotka co na ni je



    ELZEE
    ELZEE --- ---
    YARRDESH: pyco ja taky hotovo.. a hned mam discipliny do zimnich skvoterskejch her.
    - nabrani prodlouzenou rukou min.6ti zatek najednou
    - hod odpadkem (prodlouzenou rukou) do cca 3m vzdalenyho pytle..
    a nejlepe kdyz je vsecko pekne primrzly :)

    Ze prej nas naucej pracovat. Che. Hele a ci soused jel na vanoce na dovolenou? Ja ze bych se nastehovala. Uz me nebavi topit v kamnech.. a tentokrat na zadnou strechu bez sauny.. :D
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    GULAZ: cestou na koncik do vybydlenyho baraku obvykle nazyvam libovolnou squattovacku, nebot je to jednodussi, nez nekomu dokolecka vysvetlvoat, ze se mu nechces nastehovat do predsine kdyz de na nakup. koneckoncu ja si opravdu myslel, ze na satovce bude improvizovany koncert, bral jsem na to i hudebni nastroj. tedy je to trest za unorove znovuobsazeni satovky. sice jsme podali dovolani a soudy pojedou dale, ale nez dojedou, tak je trest pravomocnej a vsichni musej 50 hodin na kokota a kokotku praktikovat opirani o hrabe, stetku, krumpac, koste a trenovat zasivani a pracovni nekazen vseho druhu - motivace v takovy praci, za kterou nedostanes zaplaceno a nechces ji delat a nesouhlasis s rozsudkem, je 0. jsem zvedavej, jestli nam to pak zpetne proplatej, pokud dovolani vyhrajeme.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    YARRDESH: tyvole, co se zase delo u vas?:)
    a zvuk teda 100x lepsi ted. Kopak uz ma kick, basa basuje a hajtka\cinely uz cinkaj. Dik!
    PS.: snad jen ten hlasa bych o malililinko jeste vytahnul;)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    !الله أكبر
    tak uz jsem taky svobodnej. sel jsem z toho debilniho hrabickovani a natirani stropu aka prace pro praci s holinkama v ruce a mel jsem obri nutkani je zahodit do prikopu, jak bagancata po ceste z pakarny. rovnou jsem vlezl do pivnice na vetrniku, myslivece meli, za chvilku mi dosly prachy a mirim na nadr, kdyby se chtel nekdo pridat.. 50 hodin debility za to, ze jsem sel na koncik do nejakyho vybydlenyho baraku a pak me tam ohrozovali fizlove, caune
    jo a drzaky maj premachlou verzi se srozumitelnejma kopakama a basou ... http://ingkralik.cz/yarrdesh/yarrdesh_-_drzaky.ogg .. dik gulasovi, ze nedrzel hubu o tom, jaka je to sracka zvukove, tak to ma byt
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Dovolim si ukradnout z auditka o situacionismu a jinem podobnem:
    DAB – BIEN URBAIN 8
    https://www.youtube.com/watch?v=wZUUfko9zv8
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    GULAZ: to zni, zpevak je nahranej na prastarej mobil v lese v asi 64kb a ma jenom stredy, kytary jsou z obyvaku a umeleckej zamer bych nazval mixerskou neschopnosti
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    YARRDESH: helle vsechno dobry, ale nevim jestli to je jen u me, kazdp. to zni jak z prdele. Zadny vejsky a strasne slity...
    Nebo to je umelecky zamer?:D
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    MIZZYCHAL: jak rika luba - jo, jo, jo.. nevim. moje katastrofalni neschopnost jednat s urady, koneckoncu jakkoliv komunikovat, mi prinesla uz druhou zimu, kterou to lezi ladem.
    MIZZYCHAL
    MIZZYCHAL --- ---
    YARRDESH: Kult! A ten jihad-breakcore bude hotovej kdy? :D
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    vsem slovakum bez narodoveckeho citeni se za mc lakatos lubose, koupajiciho se holt v klasicky cesky lesni nacionalisticky nenavisti omlouvam, nicmene snazil jsem se zachovat autenticitu pralesniho kriku s ozvenou smrkovych monokultur.

    projev mc lubose lakatose je normalne fyzicke zhmotneni capslocku
    HOSI JA JDU DO PYCE Z TADYMA!
    GORDON_FREEMAN
    GORDON_FREEMAN --- ---
    BLANA: da davaj dame betl !! :D
    ale az tak ~ v breznu
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    YARRDESH: Okamzite zabit ty kurvy.
    JANAVONHABCZAK
    JANAVONHABCZAK --- ---
    YARRDESH: do pičééééé
    MASOO
    MASOO --- ---
    YARRDESH: im lovin it;)
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    YARRDESH: to není normální kurvááá! :)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    black meth-to-all verze katarze problematiky vysroubovani drzaku LKT, neboli lesniho kolesoveho traktoru lakatos
    http://ingkralik.cz/yarrdesh/yarrdesh_-_drzaky.ogg
    BLANA
    BLANA --- ---
    ELZEE: ok, tak ja asi zacnu trenovat sama, trebas se casem nekdo prida :D (Vano??? haaaloooo!!! :D)

    MASOO: ono to jde i rozklikat? nepochopila jsem timpadem jak..je mozny, ze to nak nekonsoliduje s mym linuxem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam