• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    INK_FLO: mir je mrtvej, tak sme odepsany vsichni a dal uz to neresim
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ELZEE: akorát poukazuju na to, že pokud jsem toy, tak není dobrý začínat arogantností...ale ono je to asi jedno, pokud někdo začne tímhle stylem, tak je stejně dopředu odepsanej
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    INK_FLO: hele a ty ses velkej prisnej writer, co hraje ve zkuseny kapele, nikdo ti tu nesahame ani po paty a nebo ti tak trochu presplichlo?
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    vcera byl krasny den. v ulicich se rojili lide a v rukou nosili miniatury horicich kostelu, zavesene na pouku. zasnenym vyrazum adventnich zharu, nejcasteji matka vedouci za koncetinu lidskou miniaturu, chybel jenom warpaint. skoda, ze to nekteri kazili tim, ze misto kostela sehnali pouze lucernicku se svickou. ale to se da povazovat prinejhorsim za horici kaplicku. take poutko ke kostelikum by melo byt pridelane k zakladne, aby se tak dal horici kostel nosit spickou dolu. jsem zvedavy na pristi rok.
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    SGNLR: to by me zajimalo, jestli to frka, neb ma nejakej trik, jak pit do zaludku s nadechem. treba podobnej fyzikalni trik s hadickou, jako kdyz technar vidi opusteny bagr.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    INK_FLO: antistyl, woe!
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    tak to je vhozena rukavice..

    Find me a sommelier in this country that doesn’t love getting on the nosé. #fancyaf #winesandl...
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=37&v=XG8so31CCz0
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    Dont fuck with riot police. Anyway:
    Don't f*ck with Riot Police
    https://www.youtube.com/watch?v=xJYCweIqgkc
    RICK
    RICK --- ---
    INK_FLO: něco takového? :-D

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    nejsem Bior, takže ne :-)
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    INK_FLO: někdo ti rozkopal babovicky? To je mi líto..
    ALBERT_KANOJ
    ALBERT_KANOJ --- ---
    @INK_FLO tady neplac kluku....
    PRDOLA
    PRDOLA --- ---
    To je vyslovena nehoraznost snad je pochytaj a nauci je co se patri...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    asi jako kdyby začínající kapelu pozvali zahrát se zkušenějšíma, a oni jim prokopli kombo, aby starším ukázali jak jsou hustí....
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MARAKI: jedna skupinka začínajících sprejerů přešplíchala výtvor jiného sprejera, kterýmu nesahají ani po paty, ale asi teen punk no....
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    INK_FLO: a to som si myslel ze viem po cesky.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    BLANA: nedávno jsem viděl v yardu Biora crosslýho toy tagem od KMT, to budou asi velcí přísňáci....ještě to ani neumím držet v ruce, ale už přejíždím, level 8. třída ZŠ
    POPULUS
    POPULUS --- ---
    dnešní večer ve Sběrných Surovinách bude částečně v režii Mašťáků/Konfirmat crew____za hudebního doprovodu Míry z ex Hus23 and jeho vinylovýho ansamblu____součásti večera bude i tombola v modu dones drobnost odneseš si drobnost
    start 20:00+

    ELZEE
    ELZEE --- ---
    Chybi mi deska. Nalezci se odmenim.. 1.fotka jak vypada, 2.fotka co na ni je



    ELZEE
    ELZEE --- ---
    YARRDESH: pyco ja taky hotovo.. a hned mam discipliny do zimnich skvoterskejch her.
    - nabrani prodlouzenou rukou min.6ti zatek najednou
    - hod odpadkem (prodlouzenou rukou) do cca 3m vzdalenyho pytle..
    a nejlepe kdyz je vsecko pekne primrzly :)

    Ze prej nas naucej pracovat. Che. Hele a ci soused jel na vanoce na dovolenou? Ja ze bych se nastehovala. Uz me nebavi topit v kamnech.. a tentokrat na zadnou strechu bez sauny.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam