• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAWERICKHonor Harrington, Honorverse a vse okolo
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SIRIUS: Trošku s křížkem po funuse. Tahle řada se jmenuje Manticore Ascendant a letos už vyšlo druhé pokračování resp. rozšíření původní povídky ze šesté sbírky Worlds of Honor, pod názvem Call to Arms.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    nechtel by jste nekdo koupit:
    A Call to Duty : David Weber, Timothy Zahn : 9781476736846
    http://www.bookdepository.com/Call-Duty-David-Weber/9781476736846

    Je to prequel mainline honor knizek, popisujici vznik RMN, me to pekne sedlo je to takovej hezkej vhled na ten vesmir z jiny strany.

    sem okurka a omylem sem objednal znovu prvni dil tehle serky, misto toho nasledujiciho, takze ji mam dvakrat. Naprosto netknuta dosla minulej tyden z bookdepository
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    ROBIN_SNNS: to zní dobře, aspoň budu vědět jak se ta hromada jmen a míst vyslovuje :-)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ZEDDICUS: stáhni si anglický audiobook, potrénuješ si angličtinu a poslechneš originál bez zkreslení překladatelem
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    MAWERICK: díky, to je dobrá zpráva - už se nemůžu dočkat :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SoF planuje Polaris na tenhle rok :) Takze pristi by to mohlo vyjit :)
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    Prosím nevíte kdy mají vyjít česky Cauldron of Ghosts nebo Shadow of Freedom? popřípadě nemáte je někdo v elektoroinciké?
    díky moc
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Otázka patnácti set, když ti stačí samostatný, dvou a půl když malý kompaktní na knihy nebo víc pokud to chceš i s tiskárnou. Já si před pár lety koupila barevnou laserovku HP LJ100 color MFP 175a a jsem víc než spokojená.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ROBIN_SNNS: ono by se asi i chtelo :) Ale neni scanner :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MAWERICK: To by se ovšem do toho hlavně někomu muselo chtít a nespoléhat se na druhé.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ROBIN_SNNS: ja jsem bohuzel zacal davno cesky :) A zkousel jsem anglicky Mission of Honor... Ale jak je clovek zvyklej na ty vyrazy tak se to moc neda :(
    A jak rikam. Ja mam papirovou, ale ta elektronicka je pohodlnejsi :) No kdyz neni tak neni no... Treba ji nekdo udela :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MAWERICK: Zdá se že ne, zkoušela jsem to jen tak pro rychlost najít na obvyklých místech a nic. Ale zase na druhou stranu mě to vůbec netrápí. Já tu knížku už mám dávno naposlouchanou anglicky.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ja jsme si prave rikal estli to uz nekdo neudelal :) Abych to jako nedelal zbytecne podruhy :D
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MAWERICK: V tom případě už potřebuješ jen skener, upirátit si ABBYY FineReader 12 Professional a trochu času - a máš český ebook jak vyšitý. XD
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ROBIN_SNNS: myslim ebook ;) sry. Papirovou mam :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MAWERICK: Zkus nejbližší krajskou knihovnu.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    vznesu dotaz znovu ;)
    Nema tu nekdo Rising Thunder v CZ? ;)
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    ROBIN_SNNS: děkuji za najití. Bohužel torrenty nevládnu a tak mě na nich nenapadlo hledat. mea culpa
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ZEDDICUS: používej google nebo známé torrent stránky, vždyť já to našla za půl minuty:
    Beginnings (Worlds of Honor #6) by David Weber (download torrent) - TPB
    https://thepiratebay.se/torrent/8760447/Beginnings_%28Worlds_of_Honor__6%29_by_David_Weber
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    prosím vás, nemátě někdo beginings, nebo úder ze stínů v něčem jako pdf, doc či pdb?

    díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam