• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: Jasně, že znám WWW. Problém ale je, že jsem byl už dvakrát, přičemž naposledy relativně nedávno, tzn. na začátku října, kdy hráli v Chodovské tvrzi po vernisáži Typltovy výstavy. zážitek je to proto příliš čerstvý na to, abych na ně šel ještě jednou a nemění na tom nic, to že možná už mají dodělanou třetí desku (na Chodově z ní hráli 3-4 věci).

    Ad ENB. Pořídím si "Strategies" - tu ještě nemám. Momentálně poslouchám desky post-Silence s tím, že se plánuji obloukem vrátit k jejich začátkům.

    Ad křesťanství. Shodnu se s první části; militantní ovšem nejsem, byť třeba to, co píše Dawkins v "Božím bludu" mi velice konvenuje: pod to, co RD kritizuje - to US panbíčkářství - se nemůže podepsat nikdo, kdo má všech pět pohromadě. Třeba ale křesťanské víře lze dát nějaký "rozumný obsah"; možná ale taky ne - vím toho bohužel příliš málo, abych zaujal to či ono stanovisko.

    V souvislosti s tématem by Tě snad mohla zaujmout toto:

    http://justifiction.blogspot.com/2011/12/dojmy-z-cetby-rosenbergova-pruvodce.html

    http://onthehuman.org/2009/11/the-disenchanted-naturalists-guide-to-reality/



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ADAMBERNAU: hele a znas WWW, jako OT, tedy? Nepridate se 14. do meet factory? touzim uz je konecne videt Live!

    Jakoze Einsturzende jaou moje nejposlouchanejsi kapela ever, ale na koncert uz bych asi znova nesel, no mozna jeste jednou, je to moc dokonaly, jako na desce, to me nudi... kazdopadne Silence is Sexy je genialni deska, a byla moje uplne prvni, kde jsem se s nima seznamil, poslouchal jsem pak asi 2 roky jeste se Ende Neu!
    Ale musim rict ze osobne mam asi nejradej Strategie proti architekture a Alles Wieder Offen, mmchodem posledne jmenovane ma truce na 2 LP a rozhodne je slyset rozdil i pred FLAC, ve kterych to mam ja...

    Krestani dokazi vyprodukovat cokoliv co jini lidi, zidi, muslimove nebo buznisti. To je fuck. Problem je ta falesna utecha imaginarniho pritele, ktere vetsine z nich [ne vsem] nici charakter... v tomhle jsem holt militantni, a to si jeste poslechni Truce, ktera je z bigotne katolicke rodiny. ZAPALIT KOSTELY NEHLEDE NA UMENI A KNIHOVNY, NO REGRET, NO REMORSE!
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: Shodou náhod jsem momentálně propadl ENB a do kolečka si teď přehrávám "Silence is Sexy".

    Na okraj. I křesťani dokáži vyprodukovat hudbu, ze které je bezvěrec paf - Amenra: moje srdeční záležitost.

    Amenra-Am Kreuz - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=RwcyXLylszw

    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: Děkuji za přání v poště. I Tobě přeji resp. s H. přejeme dobré do Nového roku.
    Také jsem se pokusil o skromné PF 2012.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Boyd Rice - Mr. Intollerance
    =================

    I’m not a tolerant person.
    In fact I get more intolerant by the day
    I just find it more and more difficult to tolerate assholes
    As my tolerance decreases, their number seem to increase
    Everyday there's more and more of them and everyday I have less and less patience
    I’m not a mere bigot but I certainly don't cut any slack to anyone on the merit of their...
    Status as an oppressed minority
    You people were enslaved?
    Tough luck
    The white man stole your land?
    Too fucking bad
    Your fair sex is played by date-rape?
    Cum and bear it

    These days everyone has a sob story, and frankly, I don't care
    It’s no excuse for being an asshole
    We live in the age of the excuse
    We live in the age of the asshole
    They’re everywhere
    They come in all shapes
    All sizes
    All colors
    There are black assholes
    White assholes
    Women assholes
    Men assholes
    Queer assholes
    Straight assholes
    Smart assholes
    Stupid assholes
    Suburban assholes
    Inner-city assholes
    Homeless assholes
    Upwardly mobile assholes
    Lazy assholes
    Incompetent assholes
    Sloppy assholes
    Anal assholes...
    And so it goes...
    Ad nauseam
    Why should I tolerate any of them?
    Why should I tolerate anything I don't care for, for any length of time?
    Why should I pretend it's okay?
    I don't like assholes
    Don’t like talking to them
    Don’t like talking about them
    Don’t like knowing them
    Don’t like knowing about them
    Or their thoughts or their deeds
    Assholes are like bad ideas.
    You let even a single one enter your life; it can begin to ruin things
    It can destroy what's good and foster much that's bad
    Why'd I tolerate that?
    Tolerance was a virtue once
    No more
    There aren't enough hours in a day to tolerate all the assholes
    To tolerate all the indignities rolled your way and still be able to live a decent life...
    Perhaps Goethe said this best
    "That which disturbs your soul you must not suffer"
    Remember that when it seems like assholes are hard at work to disturb your soul
    24 hours a day
    Take a tip from Mr. Intolerance: don't permit them to do it"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    je to tak

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Fanoušci budou mít možnost WWW vidět naživo 14. ledna v MeetFactory, kde vystoupí na narozeninách Radia Wave společně s kapelou Fiordmoss a elektronickými projekty Machinedrum a Hudson Mohawke.

    WWW: Neuróza v živém provedení - ČRo Radio Wave (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/radiowave/musiccheck/_zprava/www-neuroza-v-zivem-provedeni--996766
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The History of Electronic Music @ pHinnWeb
    http://www.phinnweb.org/history/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    ...protože rychta a hrubej diktát zvítězí nad šmelem a prodělkem!



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    OVERDRIVE: nejde o to,ze by to bylo nebo melo byt o drogach,ale o specifickou atmosferu tady toho klubu:)

    A at ti to v novym roce vyjde presne jak si prejes:))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    toy box








    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CONTINUITY: je mi cti ma mila... je pravda, ze ja o drogach moc nepisu, pisu spis na drogach poprave, snazim se tomu tematu vyhybat, kdo nevi, tomu nereknu nic, kdo vi, tomu bych nerek taky nic, tak proc prepisovat burroughse, a par tech kdo jsou sakra lepsi... jinak dik, za to, ze pisete obecne, ze ma smysl me cist, nekdy, kdyz dlouho nikdo nic nenapise, nereaguje, propadam malomyslnosti, ze koukate na obrazky... tak tedy dik za novorocni darek do zil/mozku, at je to zas oboji chvili cisty, si preju do toho novyho rocku, no,,, konecne nekterym z vas tady taky ;]..
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    OVERDRIVE: klikla jsem i na "něco jiného"
    (kromě toho, že mě obecně docela baví tvoje texty a vypravěčskej talent :)

    ta druhá věc je, že občas dostávám takovou specifickou náladu, takovou drsnější, temnější, nevím jak to přesně pojmenovat ;) a když to přijde, tak mě baví opiophile.org, klub heroin a narkoplejbojův brejk ;) a tenhle :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam