• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    neco hledam na tema ubuntu 12.4 [teda predevsim prehrivani, ktere neni kriticke, ale stejne me stve, ze to topi vic nez wokna] a nasel jsem zajimavou wiki, nebo co to je, mozna tam najdu neco, co neznam i kdyz otazky jsou casto dost basic: http://askubuntu.com/questions/tagged/ubuntu-netbook?page=3&sort=active&pagesize=50
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    takova nejaka holka, co kresli veci jako je tohle, nejsem si jistej jak moc se mi to libi proto, ze je to kitch a jak moc mi to pripada zajimave etericky podivne... ono je to stejne jedno, nemusim mit vkus staci, ze se mi to libi [to je aspon pekne buranskej pristup, to si musim zapamatovat...]




    a u d r e y * k a w a s a k i
    http://www.audrey-kawasaki.com/




    DISPARITY: SANCHA: Vam dvema musim odpovedet, teda spis napsat, uz se na to chystam delsi dobu... sorr, jsem v praci a delam na 2 pocitacich 2 naprosto odlisne veci [na jednom installuju linux na cryptovane partitions, podle tohodle [dik NYX]: http://blog.andreas-haerter.com/2011/06/18/ubuntu-full-disk-encryption-lvm-luks a na druhe masine se snazim dat dohromady slovenskou STV2]...

    snad vecer budu mit pouzitelny mozek a nejaky pocitac...
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Ja teda chripku ne ale zanet zubniho nervu, taky celkem slusnej zazitek.
    DISPARITY
    DISPARITY --- ---
    OVERDRIVE: Jo stará blbá viróza je v době moderní medicíny stále vpodstatě neléčitelná. Jestli Vás to potěší, tak já sice neměl chřipku, ale zas jsem dostal salmonelu - taky nic moc zábavnýho :-7

    Přeju rychlou a bezbolestnou rekuperaci.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: na Barkerovi jsem vyrůstal, i když od střední jsem od něj už bohužel nic dalšího nečetl, takže znám jen starý klasiky jako První a druhá kniha krve, cabal, věčné zatracení, hellraiser, zloděj duší, everville, mysterium atd.

    btw. první jeho foto, které jsem viděl, bylo tohle a trochu mě překvapilo, protože jsem si ho z nějakého důvodu představoval trochu jinak :-)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem ted jsem docet jednoho Barkera [Zmizte pane B] a tam byla defacto nejhorsi zbran nuz... brr


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: hezkej "blog"

    jinak jsem rad, ze sem nekdo konecne i trosku neco pise, sam jsem na tom tak, ze se ke kompu dostanu jen v praci a pak se o nej snazim moc nezavadit, mozna i trosku tvurci krize z lenosti, ale audit zije dal a presne v tech spravnych mezich...

    jinak kurev 5 taky jste meli debilni chripku?
    jsem jak po herakovym abstaku, jsem nevedel, ze tohle maji i normalni lidi :7


    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: Kdybys chtěl, mám Liškovou hudbu k Švankmajerovým krátkým filmům a jeho OST k Markétě Lazarové. Ten soundtrack jsem, tuším bral, odsud (vede to někdo z Full Moonu).

    Více o osudu těch nahrávek zde.

    Mimochodem, květiny máš zalité.
    RAV
    RAV --- ---
    no este prednedavnom som mal prazdne auto a nikto nechcel ist... teraz je uz obsadene, no...
    cesta je na 10 dni... ide sa najskor do Zahrebu, Plitvica, Velebit. Jadran, Istria, Terst a cez Dolomity a Innsbruck nazad...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    RAV: wwow, to zni baječne ,tam jsem este nikdy nebyla- pribalte mě semnou já jsem malý Cryystalek :)) Mam velký kufr z chlapské kúže, použitelný jako DJ, nemame auto a s tím kufrem se moc nedá stopovat...
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: carodky? 30.4. vecer? - Plitvicke jazera... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam