• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE:

    Streda 22.6.2011 22:50
    Mnohoženstvo

    Neustála snaha nájsť dokonalú ženu, neschopnosť ukotviť sa v jednom vzťahu, vyhľadávanie pestrých a rôznorodých kontaktov so ženami, hrôza z monogamie. Mladé partnerky, milenky, ženy na reprezentáciu, virtuálne vzťahy... To všetko z pohľadu mužov a ich partneriek.
    Téma: o mnohoženstve, otvorených vzťahoch a pravidlách v slobode.
    Dva páry, ktoré si vytvorili vlastnú morálku. Jeden sa rozpradol, druhý vstupuje do manželstva. Sľub vernosti sa tu však nevzťahuje na sexuálnu aktivitu. Mozaikoidným spôsobom sa vnoríme do dvoch príbehov, ktoré nám nepriamo komentuje klaun, nosiaci spoločenské definície vzťahov a zoológ, ktorý osvetľuje ako to majú nastavené naše blízke druhy. A potom je už na nás rozmýšľať nad tým, ako veľmi sme ešte zvieratká, ako veľmi má zmysel nastavovať si hranice a kde leží tá nezakomplexovaná sloboda.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nadherna mozna varianta mesta: [ MAARISTAAN @ Městské zahradničení .:. Urban Garden ]

    v tomhle chci zit
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SEBIEN: jo kurva, to je recht, to jsem vlastne kdysi automatizoval, aby se klipy z videoserveru konvertovaly pro web a ukladaly do archivu... njn holt kdyz to clovek vidi zevnit, pak jej ani nenapadne videt to z venku,.. je pravda, ze jsem kdysi hledal n STV porad NIESI SAM, kde jsme s Truce mluvili o polygamii a nenasel jsem jej, vlastne jsem doted ten dil nevidel, kdyby nahodou nekdo nasel, tak CHCI!!! [srandovni bylo, ze se to tocilo na stejnem miste, kde jsme se brali, pry to bylo dobry, jen jsem se bal, ze mi nekdo ze slovenska pak rozbije hubu, hlavne treba Hieniny rodice nebo tak ;]...
    no a jak jsem ten porad nenasel, napadlo me, ze uz vlastne asi ty archivy na webu jsou k nicemu a nikdy jsem v nich uz nic nehledal...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    OVERDRIVE: já taky ne, ale naštěstí existuje archiv online :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a schvalne, kdo pozna tohohle pana [tesne pred zavrazdenim v mex]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Nestor Makhno (1918), the leader of the Anarchist Free Territory in Ukraine during the Russian Civil War
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SEBIEN: dik... hmm televize, to nemam...


    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    pár jeho článků nebo odkazy na povídání je tady, ale je to tam chcíplý [ Asexualita - co o ní víme? co si o ní myslíme? ]
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    OVERDRIVE: mluví v televizi, třeba v Q, jednou jsem byla na jeho přednášce v nějakým studentským klubu na fildě. Bývá v Pze docela často, ale asi spíš mluví na nějakých uzavřených akcích, jako třeba poslancům a poslankyním vysvětluje, že jesle jsou dobrá věc a podpora částečných úvazků pro ženy po/na mateřský jsou dobrá věc atp.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GAF: nebudu to zatim komentovat, abych neovlivnoval jednoduchost a objektivnost ankety, mam s ni nejake plany co se dalsiho vyzkumu a psani nejakych gender study clanku tyce.... kazdopadne pokud si dobre vsimas, tak je to zatim 4 na 4
    GAF
    GAF --- ---
    OVERDRIVE: myslim, že ne tak docela, že je to stále ještě celkově takové nové, byť už někde docela zažité... a že to záleží na jejich schopnosti / neschopnosti.

    Tj. nemaj to zadáčo, ale určitě je tu ta možnost a triky jak na to a je to pro ně vcelku čím dál jednodušší.
    GAF
    GAF --- ---
    OVERDRIVE: to je hodně ujetá knížka. Vlastně si už ani nepamatuju o čem byla. Jenom že byla dost ujetá. Zajímavě.

    :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SEBIEN: jak to myslis mluvi, jakoze miva prdnasky? kde kdy?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    OVERDRIVE: nevím, jestli píše, často spíš mluví, píše spíš o tý asexualitě nebo o aktivním otcovství.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a vubec, tohle bych si mel uz konecne nekdy taky precist

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem docet jsem paradniho Chrlese Strosse: GlassHouse #cyberpunk #distopia #hardSF

    a ted jsem se pustil do Roberta Bolana : Divoci detektivove, co jsem sehnal na letisti v Relay #Mex #LatAmer #hippie #surr #avantgarde #growup #bestof2008_USA

    https://en.wikipedia.org/wiki/Roberto_Bola%C3%B1o

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam