• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    v ceskem prekladu je k dostani dalsi Neil Stephenson: Anathem: http://www.kosmas.cz/knihy/171071/anatem/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tak ne, na nejlepsi POP desku vubec to vazne nema [GARBAGE 2.0] - je to takove utahane uspivane, porad stejnej popik... obcas nejake hustejsi kousky v lyrics, ale ne az tak moc...

    jinak dneska si kolega vsimnul, ze naprosto bezne pouzivame nejaka slova z anglictiny radej nez z cestiny, v mem pripade ted treba lyrics misto texty... zacal jsem si to uvedomovat, pac jsme se divili, ze Indove bezne prechazi z Eng. do Hindi v jedne vete...
    ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem moji zamilovani Garbage [laska tak od 17 let, nejen kvuli tomu, ze jejich zpevacka ten rok vyhrala titul nejkrasnejsi zena sveta] maji novou desku, jeste neslysel, ale jestli bude libit, rozhodne jeden z kandidatu na utraceni penez, stejne jako vsechny nize zminovane kapely: keyword: Not Your Kind Of People


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    Zamiloval jsem se do americkyho lo-fi rocku, a to jako vazne hodne... Jasny, ze to zacina o Jakca White, tedy tim padem The White Stripes, The Raconteurs, Band of Skulls, The Dead Weather, The Kills [obrazek nad textem]...

    Pokud mate radi boostrovanou kytaru a rockove/rockenrollovy zpev, vetsinou nejaka zenska + obcas nejaky ty zacykleny riffy typu ministry [land of rape and honey]... dost o lyrics samo, takze nejaky ty vrazdy z lasky, chlast, defky, bouchacky, jack D a road movie feelings... idealni do Indie, prece nebudu poslouchat Raviho Shankara ';]


    odrazit se da [treba] tady: http://www.last.fm/music/Band+of+Skulls
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Síťový inženýr senior (až 50.000,- Kč)


    PROFESIA.SK - Nabídka práce - Síťový inženýr senior (až 50.000,- Kč), Advantage Consulting, s.r.o., Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Praha, 05/06/2012
    http://www.profesia.sk/cz/prace/advantage-consulting/O1269972

    Advantage Consulting, s.r.o.
    Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Praha
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud by se nekomu zdalo, ze se v tomhle emailu hrozne moc vychloubam, tak se omlouvam, je to email mame, kde ji vysvetluju, jak se da nekde ve svete neumrit hlady a nenechat se prejet na ulici... takze je to spis jako obhajeni toho, ze vim co delam nez nez jine...

    ---------
    Jinak vcera jsem byl s kolegou ve meste a musim rict, ze ten byl z Delhi uplne v prdeli. Vubec se mu tady nelibilo a to, ze si zrejme objednal pocasi, kdy nebylo 50 stupnu ale jen prijemnych 35 taky neocenil.
    Ano je tady prach, spina [taky je tady hned za mestem na jedne strane poust]. Samozrejme jsou tady vsude ruzne pachy a vune, vsude je hromada aut ktere porad troubej a po ulici obcas projede nekdo na slonu [to ne moc casto]. Taky casto vidis nekoho jak veze hromadu cehokoliv na cemkoliv, podminkou je, aby ta hromada byla vetsi nez maximalni mozne nalozeni dopravniho prostredku ;]
    No chudak Martin. Odmita jist na ulicich, nepije zdejsi mliko. Magor. Ja se chovam jako bych byl doma, coz mimo jine znamena, ze jsem ze naucil ulice mesta natolik, abych dokazla rict taxikari alespon kterou vetsi ulici ma hledat a pak z ni znal par odbocek, ktere vedou do vily kde bydlime. Nebo taky vim, kde jsou vsechny stanky s jidlem, cigaretama, cajem a vsim co mi proste chutna. Vim kde je dobrej prodavac, vim kde je protiva...
    Proste zakladni poulicni znalosti. [za 14 dni pobytu]
    Stejne jako kdyz na nekoho mluvis, proste musis mluvit tak abys co nejvic vyjadroval co chces, ne jen mu opakovat porad dokola stejna slova jen hlasitej ;]]]]]
    Prvni den jsem pravda taky nevedel kde mi hlava stoji, ale neztratil jsem se, kdyz jsem sel neco hledat, prece si musim pamatovat podel ceho jsem prosel ne? ;]
    Ale jedna z veci, co jsem se naucil v dalsich x zemich, ze je dobre mit aspon jednu navstivenku v penezence. Cehokoliv. Treba hotelu, nebo neceho co je blizko. Kdyz uz se vazne nedokazes domluvit nebo se uplne ztratis, tak vzdycky muzes vzit tago a dojet aspon tam... ani nemusis mit prachy, kdyz uz je nejhur, proste reknes v hotelu na recepci at za tebe zacalujou tago, ze to srovnas az budes platit hotel...
    Proste normalne.
    Dhaka byla hodne horsi, co se vseho tyce, ale min prachu, vic vlhkosti.
    Jidlo je tady hodne dobre, pokud si na Indii potrpis, ja teda jako ne, ale musim rict, ze jedna z veci co me Truce naucila je, ze se to da jist a jak to kombinovat, aby to nebylo jen hrozne koreneny, vetsinou cerveny nebo zluty neco. Ja se pak naucil, jak se vyhnout tomu, aby to melo jen tyhle dve barvy obecne a abych moh jist to co mi chutna, ne to co je nejjednodussi. Proste se musis naucit chapat co asi bude to na listku, treba kdyz je to gulab, tak je to kulate a sladke, kdyz je to rajah tak je v tom sejra atd.
    Samozrejme nejim maso.
    Za a] nechapu proc bych mel, kdyz maso chutna vsude na svete stejne
    za b] proc bych mel, kdyz na kazdem listku je minimalne polovina jidlel vegetarianskych
    za c] maso je jedina vec, ktere nechci a nemusim verit - spatne uvarena nebo stara zelenina zpusobi ze se poseres, spatne maso, ze umres.... ale tenhle duvod je uplne minoritni... proste lepsi je maso nejist, jako vsude na svete [samo mam rad ryby, a ty bych jed, ale v pousti moc neplavou, takze na ne srat]
    A tak...
    S pozdravem,
    ~ TP
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: to teda nemusela, a portugalstina neni uplne spatnej jazyk, dost tezkej na vyslovnost, pokud nemas rad francouzstinu...

    mmchodem je zajimave "ne-vysvetlovat" lidiem, ze treba v Bangladeshi jsem si pujcil motorku [kerou jsem neumel ridit] a jel se ztratit do 100 milionoveho mesta jen abych neco videl.

    Je to hrozne tezke jim vysvetlit, ze kdyz se domluvim s nekym, ze jedu na vejlet do Kasmiru, ze dokazu poznat jak moc je ten clovek obchodnik a podvodnik a jak moc je obchodnik clovek a tak...

    Ono je to totiz jine z pohledu cloveka, ktery v te zemi zije a vidi me, ze se vsecko ucim od zacatku, ale nema dojem, ze bych se moh ucit i v dalsi v soucastne dobe asi 25 zemich kde uz jsem byl ;]
    RAV
    RAV --- ---
    nooo, ta brazilia by nemusela byt marna
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: to ne, zas nejsem az tak Truce, abych byl nadseny k nepoznani, ja bych se stehoval do Maroka nebo do Brazilie kdyz uz. Navic v brazilie mi nabyzej pred 10tis dolaru mesicne a barak, kdyz povedu divizi toho co delam... ale asi ne, proste me nebavi zit jinde, jsem doma v CR nakonec i kdyz je to obcas smutne, asi bych za tu zemi a nektere jeji lidi i mozna strilel nakonec. teda ne ze bych tim nejak rikal, ze bych byl nutne pro zachovani statu, ze ;]
    RAV
    RAV --- ---
    hezke :-)
    takze sa stahujes definitivne do Indie? :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: ne, ale tady je dalsi report.... zas je to samomluva z ICQ, puvodne pro Truce, prepisovat to opet nebudu, snad sto staci...


    (2:01:46 PM) ovr:icq: ja byl vcera ve meste
    (2:01:52 PM) ovr:icq: konecne vsecko tak jak ma bejt
    (2:02:02 PM) ovr:icq: dobry to bylo ale nezustala mi a ni rupka
    (2:02:12 PM) ovr:icq: dostanes jen malej darek, trosku drahej ale malej ...
    (2:02:22 PM) ovr:icq: jinak co rikas ceste do Kasmiru?
    (2:02:49 PM) ovr:icq: je to veskrze domluvene, staci napsat email, a mit 10 na letenku a rekneme jednou tolik na utraceni, coz neni nezbytne nutne
    (2:03:28 PM) ovr:icq: bohuzel to nepude kolem vanoc, pac tam maj tou dobou asi 3m snehu
    (2:03:32 PM) ovr:icq: coz zrovna neni to co chci ;]
    (2:03:37 PM) ovr:icq: takze bud podzim
    (2:03:41 PM) ovr:icq: nebo pak kolem jara
    (2:05:27 PM) ovr:icq: ja jako kazdopadne letim, pac to bude asi nejzajimavejsi couchsurfing ever
    (2:05:57 PM) ovr:icq: z NewDelhi se tam da dostat busem a pronajatym jeepem za cca 3000 rupek max
    (2:06:44 PM) ovr:icq: mmchodem kam na dedinu jsi mela vlastne jet?
    (2:08:10 PM) Truce - ICQ: co si vsechno ponakupoval? a jaky jsou dojmy?
    (2:08:21 PM) ovr:icq: hele, bylo to trosku haluz
    (2:08:24 PM) Truce - ICQ: me si nemusel nic..chtela jsem jen tasku, za par rupii
    (2:08:29 PM) ovr:icq: neni
    (2:08:31 PM) ovr:icq: shanel jsem
    (2:08:33 PM) ovr:icq: jeste zkusim
    (2:08:36 PM) ovr:icq: ale neni lokalni
    (2:08:42 PM) ovr:icq: takze tady takovou vec nemaj
    (2:08:48 PM) Truce - ICQ: aha, no kdyz to nevidis na trzisti s cetkama tak nic
    (2:08:49 PM) ovr:icq: mmchodem 80% je real fake
    (2:08:56 PM) ovr:icq: jj
    (2:08:58 PM) Truce - ICQ: dyt jo
    (2:09:06 PM) ovr:icq: ono prave neni uplne stejne to co maj tady a v jizni
    (2:09:22 PM) ovr:icq: napriklad, jak jsme se bavili i jidle a ja rikal, ze si tady nemuzu dat skoro nic z toho, co znas Ty
    (2:09:25 PM) ovr:icq: tak to je pravda
    (2:09:32 PM) ovr:icq: byl jsem pak v nejakejch lepsich resitkach
    (2:09:39 PM) ovr:icq: a tam meli treba jizne indickou kuchyni
    (2:09:50 PM) ovr:icq: je to uplne samostatny jidelni listek kde mas pak vsechno co znas...
    (2:09:58 PM) ovr:icq: ale tady jsou jine veci, pac maji jine suroviny
    (2:10:00 PM) ovr:icq: ...
    (2:10:07 PM) ovr:icq: a to same plati treba pro hadry
    (2:10:12 PM) ovr:icq: nic se tady nesije
    (2:10:20 PM) ovr:icq: vsecko je import z prave Kasmiru
    (2:10:22 PM) ovr:icq: nebo z jihu
    (2:10:33 PM) ovr:icq: takze treba hadry jsou tady vazne spatny nebo vazne hodne drahy
    (2:10:45 PM) ovr:icq: asi jako to co jsem Ti dovez z Bangla, coz stalo skoro 300 dolacu
    (2:10:46 PM) ovr:icq: ...
    (2:10:48 PM) ovr:icq: takze
    (2:11:01 PM) ovr:icq: sel jsem po trhu a nechal se chytit starym panem a klukem
    (2:11:02 PM) ovr:icq: umyslne
    (2:11:11 PM) ovr:icq: pac jsem videl, ze sam nenajdu nic uzitecneho
    (2:11:12 PM) ovr:icq: ...
    (2:11:14 PM) ovr:icq: taky ze ne
    (2:11:15 PM) ovr:icq: ...
    (2:11:17 PM) ovr:icq: no
    (2:11:24 PM) ovr:icq: a oni me zavedli do baraku asi 5 ulic vedle
    (2:11:36 PM) ovr:icq: byla tam dilna, malej tiskarskej lis, typek dela rejzovej papir
    (2:11:41 PM) ovr:icq: maluje krabicky
    (2:11:45 PM) ovr:icq: vetsinou spis proste crap
    (2:11:58 PM) ovr:icq: nasel jsem tam par zajimavejch, jedna z nich muze mit i nekolik desitek let
    (2:12:02 PM) ovr:icq: tu si zdovo necham
    (2:12:08 PM) ovr:icq: ma neobvyklej design, zvireci
    (2:12:14 PM) ovr:icq: neco co na trhu nevidis
    (2:12:23 PM) ovr:icq: proste tyhle veci se malovali jako crap pred 50 rokama
    (2:12:25 PM) ovr:icq: ...
    (2:12:26 PM) ovr:icq: jo
    (2:12:29 PM) ovr:icq: no ja nesmlouvam
    (2:12:31 PM) ovr:icq: nemusim
    (2:12:38 PM) ovr:icq: takze jsem se nechal vest dal
    (2:12:45 PM) ovr:icq: jedna z lokaci byl stribrnickej kram
    (2:12:55 PM) ovr:icq: zase jedna z veci, ktere stoji hodne, pac nejsou uplne crap
    (2:12:58 PM) ovr:icq: kameny bez kazu
    (2:13:02 PM) ovr:icq: zadne sklo a falesne zlato
    (2:13:03 PM) ovr:icq: ...
    (2:13:06 PM) ovr:icq: i kdyz i to maji
    (2:13:07 PM) ovr:icq: ale...
    (2:13:12 PM) ovr:icq: jsou muslimove
    (2:13:14 PM) ovr:icq: vsichni z kasmiru
    (2:13:26 PM) ovr:icq: kluk, dedek, jinej dedek a kluk 24 let starej
    (2:13:32 PM) ovr:icq: ten 24 je kecka jako ja
    (2:13:38 PM) ovr:icq: nejdriv chtel trosku delat business
    (2:13:41 PM) ovr:icq: ale spis moc ne
    (2:13:42 PM) ovr:icq: ...
    (2:13:53 PM) ovr:icq: zkoncilo to tak, ze jsme spolu ztravili skoro 3/4 dne
    (2:14:00 PM) ovr:icq: nejakej business udelal, ne moc
    (2:14:09 PM) ovr:icq: popravde ac jsem bohatej tak mam 2 ideje
    (2:14:19 PM) ovr:icq: 1] zaplatit dluhy [cca 29 000]
    (2:14:26 PM) ovr:icq: 2] odjet do kasmiru
    (2:14:29 PM) ovr:icq: ... protozre
    (2:14:35 PM) ovr:icq: tren mladej typek mimo jine umi
    (2:14:49 PM) ovr:icq: ma rodinu, dost chudou, obchodnici se zeleninou na plovoucich trzich
    (2:14:58 PM) ovr:icq: on jim pomaha tak, ze dela couchsurfing
    (2:15:04 PM) ovr:icq: jsou muslimove, takze cti pohostinost
    (2:15:09 PM) ovr:icq: ten kraj je NADHERNY
    (2:15:17 PM) ovr:icq: ano, 20 milionu lidi v sezone jako turisti
    (2:15:24 PM) ovr:icq: coz se ale kluka netyka, pac zije za duhou
    (2:15:27 PM) ovr:icq: ....
    (2:15:30 PM) ovr:icq: proste mimo to vsecko
    (2:15:32 PM) ovr:icq: ...
    (2:15:48 PM) ovr:icq: vtipny bylo jak jsem prisel k 8g shitu
    (2:16:08 PM) ovr:icq: jeste se mi za to 100x omluvili, ze jsem se o tom vubec dozvedel
    (2:16:09 PM) ovr:icq: ...
    (2:16:12 PM) ovr:icq: jasny
    (2:16:21 PM) ovr:icq: cely je to obchod, to vime vsichni
    (2:16:37 PM) ovr:icq: ale vis jakej? zaplacenej na par starejch cetkach pomerne vydoke kvality [na mistni pomery]
    (2:16:48 PM) ovr:icq: a pak odpolednem dohadovani a dalsima par cetkama
    (2:16:49 PM) ovr:icq: ...
    (2:16:55 PM) ovr:icq: zas pomerne vysoke kvality
    (2:16:56 PM) ovr:icq: ...
    (2:17:21 PM) ovr:icq: takze je to z jeho strany odhad, ze jsem clovek a z me strany nabidka, ze to nebude zadarmo, ale ze jsem clovek s baglem na zadech, ne clovek z hiltonu
    (2:17:26 PM) ovr:icq: myslim, ze si oba rozumime
    (2:17:26 PM) ovr:icq: ;]
    (2:17:31 PM) ovr:icq: .....
    (2:17:59 PM) ovr:icq: akorat nevim co s tim shitem, vcera jsem si dal 2 speky a pak byl tak na sracku, ze jsem nemoh mluvit
    (2:18:06 PM) ovr:icq: takze jako 8gecek je sakra moc
    (2:18:09 PM) ovr:icq: na 10 dni
    (2:18:10 PM) ovr:icq: ;]]]]
    (2:21:00 PM) ovr:icq: myslim, ze je to tak trochu o citu, ale musim rict, ze jsem se po dlouhe dobe na nejake sluzebce citil... ehm, jak to rict, no proste jako f klidu, potkal jsem nekoho, kdo zije neco podobneho jako ja, nebo rekneme my... problemy a nuda a vseci o kterych mluvil., jako bych slysel tebe, buchtu... a ten typek mel sny, a sve sny... chybi mu tak 100 starn do konce knihy... kus jsem ji cet
    (2:21:10 PM) ovr:icq: slibil jsem mu, ze mu ji pomuzu vidat, coz neni problem...
    (2:21:14 PM) ovr:icq: a tak
    (2:22:02 PM) ovr:icq: prost epotkas intose z kashmiru, kerej dela v kramku s lepsim zbozim, kterej ale nikdo nenajde... pac si nemuzou dovolit platit najem na hlavnim trzisti... ani za deku ;]
    (2:23:07 PM) ovr:icq: kua nebudu Ti mit co vypravet az se vratim, pac to byl jediny hodne komplexni zazitek
    (2:23:12 PM) ovr:icq: jasny jezdim ulicema v rikse
    (2:23:15 PM) ovr:icq: chodim pesky
    (2:23:24 PM) ovr:icq: koukam na lidi a na veci, vidim 100 situaci
    (2:24:46 PM) ovr:icq: dat klukovi, co prodava kukurici 100 rupek, pac proste chci [NE NEDELAM TO PORAD SPIS VUBEC]... a pak videt dav, kterej kluka malem sezere, videt na ulici padat lidi horkem, videt krast decka na trzisti... je toho hodne, ale vsecko je to jen pocit, chut, vune smog v ulich a pisek ve vzduchu [New Delhi je na hranici pisecne pouste jen tak mmchodem]
    RAV
    RAV --- ---
    a uz si nasiel nejaky miestny indicky punk klub?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    V techhle textech se tak nejak vysvetluje moje aktualni pozice v Indii, doporucuju precist, je to tak trosku spolecnensky exkurz, ktery se mi nechce prepisovat do citelne formy [mmmchodem to volno dneska samozrejme nemam]....

    ---

    (11:57:18 AM) ovr:icq: tak jsem se rozhod, ze si zitra zajedu podivat se na TajMahal
    (11:57:24 AM) ovr:icq: proste na nej seru, kdyz nechce pomoct ;]
    (12:00:28 PM) Truce - ICQ: vyborne
    (12:00:37 PM) Truce - ICQ: taj mahal..??? neni to daleko?
    (12:00:42 PM) ovr:icq: je
    (12:00:49 PM) ovr:icq: prave uvazuju jestli ztravit celej den v aute
    (12:00:50 PM) Truce - ICQ: na severu
    (12:00:58 PM) ovr:icq: jako zacit v 5 rano a vratit se v 10 vecer
    (12:00:59 PM) Truce - ICQ: vsichni byli naoblikani na fotkach
    (12:01:14 PM) Truce - ICQ: vlakem. uz mas listek?
    (12:01:27 PM) Truce - ICQ: nebo chces sedet na baglu:P
    (12:01:28 PM) ovr:icq: nebud blazen, vlakem 600km?
    (12:01:40 PM) Truce - ICQ: cim jedes, letadlem?
    (12:01:41 PM) ovr:icq: ja si nemuzu dovolit se nedostat do prace
    (12:01:43 PM) ovr:icq: autem
    (12:01:47 PM) ovr:icq: mam ridice
    (12:01:48 PM) Truce - ICQ: :DD
    (12:02:01 PM) ovr:icq: vnimej to tak ze jsem v praci
    (12:02:07 PM) Truce - ICQ: vnimam
    (12:02:08 PM) ovr:icq: takze nemuzu proste na dva dny vypadnout
    (12:02:17 PM) ovr:icq: muj den tady stoji 500e/hodina
    (12:02:24 PM) ovr:icq: takze jako neprijit nejde
    (12:02:27 PM) Truce - ICQ: no a co?
    (12:02:35 PM) ovr:icq: ale muzu prijmout ridice od sefa televize
    (12:02:38 PM) ovr:icq: comprende?
    (12:02:40 PM) ovr:icq: politika
    (12:02:42 PM) Truce - ICQ: ...
    (12:03:10 PM) ovr:icq: ona je to jako indie, takze musis pusobit tak nejak... ehm svazane konvencema
    (12:03:13 PM) Truce - ICQ: mas dojem, ze bych tuhle tvou nenadalou burzouckou situaci mohla nejak predvidat?
    (12:03:23 PM) ovr:icq: oni vubec nechapou ze delas neco jinak
    (12:03:35 PM) ovr:icq: kdyz jim treba reknes, ze jsi se rozvedl tak jsi prohral
    (12:03:36 PM) ovr:icq: ...
    (12:03:37 PM) ovr:icq: a tak
    (12:03:45 PM) ovr:icq: nevim, nevedel jsem jakou mas predstavu
    (12:03:49 PM) ovr:icq: proti Ti to vysvetluju
    (12:03:54 PM) ovr:icq: je to jako spis elegantni vezeni
    (12:03:58 PM) ovr:icq: nez burzoustska sistuace
    (12:04:13 PM) ovr:icq: i kdyz mam jako limuzinu to jo
    (12:06:16 PM) ovr:icq: je jine, kdyz muzes bejt exot a jeste si na tom zakladat jako turista, a jine, kdyz musis pochopit jak ti lide mysli... oni me povazuji za neco rovneho s sefem cele televize, vejs uz je jen majitel... kdyby se doslechli, ze jsem nekam jel vlakem, zacnou si na me ukazovat prstem...
    (12:06:26 PM) ovr:icq: stejne jako v mexiku te nenechaji jist na ulici
    (12:06:32 PM) ovr:icq: nebo si nesmis jit sam koupit cigara
    (12:06:35 PM) ovr:icq: poslou sluhu
    (12:06:43 PM) ovr:icq: nesmis si sama uvarit kafe v automatu
    (12:06:45 PM) ovr:icq: na to je clovek
    (12:06:46 PM) ovr:icq: ...
    (12:06:58 PM) ovr:icq: proto mam za to 1000 euro kapesneho, abych tohle prezil ;]
    (12:07:50 PM) ovr:icq: visco, to jsou takove ty dva svety, vratis se a pak si zavolas cisnika vzy ke stolu kyvnutiim hlavy
    (12:07:58 PM) ovr:icq: a v CR na tebe budou cumet jakoze coze?
    (12:08:07 PM) ovr:icq: kdezto tady je to proste normalni,,,
    (12:08:14 PM) ovr:icq: ucta
    (12:08:23 PM) ovr:icq: pro nas dva UPLNE nenormalni
    (12:08:54 PM) ovr:icq: pac jsme nauceni ze jsme socky co porad nekoho poslouchaji a vsecko musej delat posvojemu, tady jsem proste v pozici nekoho od koho se to neceka a ani se to nesmi
    (12:08:57 PM) ovr:icq: zlata klec a zkusenost
    (12:10:43 PM) ovr:icq: nebo treba prijit do prace v ticku s vtipnym napisem... proste se deklasujes
    (12:10:46 PM) ovr:icq: musis byt v kosili
    (12:10:53 PM) ovr:icq: ty bys musel byt v sari nebo kostymku
    (12:12:05 PM) ovr:icq: dobry je jak tohle proste music citit... a dobry je z v Indii se to da citit dobre, ona je tady ta chyba hned videt, oni nemaji zadne masky.,,, kdyz delas neco spatne, zacnou se ti smat nebo cumet
    (12:12:09 PM) ovr:icq: treba kourit se tu nesmi
    (12:12:13 PM) ovr:icq: a to nedodrzuju
    (12:12:16 PM) ovr:icq: a VSICHNI
    (12:12:23 PM) ovr:icq: kdyz me videj jak stojim nekde s kafem a cigarem
    (12:12:26 PM) ovr:icq: tak si na me ukazuji
    (12:12:37 PM) ovr:icq: a ja se na ne smeju a prochazi mi to
    (12:12:42 PM) ovr:icq: ale kdybych byl ind tak me vyhodej z prace
    (12:12:44 PM) ovr:icq: ....
    (12:22:35 PM) ovr:icq: HURRRA PO 5 HODINACH JSEM VYRESIL DHCPserver start problem... jedna zasrana promena v 10 scriptech
    (12:22:36 PM) ovr:icq: pice
    (12:33:46 PM) ovr:icq: au Thurstin Moore udelal hodne bolestive album po rozvodu s Kim Gordon.... je to moc hezky houslove kytarove, ale z tech textu tece krev...
    (12:34:07 PM) ovr:icq: zpiva o smrti ne o rozvodu
    (12:54:11 PM) Truce - ICQ: tam se nesmi kourit
    (12:54:19 PM) Truce - ICQ: divne. proc?
    (12:57:16 PM) ovr:icq: v dheli se nesmi kourit nikde
    (12:57:26 PM) ovr:icq: na ulici asi jo, pac jsem to videl
    (12:57:38 PM) ovr:icq: ale fakticky nikde na zadne officialni pude
    (12:58:38 PM) ovr:icq: ona indie neni jen jedna jak jsem pochopil
    (12:58:52 PM) ovr:icq: je to asi stejne byt tady a pak nekde na jihu, jako byt ve spanelsku a byt na slovensku
    (12:59:07 PM) ovr:icq: tady je to jako dulezite a tak, takze je to mesto uz pomerne dost evropskych rozmeru
    (12:59:22 PM) ovr:icq: s tim ze moralne a tak nejak kulturne je to tady tak v roce 1930
    (12:59:50 PM) ovr:icq: kdyz bys byla nekde kam jezdej turisti, bude to takova vic ¨krojovana indie¨ a asi ti projde i jine chovani bez povsimnuti
    (12:59:52 PM) ovr:icq: ...
    (1:00:04 PM) ovr:icq: kdyz bys jela nekam na vesnici bude to zase jine
    (1:02:27 PM) ovr:icq: napriklad ani na velkych trzistich tady nekoupis skoro nic indickeho
    (1:02:32 PM) ovr:icq: lidi to proste nepouzivaji
    (1:02:39 PM) ovr:icq: oni chcou dziny a evropu/ameriku
    (1:02:44 PM) ovr:icq: ne sari a satky
    (1:04:14 PM) ovr:icq: jasne jidlo je indicke
    (1:04:25 PM) ovr:icq: mmchodem chtel jsem Ti koupit karton Wing
    (1:04:30 PM) ovr:icq: neches radej Mallbora?
    (1:08:30 PM) Truce - ICQ: win :)
    (1:08:34 PM) Truce - ICQ: malborky neci ;]
    (1:08:38 PM) ovr:icq: win
    (1:08:40 PM) ovr:icq: jasny
    (1:08:42 PM) ovr:icq: priklad
    (1:09:01 PM) Truce - ICQ: nesmis kupovat levny cigara?
    (1:09:06 PM) ovr:icq: je to zvlastni, nejak bych to chtel popsat, ale asi se na to tema napsalo hodne, vcera jsem koukal na net na nejake knihy o indii...
    (1:09:10 PM) ovr:icq: muzu kupovat co chci
    (1:09:17 PM) ovr:icq: kazdej vecir se chodim projit
    (1:09:22 PM) ovr:icq: majitel hotelu me ma za blazna
    (1:09:30 PM) ovr:icq: nepouzivam klimatizaci na min jak 26*C
    (1:09:34 PM) ovr:icq: a chodim pesky
    (1:09:39 PM) ovr:icq: na nenm nastesti nezalezi
    (1:09:49 PM) ovr:icq: takze mam svobodu kazdy den tak od 21 ;]
    (1:11:07 PM) ovr:icq: mmchodem musim rict, ze jsem asi pretazeny
    (1:11:15 PM) ovr:icq: dnesni vztek je toho dusledkem.
    (1:11:23 PM) ovr:icq: zitra volno i kdyby ind na slonovi jel
    (2:10:58 PM) ovr:icq: to je super, kdyz ma clovek cely den co delat, tak najednou ani nevi ze je 17:40
    (2:11:09 PM) ovr:icq: normalne uz bych sel skoro domu a to jsem si ani nestih vsimnout...
    (2:11:23 PM) ovr:icq: musim si v praci zaridit ze budu litat asii






    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: jj ja jsem se s nim potkal na nejake prednasce v Praze asi pred rokem, na nejake americke sokrome univerzite... docela v klitu typek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam