• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: Taky jsem to nedaval pro zasmani, prislo mi to hezky komiksove ztvarnene ExistenZ.

    Pocit marnosti uz jsem snad +- prekonal, sice zadna hitparada, ale uz to aspon neni ocistec bez nadeje na vykoupeni.

    Jinak gratuluju k odhodlani na lekarskou prohlidku, jdes na Laubovku? Nachystej si 4 kila, jinde to mozna bude vic. Ja mam dnes zahajeni kurzu a prvni prednasku. A uz mam i ucebnici, jsem na strane dvacet a uz jsem se dozvedel spoustu zajimavych veci o udrzbe vozidla:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: nevim jestli me to rozesmalo, dnes mam u podobnych veci dojem, ze se mi chce brecet...

    MMchodem dnes jsem jel metrem a nejak mi to cele prislo povrchni. Koupil jsem si noviny a prisly mi povrchni ve smyslu jezis no a co ... pocit tak nejak pretrvava, kdyz slysim lidi mluvit...

    Nastesti jsem si privezl do Prahy kolo a par lidi u kterych verim, ze budou rikat neco nepovrchniho me zve na kafe, tak snad to prejde.
    Jinak dneska odpoledne si du pro papiry na ridicak k doktorovi [doufam, ze uz mi je konecne da, nejak se mu nechtelo, kdyz videl me ruce naposled - ale pravda uz je to taky nejaky ten patek, rekneme pred vanoci - od te tedby nejsem ani prilezitostny uzivatel, tedy v intenci kdykoliv-ma-prilezitost, nejak mi to pripadne povrchni a nudne uzivat heroin, posledni dobou, nic to nedela]... no a pak budu asi tady:

    KAFE v LESE:

    *Čt, 21/06/2012 - 18:00 *
    /Knižní blešák, čtení a koncert/
    Knižní blešák – prodej, koupě a výměna knížek. Přijďte se jich
    zbavit, přijďte je získat. Čtvrtek 21. června 2012 od 18 hod. v café V
    lese. Ve 20 hod. navazuje autorské čtení (Marek Toman a Mirek 6 Kroš),
    zahrají kapely Ora et Labora a Dřevěné pytlí v jutových uhlích.
    Literární překvapení!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Knizky:
    Ctu Stepensonovu Anathemu a musim rict, ze az na nektere mirne a drobne prekladove chyby [jak moc muzu posoudit, pac ja bych to prekladat nechtel kvuliva hodne slozite a nekompatibilni zakladni slovni zasobe... myslim nekompatibilni s lidma co nejsou rodilej mluvici, pokud mozno na uplne jine planete ;]... no proste cte se to same, ma to asi 750 stran a behem tydne obcasneho cteni [kdy uz nekdo nauci lidi ve vlacich, ze se s nima nechci bavit?] jsem tak v pulce.... Rozhodne doporucuju, jen jsem nepochopil jak je to s Baroknim Cyklem? Ktera je jako dalsi knizka, pac tam je to jen hodne naznacene o co jako pujde a dal?
    Anathema je prirovnana ke kombinaci Eccova Jmena ruze [== jedna z nejlepsich knih co jsem kdy cet] a Herbertovy Duny [== 2. nejelepsi kniha co jsem kdy cet - best je pro me Bulgakovova Mistr a Marketka, kdyby se nekdo ptal]...
    Podle meho je Anathem asi nejbliz vyznamem te casto co jsem precet Hesseho Hre se sklenenymi perlami...


    ---------jinak prisla mi upoutavka ----

    Šňupec (Terry Pratchett)
    Talpress
    Další díl z řady Úžasná Zeměplocha od Terryho Pratchetta. Velitel Samuel Elánius se cítí skvěle. Přesto je více méně okolnostmi (méně) a svou milovanou ženou Sibylou (více) přesvědčen o tom, že potřebuje dovolenou, která prospěje jak jemu, tak malému Samíkovi. Venkovská idylka je nádherná, ale nudná. Jenže jak říká Elánius: „Kde jsou policajti, tam je zločin!“ Brzy se i v Hrabství začnou vynořovat různé menší i větší záhady, a už to není jen to příšerné venkovské ticho, co nedává Elániovi spát. Co se to v Hrabství stalo před lety? Co o tom ví místní kovář Zafrkoň? A kam se najednou poděl?...
    Cena: 256,- Kč
    (místo 320,- Kč, sleva pro Vás: 20%)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SUELETTE DREYFUS JULIAN ASSANGE
    _ _ _ _ ____ _____ ____ ____ ____ ___ _ _ _ _ ____
    | | | | \ | | _ \| ____| _ \ / ___| _ \ / _ \| | | | \ | | _ \
    | | | | \| | | | | _| | |_) | | _| |_) | | | | | | | \| | | | |
    | |_| | |\ | |_| | |___| _ <| |_| | _ <| |_| | |_| | |\ | |_| |
    \___/|_| \_|____/|_____|_| \_\\____|_| \_\\___/ \___/|_| \_|____/
    http://www.underground-book.com/

    Hacking, madness and obsession on the electronic frontier

    `Gripping, eminently readable.. Dreyfus has uncovered one of this
    country's best kept secrets and in doing so has created a highly
    intense and enjoyable read' -- Rolling Stone

    By Suelette Dreyfus with
    Research by Julian Assange

    First Published 1997 by Mandarin

    a part of Reed Books Australia

    35 Cotham Road, Kew 3101

    a subsidiary of Random House books Australia

    a division of Random House International Pty Limited

    Copyright (c) 1997, 2001 Suelette Dreyfus & Julian Assange

    http://suelette.home.xs4all.nl/underground/underground.txt
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    16:20 jsem na letisti vaclava havla... zavolam...
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: A přirozeně: šťastnou cestu!!!
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: Ahoj, věcná: máme Tvoji sadu klíčů. Na bytě můžu být prakticky kdykoli s výjimkou pátku 9:30 - 15 (jsem na fakultě). Kdykoli jindy Ti ty klíče bez problému předám resp. Ti otevřu. Jsem případně na telefonu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kolega Martin ted prave rekl Indum, ze testovaci klip se jmenuje NASRAT NASRAT a ze jim to funguje blbe... pac jsem na to nebyl pripraveny vybuch jsem smichem... takhle s klidnou tvari to dokaze rict jen on ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    P.J.H.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Linus Torvalds: Linux succeeded thanks to selfishness and trust

    BBC News - Linus Torvalds: Linux succeeded thanks to selfishness and trust
    http://www.bbc.com/news/technology-18419231

    Phil Zimmermann's post-PGP project: privacy for a price

    Phil Zimmermann's post-PGP project: privacy for a price | Security & Privacy - CNET News
    http://news.cnet.com/8301-1009_3-57451057-83/phil-zimmermanns-post-pgp-project-privacy-for-a-price/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    za par hodin mam padla v Indii, zitra v 8:50 to odleta, prilet jeste nevim, ale nakonec letim do Prahy, pac jsem si zapomel domluvit Zilinu nebo prinejhorsim Blavu...

    Ale neohreju se, za a] jsem slysel [rikal mi to telefon kazde rano], ze posledni mesic furt chcije
    za b] pokud bude potreba, tak se vyspim a okoupu a padam do male Indie, tedy SK...

    Nezapomenout zavolat BALUOVI!!!!


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jo a ma to 185mb
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    uploadnul jsem klip, ktery tady pouzivam jako testovaci signal [je to jen pomerne kvalitni low-res]: je to vyrocni modni prehlidka k 10 letum existence znacky Victoria Secret, doporucuju predevsim panum... https://dl.dropbox.com/u/225896/net/VictoriaSecret.mp4

    Nedaval jsem na youtube, pac je to precejen kradene z televize, ale asi klidne sirte jak chcete, pokud chcete.... je to kitch na chut....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dnes posloucham electroclash tag, tak me napadla tahle samanka ze Shadowrunu [Peaches]




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam