• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    omlouvam se za nekvalitni text, je to spise jarmarecni pisen na jedno aktualni tema [vratil jsem se z Indie, a dozvedel jsem se, ze jsem single, ze se nemam kam vratit a ... no neco co uz jsem slysel mnohkrat, ted jsem ale zahlid jak strasne moc za to nemuzu... to je sumak, tak zas pravidelna letni davka zoufasltvi. jedine zena kterou BEZMEZNE miluju mi muze takhle ublizovat porad dokola - pokud vas to uz nebavi, preskocte na nejaky obrazky]...


    Zas jednou o Moudrosti [25.6.2012 - 11:24]

    ~ Ma to neco do sebe, kopnout me s rozbehem do kouli, basnicku jsem nenapsal uz rok ~
    ==========================================

    jsi muj ptak ve zlate kleci?
    kdyz mluvim, slysis jenom nocni mesta sum?
    chci aby fenix vzplanul a z popela povstal
    a ohnive zrzavou si hloupe pletu s plamenem?
    hledam sam, lasku kazde rano,
    Sisifos s kamenem.
    chci vratit lonske snehy
    navic v lete?
    setrel jsem pel z kridel motylych,
    a to co delam je kriminal, smrtelny hrich.
    noha ve dverich?

    rikas chci abys zil a nedelal hlouposti,
    a pak jsem muz pres palubu,
    trosecnik na ostrove bez rumu.
    chci moc kdyz ti prsa chci pomazat medem
    a prestat platit urok rozumu?

    znova, zas uslysim nejakou pisnicku naposled,
    zas budu zvraces,
    a nejen svou pychu, tak spis uctu ztracet?
    znam to a znas to ty.
    me z toho vytahne nejlepsi kamarad
    a Ty na me proste prej nemyslis, taky na co, hledas z kazdeho dne prece vic

    tak co, budem kamaradi? ja te bodnu do ledvin,
    a ty mi podrezes zily?
    misto obojku psi hlavy,
    misto smichu, v poste slozenky a rozvodovej formular.

    modlis se za me?
    oh jak nevdecne zni moje diky.
    cekal jsem, ze modlit se budes u mi postele,
    az jednou v ni slozim svoje kosti,
    pod polstarem stranky z Tvoji knizky rozepsany,
    od nejlepsiho pritele.

    tak diky, zes me domu poslala,
    dokonce i policajt kdyz me videl, tak se mi omluvil a chtel me vzit domu misto do basy.
    vidis, prej nejsou k mani pro me Tvoje boky,
    Tva hladka bila kuze,
    jak telo kytary.

    pady a vzlety,
    a znova pady.
    vzletna slova dosla, na plivnuti mam sucho v krku a horko v hlave.
    a tak misto abych rostl,
    jen nemuzu poslouchat vic a vic desek, ktere maji Tvuj hlas.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ~ Myslite ze Truuzz hori? ~

    Nekdo klepe,
    tak otevieam se stoporenym pohlavim.
    Klika cvakla,dvere leti,
    Bum,prask pionirky leti do kouta, (bodejt bys ty cikane aspon chvili mlcelo).
    Polednice vchazi do dveri.
    Vse nejlepsi ti preje Jiri...
    Snad prisla pro sber,co ja vim.

    (takhle to dopada,kdyz jeden dva dny nespal za zvuku kvetoucich -vlcich- maku.tohle doma nezkousejte.)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Eiffel - A Tout Moment La Rue : le clip - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=1wC7GVVkt90
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    asi tam dost tech muzik nebude, ale jsou tam dobra doporuceni: http://the-american-nightmare.blogspot.cz/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ochutnávači octa


    Lao-C'
    se jako jediný usmívá, nemračí se nad kyselostí ani trpkostí. Kyselost a trpkost pramení z nevnímající mysli, té která nevidí rovnováhu, nevidí život takový jaký je v jeho skutečnosti a hledá něco jiného. Shledává ocet sladkým, život je sladký. Přítomnost je to co považuje za důležité. Vysmívá se tak Konfuciusovi, který se obrací do minulosti, hledajíc ztracený řád a Buddhovi hledícímu do budoucna, hledajíc Nirvánu, aby předešel touhám a následným strastím bytí. Jako taoista se učí z každodenního života a snaží se o harmonii s přírodou, tak shledává život šťatsným, takovým jaký má ve skutečnosti být.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DURRTYG --- --- 17:04:37 9.3.2012
    (+1)
    [ DURRTYG @ -=Vlastni literarni tvorba ~ pisete neco ? Pochlubte se=- ]

    hh agropoezie, jak vznešeně to zní, mám pocit, že nedávno jsem něco podobného taky stvořil, k oslavě rodné díry))

    Tam kde lišky dávají dobrou noc
    a srny ohlodávají v přikopech hnijící jablka,
    země dotýká se nebe.

    Toulaví jezevci hrabou se v popelnicích.
    Motorový rock'n'roll duní v lesích.
    Jsou rozjetí ježci na silnicích.
    Syrové tváře cestujících,
    v tichém očekávání nekonečných směn
    hovory váznou u počasí
    a čas pomalu plyne beze změn.

    Nic dalšího se neděje..
    Jen věčně plačící andělé nad bídou lidí těch
    slzy mění v déšť.

    Život vleče se líně..
    I já chtěl bych být na své vysočině!
    Vždyť nebe tam nejblíž zemi je.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    video nalezeny na nejakym ruskym hippisackym blogu, docela hezka sedesatkova erotika, jeste jsem nevidel cele, pac jsem v praci [ne ze by to uplne neslo, ;] treba to ma nejakou zajimavou pointu... mmchodem hudba asi ve stylu A cervi se rozlezou, bic bozi, bic pozi, bic bozi... ;]

    Manfred_Hubler_1970.avi
    http://vimeo.com/44265133
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MRQ: kolega to taky ma v origu a tak jsem se jej ptal, jestli to jde cist a rikal ze v klidu, tak nevim, me to sice cz problemy nedela ale ten jazik je vazne silenej...
    ale jako tes se, ja jsem zatim napnutej jak xamdy, co to jako cely ma znamenat...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    karel_kouba
    22 Jun 2012, 13:45

    [A2 - kulturni tydenik] Dnes večer - Disko, pot a perverze - I LOVE 69 POPGEJU +…

    A2 zve na další večírek z cyklu A2+, na němž dnes od 20 hodin vystoupí Lightning Glove a I LOVE 69 POPGEJU.

    Nejlepší česká kapela, která ještě nedostala žádnou cenu. Valašští I love 69 popgeju zahrají v rámci pravidelné série A2+ v Chapeau Rouge, v parnu, které jim svědčí nejvíc. Zpocená těla, kabaret zábavy popkulturních monster, hudební art-brut, jehož smyslem je to, že žádný smysl nemá. Přestože I love 69 popgeju fungujou už několik let, Jakub Adamec a Pavel Pernický natočili první desku Let's Gold Corridor teprve minulý rok. Vyplatilo se počkat! Skvostně vypravený vinyl v sobě koncentruje nejpovedenější kousky jejich excentrické produkce. Debut následoval v průběhu roku 2011 i vydařený soubor remixů od známých jmen české i polské scény (Moimir Papalescu, 8rolek, Midi Lidi, The Complainer). Popgejové se kymácejí někde na vratké hranici mezi špatně skrývaným šílenstvím, podléháním hypnotizačnímu efektu mainstreamu a punkovým „fuck off!“ vmeteným do tváře všem, jejichž mozky kolonizoval fiktivní předobraz globální hvězdy.
    http://ilove69popgeju.bandcamp.com/

    Lightning Glove něco přes půl roku zkoušejí nalézt polohu mezi punkem a technem tak, aby se nezapomnělo na slastný odkaz prvních rave parties. Na svém kontě nemají jedinou nahrávku, spravujou blog redforcolourblind a dělají vše proto, aby nebyli vidět. Jedinou jejich výraznější stopou je snad pouze video ke skladbě Friday's Child od výtvarnice Evy Krhutové! V Chapeau se poprvé oficiálně představí s novým stálým členem kapely, VJkou AKA 47.
    http://soundcloud.com/dizzcock

    Vstupné: 100,- s novým číslem A2 130,-
    Začátek: 21:00

    last.fm: http://www.last.fm/event/3297023+A2-+I+LOVE+69+POPGEJU,+LIGHTNING+GLOVE
    facebook: http://www.facebook.com/events/394938203881831/

    http://www.advojka.cz/a2+

    -A2 - kulturni tydenik
    MRQ
    MRQ --- ---
    OVERDRIVE: Anathemu mám na stole už skoro půl roku a furt ne a ne se do toho dostat. Je to totiž originál a asi se budu muset dostat do jiné dimenze abych tomu vůbec mohl rozumět ;)

    jednou až budu mít delší chvilku na čtení na jeden zátah, tak se do toho snad zakousnu, třeba až budu zas někdy chorej a ležavej... sem na to ale fakt zvědavej, vypadá to hodně zajímavě.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: Tenhle neznam, good:) o poledni pauze jsem docetl kapitolu o udrzbe, hura
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: jeden k tematu ;]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam