• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    NESERMI: mam archyv toho, co jsem precetl a toho co me zajima k precteni, kdyz neco chci cist, tak se zeptam ex-google ted duck duck go, jestli nevi kde to je a vetsinou to najdu, pokud to neni echt odborna...
    achyv co ma 20gb e-knizek mam taky, jednou jsem se to pokusil uklidit, zkoncil jsem nekde na dvou gb a pak me to prestalo bavit... a to jsem kurva knihovnik ;]

    Jinak na home je odkaz na jednu knihovnu, ted se mi tam z mobilu neche cumet... heledeje, bylo to neco jako huu.cz nebo tak... mmchodem ruskoff je z toho cyberpunk archyvu, ci jsem sem daval asi pred tydnem [klicove slovo cyberpunk, zrcadlovky], a accelerando je uvolnene pod creative commons, takze k nemu jde projit primo z wiki nebo vyhledavace... stejne tak ten assange/stilhouete: madnesss... on electronic frontier [coz hodne doporucuju]... viz predchozi linkovani..

    jinak neznate nekoho, kdo se zabejva field recordingem? strasne bych to chtel zkusit, chtel bych videt co a jak, chtel bych vic informaci o technice, napady... proste znat nekoho, kdo to dela a ma to nejake vysledky... seznamte me prosim:

    Jacob Kirkegaard – Discover music, videos, concerts, stats, & pictures at Last.fm
    http://www.last.fm/music/Jacob+Kirkegaard
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Tak treba se tu zastavi :)
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: no.

    youtube si mysli, ze som v Brne.

    inak daj si hladat proxtube, odblokuva videa v De.
    NESERMI
    NESERMI --- ---
    OVERDRIVE: Uz si nepamatuju, nekde pres bizzare, wtf, nebo neco takovyho
    OVERDRIVE: Mas nejaky rozumny ebook archiv? Zatim vsechny co znam maji 5k+ titulu a nechce se mi tim moc prochazet, jde mi treba o tituly jako

    Ruskoff-Cyberia.txt,Accelerando.txt apod
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dobre, jeste jeden, nemuzu najit cigarety, asi jsem je nekde ztratil, coz me SERE ;]


    Money is the anthem
    Of success
    So before we go out
    What's your address?

    I'm your national anthem
    God, you're so handsome
    Take me to the Hamptons
    Bugatti Veyron

    He loves to romance 'em,
    Reckless abandon,
    Holdin' me for ransom,
    Upper echelon.

    He says to "be cool" but,
    I don't know how yet.
    Wind in my hair,
    Hand on the back of my neck.
    I said, "Can we party later on?"
    He said, "Yes, yes." (Yes.)

    Tell me I'm your National Anthem.
    (Ooh, yeah, baby, bow down,)
    (Making me so wow, wow.)
    Tell me I'm your National Anthem.
    (Sugar, sugar, how now,)
    (Take your body down town.)
    Red, white, blue's in the skies,
    Summer's in the air and baby,
    Heaven's in your eyes.
    I'm your National Anthem.

    Money is the reason,
    We exist.
    Everybody knows it,
    It's a fact. Kiss, kiss.

    I sing the National Anthem,
    While I'm standing,
    Over your body,
    Hold you like a python.

    And you can't keep your hands off.
    Me, or your pants on.
    See what you've done to me?
    Give me Chevron.

    You said to "be cool" but,
    I'm already coolest.
    I said to "get real",
    Don't you know who you're dealing with?

    Um, do you think you'll buy me,
    Lots of diamonds? (Yes, I also brought my gun)

    Tell me I'm your National Anthem.
    (Ooh, yeah, baby, bow down,)
    (Making me so wow, wow.)
    Tell me I'm your National Anthem.
    (Sugar, sugar, how now,)
    (Take your body down town.)
    Red, white, blue's in the skies,
    Summer's in the air and baby,
    Heaven's in your eyes.
    I'm your National Anthem.

    It's a love story for the new age,
    For the six page,
    Want a quick, sick rampage?

    Wining and dining, drinking and driving,
    Excessive buying, overdosin', dyin',
    On our drugs and our love,
    And our dreams and our rage.

    Blurring the lines,
    Between real and the fake.
    Dark and lonely,
    I need somebody to hold me.

    We will do very well,
    I can tell, I can tell,
    Keep my safe in his bell,
    Tower, hotel.

    Money is the anthem,
    Of success.
    So put on mascara,
    And your party dress.

    I'm your National Anthem,
    Boy, put your hands up,
    Give me a standing ovation.

    Boy, you have landed,
    Babe, in the land of,
    Sweetness and danger,
    Queen of Saigon.

    Tell me I'm your National Anthem.
    (Ooh, yeah, baby, bow down,)
    (Making me so wow, wow.)
    Tell me I'm your National Anthem.
    (Sugar, sugar, how now,)
    (Take your body down town.)
    Red, white, blue's in the skies,
    Summer's in the air and baby,
    Heaven's in your eyes.
    I'm your National Anthem.

    Money is the anthem,
    God, you're so handsome.
    Money is the anthem,
    Of success

    Money is the anthem,
    God, you're so handsome.
    Money is the anthem,
    Of success

    Money is the anthem,
    God, you're so handsome.
    Money is the anthem,
    Of success

    Money is the anthem,
    God, you're so handsome.
    Money is the anthem,
    Of success

    Lana Del Rey National Anthem lyrics found on http://www.directlyrics.com/lana-del-rey-national-anthem-lyrics.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dnes posledni txt, jdu spat, vstavam v 6:00, musim priznat, ze jsem proste ZAMILOVANY, porad jeste. Porad do te same, kdyby nekdo chtel nejake drby. Prezevsechno. It was a nice figt. And... it is.

    Tohle jsem si nacpal do telefonu, pac jsem rozbil kindle, tak ctu z (A)nDroida...

    Cadigan-Larry_Little Latin_Larry.txt
    Stephenson_In_Beginning_was_the_Command_Line.txt
    Ruskoff-Cyberia.txt
    Maddox-Halo.txt
    Kadrey_Richard-Metriphage.txt
    Gibson_William_BurningChrome.TXT
    Gibson_William_Neuromancer.TXT
    Alice_In_Wonderland.txt
    Accelerando.txt
    The War of Art - Pressfield_ Steven.pdb
    Woody Allen - Vyridit si ucty.txt
    Woody Allen - Vedlejsi Priznaky.txt
    Woody Allen - Bez Peri.txt
    Assange-Underground.txt
    Woolfová_-_Vlastní_pokoj.txt
    Woolfová - Paní Dallowayová.txt
    Woolfová - Orlando.txt
    Murakami - Hon_na_ovcu_SK.pdb.txt
    Murakami_-_O_čem_mluvím,_když_mluvím_o_běháníi.pdb.txt
    Hlubina_snů_2_-_Vládcové_iluzí.pdb.txt
    Hlubina_snů_1_-_Hranice_snů.pdb.txt


    Posloucham Del Rey [ze by Lana upletena z paprsku?] a nechavam si zdat u posledni cigarety, co se tady nesmi kourit a posledni vodky s dzuseb 1:1, co se tady neda zaplatit....

    Buenos noche compagneros!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem koukal na me do infa ted jeden zajimavej twor, Sancha asi pozna... mate hodne dobre kometare k sobe, pochopil jsem souvislosti, kdyz uz mam bejt zcela verejnej a pritom naprosto soukromej ;]

    pozval jsem jej sem do auditu, treba se tady zastavi, stejne jako by se moh zastavit id TLOUDEV, kerej me tedka docela bavi v poste, a nestal se mojim ridicem na jizni moravu, jen prostou nahodou

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem lana del rey potreti: http://www.last.fm/music/Lana+Del+Rey
    tady jsou k dostani vide co jsou videt i v nemecku, doporucuju National Anthem, kde je cernej Kenedy... rozhodne dobry
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Asi nejbeznejsi napis na nemeckem Youtube, pise mi to snad pro vsechny kapely underground neunderground, Librium proboha, co s tim delas? mas tunel do nejake slusne zeme?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem ted jsem si vzpomel, ze jsem sem daval ankety, jakej kdo pouziva oS, tak lidi odpovidalo opravdu povazlive malo, slovy pet ;] a jedinej kdo pouziva linux a vim v kombinaci pravidelne je Overdrive a Sancha... Holka, nevim jestli jsi upne normalni, ze krom toho taky delas doktorat z Fyziky a pocitas rovnice pro LHC + dels stolare v Kodani, ale mam dojem, ze uz chapu, ze jsme se narodili pod podobnou hvezdou [akorat Ty se tim min chlubis]... az si priste zlomim obe nohy, chci abys byla u toho ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: ehm ;]

    mmchodem s Lanou del Rey, asi moje prvni HVEZDA JASNA co jsem si ji pridal na twitter, tak doufam, ze moc nespamuje, aby nesrala tech 900 000 fanousku co tam ma... no, kazdopadne jsem diky jejimu twitteru nasel video, kery z hotelu nemaka, takze si jej chci prohlidnout az narazim na nejakej free netwerk nekde v okoli:

    http://vimeo.com/35138175
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: jo aha, já to nemám ve sledovaných :-)....většinu auditů projíždím podle historie, takže se občas stane, že něco nemůžu najít a až pak zjistím, že jsem to neměl (tak jako teď) vůbec ve sledovaných
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    NESERMI: Tyvole jak si na tohle prisel, jakoze insider businesman trading ilegal ... lol. To je dobra reklama jak svin. Jeste jak je tam napsano, ze jako technology + god power a za tim jsou ty manga defcatka, co potrebuji ochranu.... no musim ric po dlouhe dobe nepisu LOL jen pri usmevu, ale opravdu se HODNE chechtam ;] asi chci zit v japonsku, kdyz tohle vidim ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: mmchodem, prestan si me odebirat ze sledovanych, pokazde, kdyz prohlasim, ze veci co hlasas muze hlasat jen zabednenej blbec, hrozne mi pak kolisa sledovanost auditu ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: to, ze te nekdo vychoval, jeste neznamena, ze jsi vychovana... --pleskne ji po zadk a rekne ji -- tak pojd zlato ...

    he?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: to snad patří ke slušnému vychování :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem jeste jenda vec je u nas evergreen, dneska jsem se vracel z jedne nadrazky, je to puvodni nadrazka predelana trochu pro vic lidovej vkus, varej si vlastni pivo a je to v Lipsku... cerny pivo se tam menuje Topic [Heitzer] a svetly Spojovac [nebo jak se to rekne, proste ten co spojuje dohromady vagony - nemecky to neumim, sem zapomel]... no ten evergreen: nemci se namrdali ze dvou piv, a ja jel s jednim autem, zastavoval na cervene a tak...
    a pritom hralo summertime sadness... a ja si rikal JO a pak jeste nejakej osumdesatkovej hit a ja si pripadal jak ve filmu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: jj, Jodorowski je u nas doma [teda, pokud pocitam, ze doma je tam kde je i Truce] evergreen, videl jsi nejake jeho filmy?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    lucifer je prý taky dobrej, i když mě uplně nesedí ta moderní počítačová kresba....případně z comicsů ještě doporučuji tuhle povinnost od all-star teamu Jodorowsky (scénář) Moebius (kresba)...plus Mooreovky

    Incal, nejzásadnější dílo evropského komiksu, vyšel v českém kompletu - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/incal-nejzasadnejsi-dilo-evropskeho-komiksu-vysel-v-ceskem-kompletu-1ju-/literatura.aspx?c=A110503_132759_literatura_ob
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: spatny je,ze tim konci Sandman, zkoncil Preacher, jedine co zustava je Spider Jerusalem vs USA aka Transmetropolitan
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam