• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    dobrej wallpaper, je to zmensene jen html tagem width, jinak je to velke, kdyz se bude ukladat nebo tak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: dik, jeste bys moh linknout nejaky Praha Depart, pripadne jeste druhou svou kapelu, GlitchTet?

    Jinak sem klidne davej udalosti, rad se zajdu nekam podivat, treba by me zajimal ten bar Street Radio, kde ze je jsem nejak pozapomel... jen si pamatuju, ze jsem se tam chtel zajit podivat...

    Jinak dik za fajne vecurek vcera, bavil jsem se paradne, snad jsem nebyl jedinej kdo kecal a snad jsem nedelal moc ostudu. Vecere na kolejich na hlavaku mmchodem taky dobra, a ukecavani jidla v pizzerce bylo uplne nejlip! ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Jak to bylo s Home Sweet Home, pote, co se ukazalo,... aneb pulp fiction ze zivota



    nekteri lidi, co ctou tohle auditko se me ptaji, co se stalo, proc jsem musel tak rychle opustit kvartyr ve kterem jsem bydlel nejakych ccca 5 let, k celkove spokojenosti moji i realitky [mmcodem firma DOMICO je sice banda lidi, co se nijak nepredrou, aby neco delali, ale zas jsou to slusni lide, kteri se mi hrone omlouvaji, dokonce mi sehnali i nahradni bydleni, protoze jak mi rekli, tak nemaji s mojim bydlenim v dome zadny problem, najmy zaplacene vcas a nikdy jediny problem se souzitim nebo plnenim jakychkoliv povinosti v dome/byte... zaroven s omluvou mi sehnali jine bydleni, bohuzel pro me naprosto nepouzitelne, protoze bych musel jezdit do prace vic jak hodinu, navic nechci bydlet v panelaku, cinzak a praha 1,2,6 jsou pro me defacto jedine prahy, kde chci bydlet... seru vsechno typu strasnice, letna, palmovka... nebrat. maximalne tak nusle z tech mist, kde neni metro.

    No, takze tady je dopis, ktery jsem psal holcine, co mi volala, ze jako maji jeste porad volny byt na Zizkove, jestli bych precejen nemel zajem, protoze jim jista najemnice odrekla... Tanhle obsirnejsi dopis vysvetluje, co se vlastne stalo, od te doby, co chytrak Prawitz udelal to, ze se odstehoval do konce tydne, a parecek se nejdriv odstehoval a pak se za odmenu rozesel, aby to taky nemeli jednoduche. Kazdopadne Prawitzovi i parecku uz ani nejsem vdecny, jsem docela rad, ze se to takhle posralo, za a] jsem videl, ze souziti v jedne domacnosti muze byt i komunalni, takjak jsemsi predstavoval. Takze treba jeden clovek jde nakupova a jeden clovek opravuje poruchy v domacnosti. Pritom se keca, hraje muzika, stridaj se dobrovolne ve venceni bojacne pitbulky a kdyz clovek prijde domu, neni to tak ze je neco rozbite a nikdo se k tomu nema, ba naopak, vetsinou je navarene a vsechno vylestene, vsecko je opravene a byt voni....

    tak tedy tady je email, pokud by nekdo potreboval vedet, proc mel Vitex pravdu, ze majitel baraku je stredostavovsky fasista. Zaroven, pokud vite o nekom, kdo by nekoho z tech lidi chtel ubydlet, tak klidne muzete dat vedet do posty nebo telefonem....

    Obstastnujici dopis.... eeeh objasnujici dopis



    Caj, nemuzu najit na vas cislo a volalo mi milion lidi, takze nevim, komu se mam ozvat. kazdopadne ja sam mam kde bydlet, ale mam 2 spolubydlici, kteri musi do konce mesice obav vypadnout.
    jedno je technarska holka, kera by vam asi sedela nejlip, studuje na zdravotni sestricku a je docela v klidu, i kdyz jako nesezrala vsecku moudrost sveta, tedy je trosku hloupa, ale mila a pratelska. problem je, ze ma rocni fenku pitbulla, ktera je v pohode, ale pokud si pamatuju tak mate psa, coz by asi nebylo idealni. zalezi na vas. najmy plati v pohode, veskrze je v pohode.

    druhy typek co se stal problemem vuci nasemu panu domacimu: dela v cloveku v tisni, ma ssebou mladeho typka, kteremu je strejdou. je to buzna a je mu 55. takovy hubeny dedek je to. je v klidu, trochu ukecany, najmy plati v poradku, doma je cistotny i kdyz jako vkus na umeni ma mizerny - proste krajinky malovane na puti od slepeho bezrukeho umelce ;] ale konecne je to jeho pokoj, takze asi jako maluvky, co jsou v pokojiku ted. znamena to ale, ze by tam byl ne jeden clovek ale dva.
    s tim, ze tedy jednomu je 21 je to technar, hulic, co si pestoval docela dobrou vlastni ganju a zaroven jeho strejda, 55 na prvni pohled proste 55 letej dedek.
    kdyz prisel k nam domu, tak opravil vsecko co bylo rozbite - od kapajiciho kohoutku, pres ucpanej hajzl... proste typek, co ma holt smulu, ze nenni zadnej krasavec a je mu asi jako nasim fotrum.

    Vsichni tri tihle lidi hledaj pomerne surne podnajem, vsichni tri jsou v klidu, ale jako neni to ani jeden clovek, co bych si je vybral na prvni pohled. Ukazalo se, ze na druhy pohled jsou v klidu. Holce se bude blbe shanet podnajem kvuliva tomu, ze je dreddata a hlavne ma tu psici. Chlapik s mladym zas maj problem, ze jsou dva a zaroven, ze starej je na prvni pohled proste starej chlap.

    Zalezi na vas, nas vyhodili kvuliva tomu, ze majitel baraku videl stareho a rekl, ze nekdo takovy tam bydlet nebude. Proste podle xichtu, ani zby se s nekym z nich bavil, aniz by mel realny duvod. Takze tedy pokud jako hledate, muzete se rozhodnout, ja mam k dispozici tyhle dva lidi s popsanymi klady a zapory. Sam jsem byt drzel 5 let, takze docela vim, jake je to hledat dobre spolubydlici a musim rict, ze kdyby nebyl majitel naseho baraku zasrana fasisticka pica, ktera ma problem s tim, ze nekdo je cernoch a proto jej vyhodi z baraku, aby nahodou svou cernou kuzi nekoho neuspinil. tak nas proste pojebal, samotne spolubydleni bylo za ty dva mesice s holkou, a tri tydny s chlapem a jeho mladym naprosto v pohode.

    Tak dejte vedet, co si o tom myslite. Me by to pomohlo proto, ze jsem diky fasistickemu majiteli za idiota. 2 mesice jsem platil najem v hodnote 18 a kus tisic, abych byt udrzel, a kdyz se mi konecne do toho hroznyho kvartyru s krasnym vyhledem, podarilo nekoho sehnat, tak je ten curak vyhodil, ze prej mu nejsou dost hoch. Polsal jsem jej do pice s tim, ze jdu zaroven s nima [predtim mi vyhodil id VITEX, ktery semnou mel bydlet], ze prej se mu nelibi, ze Vitex ma dlouhe vlasy a pomahali mu stehovat kluci, co meli ciro a tetovani.
    Takove veci holt nehodlam tolerovat. Nicmene z vaseho pohledu je samozrejme dulezite to, ze jako dreddy a 55 letej vyschlej dedula s kerkama z basy. MMchodem, to je dobre jeste, abychom tedy vystihli, co je ten dedek zac: tak dela vetsinou manualni prace, vystudovany je kuchar, a kerky z basy ma proto, ze za komancu sedel 3,5 roku za to, zedolamal obe nohy a par zeber nejakymu komunistickymu praskacovi, co si hral na jednomuzny poulicni soudni dvur. Jinak samozrejme neni problemovy v zadnem ohledu, aspon co ja vim, protoze dela socialniho pracovnika a terstni rejstrik i povahu ma cistou. Jeho mlady huli a obcas si da papira, proste techno mladej no. To same i ta dreddata holcina.

    Kdyztak mi klidne muzete zavolat, staci prozvonit, ja se ozvu, mam volani zadaco, jen potrebuju vedet, ktere z tech 100+1 cisel co mi dneska volalo jste vi, pac nevim komu mam volat ted.

    S pozdravem a pranim hodne stesti SPider
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo mmchodem najem asi nalezen, ve stredu budu snad mit pokoj na Orionce u docela bezva mladej psy-tranz lidi, docela se mi pozdavaj...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takova jedna pani, co si psala s panem Henrym Millerem, mozna, spis urcite nejen psala, protoze deniky se jmenuji Henry a June, chci si precist:



    Anaïs Nin

    born: February 21, 1903 in Neuilly, France

    died: January 14, 1977

    gender: female

    website: http://www.anaisnin.com

    genre: Literature & Fiction, Nonfiction, Short Stories


    About this author

    French-born novelist, passionate eroticist and short story writer, who gained international fame with her journals. Spanning the years from 1931 to 1974, they give an account of one woman's voyage of self-discovery. "It's all right for a woman to be, above all, human. I am a woman first of all." (from The Diary of Anaïs Nin, vol. I, 1966)

    Anaïs Nin was largely ignored until the 1960s. Today she is regarded as one of the leading women writers of the 20th-century and a source of inspiration for women challenging conventionally defined gender roles.




    Anaïs Nin (Author of Delta of Venus)
    http://www.goodreads.com/author/show/7190.Ana_s_Nin
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: ja uz jich letos tak pres 30 sezral ;]
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: hokkaid jsme letos na zahrádce sklidili nějak přes 30 :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    vim, ze uz jsem daval, ale porad mi pripadne dobry ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vcera jsem se mmmchodem rozhod nerezat svoji dyni, ale radej ji sezrat, takze na designove silenosti jake jsou tady, jsem nemel material, jinak bych to samozrejme udelal hodne lip, zejo ;]]



    More Amazing Pumpkin Carvings by Ray Villafane | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/pumpkin-carvings-ray-villafane/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem hledam nepruchozi pokoj k bydleni, nejlepe na nekterem metru. Ne panelak, idelane metro A, tak to 6500.-
    Nasi majitele baraku se rozhodli neprodlouzit mi najemni smlouvu, coz je od nich mile, kdybych se nezajimal, tak bych nevedel nez by smlouva vyprsela.
    Bohuzel mel Vitex pravdu, ze jsou to stredostavovsti fasisti.
    Uz ani nejsem nasranej, stejne uz se mi nechtelo resit ostatni najemniky, zas po nejakem case bych proste sel nekam do podnajmu...
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    :D Tak v Lese třeba středa :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TICHAVODA: coz mi pripomelo, ze jsme se dost dloouho nevideli, coz znamena, ze nekdy pristi tyden bych si do kalendare moh napsat vratit 2/4 knih Konvalince... kdy a kde?
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    Což mi připomělo, že mám u tebe asi čtyři knížky Junga..:)..už docela dlouho
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    Devátý svazek "Výboru z díla C. G. Junga", který vychází pod názvem Člověk a kultura, je současně svazkem závěrečným. Obsahuje následující texty C. G. Junga: O vzniku osobnosti, Žena v Evropě, Manželství jako psychologický vztah, Životní obrat, Duše a smrt, Svědomí z psychologického hlediska, Dobro a zlo v analytické psychologii, Psychologie a básnictví, Snící svět Indie, Co nás Indie může naučit, K psychologii východní meditace, Předmluva k I-ťingu, Zósimovy vize, Paracelsus jako lékař, Sigmund Freud. Knihu přeložili Petr Patočka, Karel Plocek a Martin Žemla. Odborným redaktorem je Karel Plocek.

    https://www.kosmas.cz/knihy/175580/clovek-a-kultura/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    knizka z obchodu, ktery prodava japonskou knizni, predevsim kreslenou perverzi... obsah knihy v linku... nejsem na japonecky, ale precejen mi pripadne zahodne linknout



    http://www.akatako.net/japanese-art/romain-slocombe-tokyo-sex-underground
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    <--- zapsat Chodskou juntu do kalendare na 12.11., mmchodem na basu a samply jim hraje id OLIAS, co sem chodi uz asi 2 roky, a keryho jsem potkal jako cajovnika v cajovne nad wokem... nepoznal jsem jej, ale jako paradni setkani, a tesim na dalsi kocik...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Program - Live Concert - Chapeau Rouge Club Prague
    http://www.chapeaurouge.cz/program/vse/11-2012/3884-live-concert/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Street Ghosts project - Google Street View made Street Art and Public Concern
    http://streetghosts.net/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a vubec nejaky recepty, je tam moznost tisknout peknym csskem, to me bavi...
    za posledni dobu jsem moc neexperimentoval... tak co uz;

    Tasty Kitchen: A Happy Recipe Community!
    http://tastykitchen.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam