• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: wow, dekuju, to me tesi, jak uz vis, mivam paranoidne-opravnene stavy z toho, ze nikdo necte to co pisu, blog vlastne bylo takove rozhodnuti psat na net at uz to nekdo cte nebo necte... mmchodem, jak jsi se k nemu dostala? Pomoci retweetu nebo pomoci nyxu, nebo jak vlastne?
    Kdyz tam nechas nejakej koment obcas, budu rad, teda pokud budes ten blog dal cist.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: Ten plakat je VYNIKAJICI, nacet se az po dopsani predchoziho prizpevku. co je TB? ci je to prace? Klidne bych jej chtel na zed. I kdyz je pravda, ze zrovna ted si jej nedokazu koupit, ale to se zmeni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: na pristy cryptoparty muzes jit taky. imho uroven byla uboha, jsou to kluci z ruznejch felu a tak, vsem tam bylo tak 20-25, vsichni jsou zamilovani do mangy/anime a hrajou si na 4chan... proste poza post-cyberpunkovych felaru.
    Docela by se vyplatilo udelat par poradnych predsnasek a vzit to do svojich rukou.
    Ja napsal alespon ty 2 howto na blog [sifrovanej email a sifrovana komunikace pomoci ruznych Instant Messangeru]... myslim, ze Slovaci ohledne kyberie to maj hodne vic zvladnuty. Ja musim ted hodne cist na tema, abych se dostal up-to-date, davno je tomu, kdy nikdo nevedel, co je Diffie-Helmanova asymetricka sifra, zejo.

    Jinak jsi v Praze? Za a] rad bych Te videl, za b] stane se v nejblizsi dobe to, ze hledam stehovaka.
    Zda se, ze bych moh bydlet s Ferenzim, btw.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: ano, jedine dalsi je homicidum a to ji kdyztak radej pobodam
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    cryptoparty pekny pocin!

    pro lepsi naladu obrazek - poster 44 - TB
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Jo, celý. Čtvrthodinku to zabralo, ale zajímavý čtení.
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: s informaciami o letalnych davkach som zdrzanlivy, pokial neviem vylucit suicidalitu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: Tobe se omlouvam, byl jsi jeden z mala lidi, za obdobi ticha, ktery odeme nedostaval emaily... jen jeden, chtel jsem znat lethalni davky nekterych veci, ale vcas jsem se na to vysral, tak mam dojem, ze jsem to ani neodeslal...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: hola, zajimalo by me, ty jsi si ohvezdickovala mou meditaci, to jsi ji vazne cetla? celou? jestli jo, tak wow a dik
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: welcome to the VX gas attack.
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Vítej zpět. ;-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    no to si delas PRDEL ;]]]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tono Stano vystavuje v barve v Leica Gallery

    Cesta fotografa Tona Stana k barvě vedla přes ženy. Nyní vystavuje v Leica Gallery | art.ihned.cz - Umění a design
    http://art.ihned.cz/umeni-a-design/c1-59807270-cesta-fotografa-tona-stana-k-barve-vedla-pres-zeny-nyni-vystavuje-v-leica-gallery#fotogalerie-gf527849-1-2282470




    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    A vubec kurva, to me nikdo neprivita doma? Z mrtvychvstani, navrat ztraceneho syna,... tyhle sracky, co kurvy a hovada?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Docela se mi pozdava tahle kapela ale nemuzu od ni najit nic ke stazeni, nepomoh by nekdo? Zrovna nemam ani na cdcko [ani na prazdny ;]

    Je to takova kombinace Nirvany a Distillers, tedy grunge-punk-roll

    PANDORA'S BLISS BREED MY DYE music video - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=3w9hcHAV2Io
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chci si precist, jak funguji mikroformaty v HTML, bylo by asi vazne dobre, napsat si poradne web, nebo jej aspon aktualizovat a doplnit... ted, kdyz jsem se venoval blogu, zjistil jsem, ze posledni zmeny v infu o me jsem delal naposledy pred peti lety... a bylo zajimave jak jsem se zmenil mmchodem...

    Cestičky z drobečků aneb jak nezabloudit na webu | Blog fulltextového týmu
    http://fulltext.sblog.cz/2013/04/29/cesticky-z-drobecku/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam