• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE: i.nyx.cz/files/00/00/09/83/983874_ba65722e7a2192eb2b65.jpg?name=292685_3479634510231_877137479_n.jpg

    mi pripomelo podklad na konkurencni plakat pro cyklojizdu, pomoci ktereho sem uvazoval symbolicky uchvatit akci organizovanou automatem. bohuzel pak nezrealizovano.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    stejn enechapu, proc me nechce XSI, dyk jsem klucina, jako z ruze kvet... spaaato Overdrive, spaaaat, tohle neni dobry, ona to tady cte, maze do postele a pak si namaz med s tvarohem kolem huby nekde jinde, a potichu [kua dyk tady je ticho, uz nekolik mesicu, kdyz nervu - v keremkoliv vyznamu - tak je to vlastne tichy pokoj [este obcas rve muzika, ale ono to Ordo Rosarius Equilibrio se da k tomu rvani poslouchat potichu, stejne jako I am X.... chjo nebo Sonic Youth, nebo Einsturzende Neubauten... uz me nekdo odvedte, trpim samomluvou, samo-psanim... automaticke psani, muze to byt nemoc? kam prijde, tam pise? uz se mi stava i to, ze v metru otviram sluzebni notebook na 3 zastavky a honem rychle vyplnuju okno blogu... nutne potrebuju zenckou! nutne.
    Hleda se Irene Adler!!!!!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    stejne si pamatuju jednu dalsi zrzundu [taky puvodne jinakobarevnou, stejne bych chtel jednou nakou, co ma zrzavou i picku, by si kvuli me musela nechat narust poradnyho bobra ;].. jo tu zrzavou, co neni zrazva a chtel bych ji po leeeetech potkat... kdo vi, co je s Lenkou Lazorkou? email by ne ni nekdo nemel? na fb mi neodpovida, potvora... a to snad jedina z mejch vrstevnic neni kindervejce x-tym tehotenstvim... treba by me chtela, kua ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    chjo, prave se mi u pocitace a hlavou na klavesnici zdal sen, ze boxuju s Milanem Buchtou, coz uz se tedy jednou stalo a mam dojem, ze je mozne, se to stane jeste, i kdyz vlastne nevim, jestli se za Truce jeste biju ja, nebo ten jeji Migel... asi Migel... ale on je kurva srac, on ji neporidi ani barvicku na hlavu aby byla zrzunda, kdyz na ni ona nema... copak ji neche mit hezkou? divne...

    kazdopadne, zdal se mi sen, ze se boxuju s Milanem Buchtou, jen co jsem vyraval a srazil ho na kolena, tak pribehnul ze zadu nekdo s atom-bordelem-plastenku, a hodil mi ji pres hlavu a stahnul mi ji kolem rukou, ze jsem se nemoh branit, pak se Milan postavil a dal mi par ran pestma do zaludku....

    jsem si uvedomil, ze me z hladu boli zaludek, a to jsem dnes snidal, obedval, vecerel... dal bych si 2 plnotucne tvarohy s medem, coz je normalne ma snidane, pripomen si, Overdive, ze si zitra do prace musis poridit par tvarohu [plnotucny, kud za 13,- 3 dny pred propadnutim zaruky... no a co, stejne je sezeru hned... bezva je, ze je maji porad, ale vubec se z toho nepribira, jak to delate, kdo mate naky kila...uz i nesmazim a stejne: mizi ve me tvarohy, chleby s tvarohama a medem+kakaem, litry sladkeho caje s plnotucnym mlikem+banany+sejr+vajicka+.... a stejne vazim min jak 70kg... kua, jak se pak clovek ma branit utoku atom bordelem zezadu [to urco znamena, ze vyhraju v Lotince, nebo si najdu pravou lasku... Buchtu mlatiti == bohatstvi obdrzeti a na kudny je utratiti, nebo tak neco...]

    jdu spat, uz jsem zas ukrutne vtipnej, to neni dobry, zas budu mluvit na ulici nahlas... grrr
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: nesherovat, je bez loga z STV1, poslali mi to primo lidi z STV1, tak by se vedelo odkud to uteklo, a mel bych pruser, uz by mi nic neposlali
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo a nevim, jestli uz jsem daval, ale dokument Nesi Sam ; Mnohozenstvi, kde ucinkujem se Sofii :

    https://dl.dropboxusercontent.com/u/225896/vzpominky2/niesisam_H264_896K_25p.mp4
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Shadowrun returns je verze Shadowrunu pro osobni pocitace a tablety zalozena jako kick starter project, kerej vybral mega a pul dolaru, pokud spravne koukam... a hodlam to sledovat, pac je to hodne hezkej projekt napohled, a ted uz bych zas jednou mel jit spat [4. den bez vic jak 2h spanku je trich psycho, dnes jsem nemoh zastavit na ulici samomluvu nahlas.... brrr]


    Mitch’s Dev Diary – There’s Something About Decking | Harebrained Schemes
    http://harebrained-schemes.com/post/mitchs-dev-diary-theres-something-about-decking/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zkouknout, ukradeno harviemu z BRMBLABU

    TEDxHradecKralove - Josef Šlerka - Kyberpunk jako realismus - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=mmAawx3RxxE


    TEDxHradecKralove - Lucie J. Skřivánková - Buďte snesitelně nesnesitelní - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=fFBiH2u6020


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: gr8, to je stejne sranda, stehovat se zas na stejny misto, jen o ulici vedle ;] tesim se, tesim, malicky bytecek pro jednoho, ale prave pro jednoho. udelam si z neho luxusni SukBudku [kdo necet AcidTest at se stydi ;]
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE: pocitam s tim, oprasim auto, a zijstim jak mam smeny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jestli tu nekdo umi Eng. muzete mi prosim opravit tenhle text, aby to davalo gramaticky i stylisticky smysl? kdo se mi bude smat... ten se bude smat naposled no. neumim holt Englicky, jen z knizek a pocitacovejch her, asi tak jak cesky, no...


    Story
    Tagline
    LOVE, AnArche, Atheism, CyberPunk, Linux, books, music, humanism, rights, LGBT, drugs, booze & BDSM, Truuzz, AccelerandoCat, PostHuman, information_junkie, Cyberpunk_Cowboy, crypto, CryptoAnarchy
    Introduction
    Paradigm:
    Who Am I? Hard to write, hard to even guess, don't you think so? It sounds like: "Tell me a joke. Good one and !DO IT NOW!"

    But lets try to tell [2write] who I think I Am [who I want to be]. Please keep in mind that it is only my point of view; many people have slightly different one and it have a reason 4sure.

    I'm a writer and poet - not an artist or not only.
    I don't even try to "do art" [same as when I use my camera]. I write because I have to, I must. Something inside is pushing me hard to do so. It is like explosion inside of my skull. Dreams, ideas, feelings, examinations, sentences, idioms, archetypes, secrets & desires... anything I can imagine is most easy 2 touch 2 understand 2 use when I write about it.
    That is the reason why it can not be the art or The Art. My texts are just free-hearted draft of me, but it define me as much as it designs me.

    What else to tell? I do like to read, it is kind of addiction, frankly not only one I have, but everybody have sin and poison don't you think so?
    When I'm too boring to write I read [sadly, I never feel myself so boring enough to stop talking].

    Even 80's are long time over I'm still in love with cyberpunk aesthetics and therefore I still love 2 play 80's RPG Shadowrun [2nd ed.]. Love... I love. That is important part, yes it is, rough too...

    My deepest love is dead. She died young & beautiful and something inside me died same day. What a nice cliche don't you think? Yes, cliche is part of my love and life, I just need it...
    Cadaver, soul gone,... you know?! Marriage, funeral, nada.
    I hate myself as much as I'd loved her. No more questions needed, dontcha think?!

    More cliche coming to my mind : "Salt of tears still hurts a lot in the open wound; but more and more life is just mirror image in my eyes as wound heal to scar."
    Or another one I trust : "There is still hope; we will be together once again -even in Hell. This hope never dies and therefore I still have heart." ☥
    Fuck it! It was just a love most of you have never even seen, no offense.

    Pattern:

    Spider Jerusalem - because of his need to tell truth from deep of his heart, stomach and filthy brain. because he is completely self accepting poseur

    Sherlock Holmes - because he can see and understand objective truth as clear as cut diamond. because he never needed mask to withstand he is different

    John Constantine - because of his own truth he carries and because of mask of bitter cynicism he cover his loneliness

    HER [Irene Adler] - because I love Her

    Theorem:
    #LOVE #AnArche #Atheism #CyberPunk #Linux #books #music #humanism #rights #LGBT #drugs #booze & #BDSM @Truuzz #AccelerandoCat #PostHuman #information_junkie #Cyberpunk_Cowboy

    QUOTES:

    Get psych0, get overdrive!

    "pain is good for your soul"

    By making this information available in the public domain, we are making a major step in the right direction....

    Jedna prochazka mestem zda se byt prochazkou databazi

    To desire more than nothing is a hunger of the few...

    Too Late For Innocence, Too Late For Regret

    Normalnost sama o sobe je degenerativnim zlozvykem a proto jsem rada kazdemu elementu ktery ty cubce lame hnaty svou opravdovosti. overdrive sem si nemohla nevsimnout, jiz za davnych casu. -- Truce

    Jistým bodem počínaje není již návratu. Toho bodu je třeba dosáhnout. -- Franz Kafka

    "Black is like the silence of the body after death, the close of life." -- Wassily Kandinsky

    "Jesus died for somebody's sins, but not mine" -- Patti Smith

    PUBLIC KEY:
    http://overdrive.a-nihil.net/overdrive.txt
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    prosba o pomoc se stehovanim mezi 1.6. - 7.6.



    Mam prosbu na ridice, tedy Jindrich, Konvalinka: po 1.6. se stehuju. Je to jen o 2 ulice vedle toho, odkud jste me stehovali na Kolinskou, kde jsem ted. Jindru bych potreboval s dodavkou [postel, stolecky a skrynky, co nejvic beden knizek], s Konvalinkou bych pak v brouckovitem aute svezl jen drobnosti.
    Muzu s vami dvema pocitat? Samozrejme pak muzete pocitat s pivama, vinama a penezma na naftu i za pomoc.
    Pripadne je tu jeste nejaky ridic, ktery by mi byl schopen pomoct se stehovanim mezi dny 1.6.-7.6., celkova vzdalenost stehovani mene jak 2km. pocet cest dodavkou: 1-2. pocet cest malym autem: 5-6.

    Dekuji!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    docela se mi pozdava design pokoje v tomhle smyslu, samozrejme nemam sanci se svojim vybavenim dosahnout takove cistoty a elegance, ale jako pokusim se

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    uuff, jsem zacal znova pouzivat rss, co jsem zacal psat znova vlastni blog a nemoh jsem najit tuhle UZASNOU hackerku-bloggerku, vedel jsem, ze se kamaradila s MOxie_marlinspike a vedel jsem, ze jeden cas pouzivala jmeno blogu a i svoje VOID, fulltext nyxu NIC v tomhle auditu, Moxie kontakty na twitteru nic,... nekdy nenavidim paranoidni zvyky menit kompletne identu, ale nastesti jsem si vzpomel, ze to byly Patterns in the Void, takze jsem ji nasel: link, pac na tuhle holku mam zas TOTALL CRUSH ja, i kdyz je to hacker-geek pozer... jak rika XSI, kdo je bez pozy at hodi kamenem : https://blog.patternsinthevoid.net/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: holky etsinou mivaj hard crush na Moxieho, patris mezi ne?

    [nevim, jestli tady je i videt, nebo jen slyset, chci zkouknout a dat si cely ten kanal a related... proste hackersky vecernicky, no...]

    BlackHat USA 2011: SSL And The Future Of Authenticity - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=Z7Wl2FW2TcA
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ze bych jel 14.9. do Brna?



    Ve Zbrojovce bude mejdan věnovaný postavě z Caveova songu. Bude koncert Sunshine i filmy. | Proti šedi
    http://www.protisedi.cz/article/ve-zbrojovce-bude-mejdan-venovany-postave-z-caveova-songu-bude-koncert-sunshine-i-filmy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ze by na twitteru zaclo byt modni proklamovat o sobe, ze jsem idiot/nudar/neschopa... opak cool vlny, uf.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hrozne se mi libi tahle obalka Pigmalionu, asi bych si to i precet, podle meho tam bude moc hezka anglictina

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam