• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The knowledge imposes a pattern, and falsifies,
    For the pattern is new in every moment
    And every moment is a new and shocking
    Valuation of all we have been… 14
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    “Recollect when I was traveling with Limestone John on the Carbonic Caper — It worked like this: He rents an ampitheatre with marble walls he is a stone painter you dig can create a frieze while you wait — So he puts on a diving suit like the old Surrealist Lark and I am up on a high pedestal pumping the air to him — Well, he starts painting on the limestone walls with hydrochloric acid and jetting himself around with air blasts he can cover the wall in ten seconds, carbon dioxide settling down on the marks begin to cough and loosen their collars.”

    “But what is he painting?”

    “Why it’s arrg a theater full of people suffocating — ”

    So we turn the flops over and move on — If you keep it practical they can’t hang a nova rap on you … 10
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    na tuhle jsem dneska mel naladu [klip je samozrejme dracula 1929, nebo tak nejak]

    Marilyn Manson - I Put A Spell On You - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=MPw1i9dAJiQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Alexandr Trocci, autor Knihy Kainovy, buzna, stetka z Glasgow, a jeden z prvnich, kdo kdy popsal ejdzovou zavislost [30USD na nakup] napsal i knihu Mlady Adam, ktera byla sfilmovana z Tildo Swinton a McGregorem

    Chci se kouknout




    Young Adam (2003) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0289635/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zaja jalo tohle by mohlo byt zajimave: http://www.kosmas.cz/knihy/146769/hlidka-jako-symptom/ pokud si nekdo koupi, za 29,0 tak chci... ja nemuzu, utratil bych v kosmasu zas 3-5 litru, jak zacnu nakupovat



    Mnoho povyku pro...
    Roman Lipčík, Instinkt, 6.8.2009
    (...) Různé interpretace Lukjaněnkova díla i obou snímků, jejich podtexty a symboly, byť mohou být diskutabilní, postupně navozují pocit, že onen povyk nad dílem, které se v Rusku, ale i u nás těší značné přízni čtenářů, není tak úplně pro nic. Z toho poznání pak lehce mrazí. Na jedné straně, pokud se esejisté zabývají oběma filmy, vyvěrá z jejich dojmů vesměs určité opovržení, jakkoli uznalé k řemeslu, nad jejich formou, jež se zhlédla v západní filmové estetice a přehlušuje obsah. Z druhé strany, pohlížejí-li na literární předlohu, dospívají v převážné většině k pocitu, že v Lukjaněnkových románech je zakódovaný hluboký ruský nacionalismus imperialistického typu, nostalgie po starých časech pevné diktátorské ruky. Pojem "ruský" tu až děsivě často splývá s pojmem "sovětský".
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Od autora Svate Knihy Vlkodlaka: http://www.kosmas.cz/autor/7071/viktor-pelevin/

    zajimave je, jakou hromadu ruskych knih prelozil Libor dvorak, on je to reporter Ceskeho Rozhlasu a je vazne dobry i jako reporter CRo. Jeden z mojich oblibenych. MMchodem preklada vsecko od Lukjanenka, taky nejakeho Bulgakhova, Solzenicina... viz kosmas, klik na prekladatele... asi by tam sly najit zajimave rarity, me treba zaujala Naha pionirka, ale asi jen proto, ze je naha... zejo.. http://www.kosmas.cz/knihy/129841/naha-pionyrka/

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    krasny revolver webbley, tak nejak 1887, odhadem

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Schovavam, Hippisakova vystava v Olomouci, vlastne asi 2 dny po te v Praze: https://www.dropbox.com/home/IvanV%C3%A1clavek%20vernis%C3%A1%C5%BE%209.5.2013

    budu potrebovat pro web... az se k nemu dokopu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Trochu jsem predelal sve Home Page, pac jsem se rozhodl, ze udelam navstivenku sam pro sebe, v designu sveho svatebniho oznamka, ... kazdopadne jsem potreboval jedno misto, kam bude odkazovat a kde se najde pak vsechno co delam, takze tady: http://overdrive.a-nihil.net/

    navstivenka will follow az ji udelam
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hodne zajimava prekladova knizka, ono te soudobe ruske literatury u nas nevychazi zrovna hodne;



    To jsem já, Edáček - Eduard Limonov | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/181754/to-jsem-ja-edacek/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: to nevim ;] nikdy jsem nepochopil jak vznikaji moje vztahy s holkama, popravde je to spis legracni komentar, takle ve 3 rano, po 3 dnech, kdy jsem nespal a mluvil jsem sam k sobe na ulicich jako posledni troska vysmazena [ke kere jsem nemel moc daleko]...
    jinak z mojich textu kape, ze jsem jako cely uzasny? no asi jo, ono kdyz pisu o necem, o cemkoliv, tak uz to musi mit nejake kvality, bud je to hodne dobre nebo hodne spatne. o nejake prostrednosti se snazim nepsat, nezit to a nepotkavat se s ni, takze asi jo, asi kydz pisu sam o sobe, asi o sobe pisu jsem dokonaly nebo ze jsem uplna lama a troska, jak kdy...

    Takze nevim, asi jo, klidne muzes klesnout do kolen a odprosit me, ze jsi si me nevsimala uz roky... vlastne musim rict, ze me prekvapuje, ze to tak vlastne neni ;]

    Jinak vzdy me hrozne pobavi, ze lide, kteri ctou moje auditko Overdrive : Nejlepsi pritel sebe sama a stejne nazvany blok, jsou schopni mi vycitat, a to nekdy DOST HODNE jak se to rekne fiercely, ze jsem zasrany egoista a ze muj blok a moje auditko je cele jen o me a je plne toho, co si myslim, co mam v hlave a me pozy, do ktere se stylizuju, to mi vzdycky pripadlo hrozne vtipny. Co jako cekaj, tihle lidi, ze v auditu, ktery uz v nazvu ma napsano, ze je to jen o me a ze je to moje auditko? Ze bych jako nepsal jen a jen sam o sobe?
    Jinak snazim se psat presne to, co mam v hlave, tedy neni to nic jineho, nez moje ja zaznamenane v textu. Pokud tedy si nekdo mysli, ze pisu jinak nez vnimam, tak se plete. Samozrejme neni mozne textem zaznamenat celeho Overdrive, navic neni jen Overdrive, je taky jeste Spider, je taky jeste Tomas Petru, je taky nekdo, kdo mival mazlivou prezdivku Bapho[met], pak je tu taky par osobnosti, ktere nemaji zadne jmeno, nejsou obecne pouzitelne, jsou pouzivane jen kdyz se hodi aktualne k tomu, co zrovna delam, nebo ceho se snazim dosahnout... takze jako jo, je mozne ze nekdo klesne na kolena z toho, jak o sam sobe pisu, ze jsem uzasny. Vubec netusim, jestli bych si s takovym jedincem [na pohlavi nezalezi] nejakym zpusobem rozumel. Obecne mam dojem, ze si spatne rozumnim z lidma, ktery bud me, nebo sve ja resi. Pripadne mi dobre mit audit a blok, kam si muzu vypsat svou uzasnot a sve bolistky, je to neco jako onanie. Je to potreba, kazdy to dela a se sexem to ma neco spolecneho, ale samotny sex to neni.

    Tezko rict. Docela rad bych XSI potkal jako cloveka, pripadlo mi jako dobry vtip zaryt do toho, ze kdyz si s Tebou pisu, tak obcas mirim do kalhotek [rozhodne ne pokazde, rozhodne ne casto, ale delam to a pripadne mi to vhodne tema na sebeironii]. Pripadlo mi taky docela vtipny, zarejt sam do sebe, kdyz ted jsem v takovem tom stavu, co mivaji lidi, kteri byvaji ddlouho ve vztahu a pak jsou mezi 2 vztahama jak utrzeni z retezu a sukaj koho muzou, za kazdou cenu "hledaji" nekoho a neberou ohledy.
    Ten stav prave presne tedka nemam, jsem rad, ze se stehuju do garsonky a budu mit obcas klid a pokoj od spolecnosti, od pratel od spolubydlicih, od partneru a partnerek. Ne, ze by to byl nejaky zasadni utek, ale proste chci mit pokoj.
    Tak jsem si zaprudil sam do sebe, a castecne i do Tebe. Je vtipne, ze holky typu Evelin to vzaly vazne: "Sorry, ze Ti pisu, chapu, ze si zrovna ted hledas zenskou, ale... "

    Malem jsem umrel smychem. Nektera ironie asi neni explicitne videt...

    Jdu na Jiriho z podebrad na vino, s Meckerem... cus
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Hele, to by mě fakt zajímala tvoje představa - to očekáváš, že si nějakej čas čtu/budu číst, jak jsi skvělej, najednou zjistím že tě hrozně miluju a tak se seberu, a přijedu ti padnout k nohám? :-))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    planovane akce na mesic cerven, zucastnite se nekdo neceho?

    1.6 - Zombie walk
    3.6. - Muzika - Kafe v lese [MUZIKA] : Oren Ambarchi na Stimul Nights!] - organizuje Petr Ferenz
    1.6-7.6. se stehuju
    8.6. Crew Con v Crossu
    14-16. Slovensko - Mia Narozeniny

    dneska jdu nakonec na Prawitzuv koncik, ne do K4
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, kdyz uz jsme u soch, pokdud by nekdo vedel, jakym zpusobem se dost k socham [soskam] tohohle, tak chci:



    - diana cazzadora - mexico city



    bohyne Palas Athena



    Aphrodite


    nejake funkcionalisticke prsate a prdelate sochy v tomhle duchu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: tak to by me zajimala ta puvodni socha, pri jejim hledani jsem nasel tohle:



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam