• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    OVERDRIVE: Aha, dík.

    OVERDRIVE: Nojo, koukám na Tvuj seznam oblíbenejch a taky z něj ten svuj něčim obohatim.. :)
    (Kdopak jsem, moc nevim, Ty jo?)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CICHLASOMA: jinak caune, kdopak jsi, mas dobrej bookmark-list, mas tam takovej mrdnik jako ja, ale kupodivu dost velka shoda v tech teoreticky zajimavejch diskuzich... treba Jung, ale taky Anarchyst cookbook, na kterej jsem nikdy neukecal jednoho Formaldehyda, aby mi ho pomoh doplnit a aktualizovat [a vysral jsem se na nej]... atd.
    WellCum.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    slovo dne: NEOHNUTELNA [unnbendable]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsem pozvanej na akci, na kterou sam nejdu, tak kouknete, treba by nekoho zaujalo:
    [ RADARE (de) + KRAUTSTOMPER (de)-(A)VOID_Gallery / koncertconcert / 29.5.2014 / CR - Praha - (A)VOID FLOATING GALLERY _ NÁPLAVKA - VÝTOŃ ]


    CICHLASOMA: bylo to na Dejvicke nahore v metru, ne levne knihy, je tam takovej stanek. Vzdycky je tam hromada Psychologie, ale ted tam bylo tohle no...

    JULYZ: jej, dekuju, tu pisnicku mam MOC rad... spravne si se trefila ;]
    si pamatuju, jak se Sorbak jednou vyytlemil, kdyz jsem chodil s medenym kotlikem na hlave do pul tela nahej a neco vyrvaval a on me pasoval na Iggiho ;] Iggy ma sakra zabavnejsi telo ;] a muziku


    LIBRIUM: JULYZ: no ja myslim, ze v tom spi.
    ja uvazuju, ze to zapalim, jestli se neodstehuje, ale zatim se zda, ze jo...

    jen kurva doufam, ze neni nejak zle nemocna, precejen s ni sdilim vanu a tak... aspon ze mame savo no

    Formaldehyd? To se da nekde koupit a nejak pouzit? Ja bych ji do toho nalozil, pizdu!
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    OVERDRIVE: Kde to maj v Levnejch knihách? A to je normální, že na webu ( http://www.levneknihy.cz/ ) to v katalogu nemaj?
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    jak keby som v tom počula spidera :o)
    The Stooges - I Wanna Be Your Dog
    http://www.youtube.com/watch?v=BJIqnXTqg8I
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: na to ti nepostaci pracka, treba formaldehyd.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: to tam i spáva alebo to má len ako sklad :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE:




    to je mmchodem i ve Zluete Ponorce

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    bozi, tohohle vajicka jsem si zrovna vsimnul a dokonce jsem jej i pochopil... je dost explicitni
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    schvalne, kdo vi v kterejch filmech se objevujuou tyhle cigara?






    koukam samozrejme na easter eggs ve Walking Dead, protoze je uplne JASNY ze tam nejaky budou, mel jsem parkrat dojem, ze tam nejaky vidim, treba Ferenc stehovaci dodavka mi pripadla divna a taky jo...
    Cigar jsem si nevsim, a taky jsem nevedel, ze Morley jsou TAK uzivana znacka...
    ale jako cekal bych vic, jenomze ja zas treba neznam Breaking Bad, takze ty mi utekly no...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cameo appearance - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Cameo_appearance#Actors_and_writers
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ?: == smajlik pro Elvise ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    a vubec ;]

    50 Completely Unexplainable Stock Photos No One Will Ever Use
    http://www.buzzfeed.com/daves4/unexplainable-stock-photos?bffb
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    no, ja pravdy normalne moc neretweetuju, teda aspon ne jine nez moje, ale tohle mi pripadne rozumne
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    Hermiona dneska promovala z Anglicke Literatury....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mnjam, kuskus s medem.
    Stejne je na kuskusu bozi, ze jej staci jen zalejt horkou vodou......

    Jsem udelal nechteny pokus: nevedel jsem, ze mam v praci jeste med, takze jsem do kuskusu nasypal co jsem nasel, tedy sul, pepr + olivovej olej

    pak jsem nasel med, takze jsem do toho dal jeste med, a ono... je to ostry, sladky a kuskus. MNJAAAM. doporucuju.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hitch Hikers Guide to the Galaxy - Vogon Poetry
    http://www.youtube.com/watch?v=mrIrcV9Bgmc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam