• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    OVERDRIVE: njn, ty jeden sebestřednej feťáku :D
    Holt zvířecí lidi jsou zvířecí lidi. Vidim to v práci dnes a denně, samozřejmě existují mezi nimi i normální kousky, ale velké množství je holt těžce abnormálních. Léčí si na zvířatech svoje komplexy a nevyslyšené touhy. Někdy je člověku až na zvracení, kam až se svojí opičí láskou jsou schopni dojít. Já jsem byla schopná ukončit trápení zvířeti poprvé někdy v deseti letech, kdy jsem tý zmrzačený slepici prostě usekla hlavu, ale někdo není schopny to včas udělat ani ve čtyřiceti - a to ani nemusí sekat hlavu, stačí zvíře donést a nechat utratit někym jinym.
    Ale na druhou stranu, co jsi taky jinýho čekal, žejo, kor na nyxu :)
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE:
    :)
    Ozvu se Ti samozrejme.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SANCHA: tak se pak zastav u me, az pojedes pres Prahu, muzem to vzit treba do lesa na SK, ale musim vedet dopredu, jsem v nove praci chvili, ale vyminil jsem si, ze dostanu volno i ve zkusebce...

    Jinak uz je tam -17, dobry ;] beru to jako kladne body, znamena to, ze to ti lidi ctou. Vlastne v absolutn hodnote dobry ;] asi muj neuzpesnejsi prispevek. Ala poodobne se mi to podoarilo i v auditku Jake filmy stoji zato, ktere jsem si musel unbooknout, abych ty mlady naduty paka neposilal doprdele porad, je to ztrata casu a asi se jim nelibila Antonioniho Zvetsenina nebo co ;]]]]
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE:
    Minus sedmnact bodu to sem snad jeste nevidela :)

    Vejlet dobry ale kratky. Uz jsem zpet v Kodani, dva tydny v praci. Chystam se zas cestovat, pristi tyden. Asi pres Berlin, a pak Praha a na Moravu, nekam do lesa. Az mne bude trochu lip, az vylezu z postele, sem marod. Ozvu se.

    Na stranky se mrknu dik
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    BioARTCAMP: Laboratory Ecologies in the Wild West | ISEA2011 Istanbul
    http://isea2011.sabanciuniv.edu/panel/bioartcamp-laboratory-ecologies-wild-west
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SANCHA: si myslim ;]
    jak jste dopadli s vejletem do Jeseniku? uz jsi z5 v Kodani? jake mas cestovni plany?
    jinak unas ve firme porad asi budou nejaky mista... koukat na visualunity.com, zivotopis v eng. samo IT.



    Jinak pokdu by nekdo vedel o nejakym zajimavym miste pro zdravotni sestru, co ted nekolik let delala veterinu, umi eng a taky strilet z pistole, tak sem s nim. Mimo obor, v oboru... jakkoliv.
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Tak to jsem se moc pobavila na kocicim auditku :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    muj oblibeny wallpaper, jen tu naladu uz jsem dlooouho nezazil...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvoe, pamatuju si, jak z timhle smetistem lidskych dusicek mel problem kamarad Blahos a to dokonce 2x:

    Delal v Olomouci v utulku. Jak asi chapete, utulky jsou v prdeli s prachama, takze kdyz tam doveze nekdo bednu stenat, asi tak z 99% si je nekdo veme, ale kdyz tam nekdo doveze agresivniho pitbula, ktery zabiji lidi a nema jednu nohu, je asi jasne, ze to dobre nedopadne a stoji to prachy.
    No kazdopadne kamos to vzal prakticky a proste nektere psy utracel, injekci a tak. Samozrejme po zakonne dobe jednoho roku, kdy musis cekat na majitele, coz je taky peklo, zvlast kdyz vis, kdo je majitel a vis, ze psa z5 nechce [to byl prave ten pripad s pitbulem].
    No kazdopadne takovy utulek ma popelnici na "biologicky odpad" ktery pak de do kafilerky.
    No a jednou tam kamos vyhodil nejaka mrtva zvirata, legalne utracena, IMHO vlastne udelal jen dobre a to jako ja zvirata mam radej nez lidi a souhlasim s tim.
    Protoze ale utulek byl schodou okolnosti driv na miste, kde pak okolo vyrostla bohaccska ctvrt [satelit za puvodnim mestem], tak bohacum jaksi zacalo vadit, ze psi v klecich po nocich rvou, stekaji a placi.
    Takze jednou nejaka dobra duse nafotila par mrtvych utracenych zvirat a poslala to do televize do poradu Chcete me?
    Ona takova mrtva cica, nebo mrtvej pejsanek uz jaksi neukaze, ze ji clovek neumlatil lopatou.
    No to vam byl ale pruser.
    A utulek malem sel srat. Kvuli dobrakum ze "Chcete me?" a podobnym blbkam jake jsou v kocicim auditu.


    Dalsi potiz je, kdyz clovek vi, ze mezi psy se nestrkaj ruce, protoze tu chybu uz parkrat udelal.
    I noha v kanade je blbe, ale stejne je to lepsi nez nechranena ruka.
    Takze kdyz se psi rvou, kope se do nich, protoze kdyz jsou v amoku, proste kousou kolem sebe. Zkus dat ruku mezi Pitbula a Nemeckeho Boxera. Ja to udelal a jsem rad, ze jsem ji v te dobe mel v sadre. Pac o sadru jsem risel a jedine dik tomu jsem neprisel o prsty a o svaly.
    Zkus takhle rozkopnout od sebe nejakejm blbeckum psy na ulici na Zizkove, uvidis jak budou jecet.
    Ale sami stojej a histericky kricej "Bobiiiku, bobiiiiku, nechej ho, nechej ho." sraci.
    Kazdopadne takhle kamarad Blahos jde.
    Svoji hodne vystresovanou Ceskoslovenskou Vlcacku Elzu [vzatou prave ze sveho utulku, dovezenou celou porezanou, jak ji nekdo svazal dratem a asi ji dokopal, pac byla polamana]... tak tahle psice holt mela tendenci od strachu kousat.
    Mel ji na voditku a s nahubkem.
    Nejaka fiflena mela na volno biegla, nebo tak neco.
    A biegl zacal Elze cuchat ke kunde a vubec ji prudit.
    Elza se samo ohnala, ale mela nahubek, kazdopadne z toho byla mela.
    Mily Blahos pani seval a poslal ji dost nevybirave do hajzlu, kdyz po nem rvala, co to ma za nebezpecneho psa.
    Tady udelal chybu, coz ale zas UPLNE chapu.... rekl te pani, ze jestli si toho psa OKAMZITE neodvede, ze jej nakopne, az poleti k panu.
    Coz taky bohuzel nakonec udelal. Nemusel. Ale chapu jej.
    Pani jej dala k soudu i kdyz bieglovi se nic nestalo.
    Samo z toho bylo poruseni obcanskeho souziti.
    Jenomze tady je prose problem s tim, ze blbci dnes maji psi a kocky a myslej si, ze jen to, ze je maj radi je dost na to, aby je mit mohli. Neni. Proste neni.
    40kg holka nezvladne pitbula, ale steje tak nezvladne 60kg retrievera. A to je prece retriever tak kouzelne, k detem hodne plemeno, kazdy to rika.
    Neni. Pes je takovy, jakeho jej udelas. A muj pes, kdyz treba se snazil delat neco, co nemel, proste dostal pres nohy a ocas prutem, dostal ranu hozenenym kamenem az zavyl nebo tak neco. To se proste musi. Psi se taky navzajem sekaj zubama.
    Samo je lepsi pozitivni podminovani, ale i Mia, ma dcera, dostala takovou [a jedinou] pres prdel, kdyz vletela pod auto a ja za ni musel zkocit a ztrhnout ji, protoze se v rozjivenosti vytrla a bezela do cesty.
    To jsou momenty, kdy se v tobe zastavi srdce a vis, ze jsi to posral, ale taky vis, ze i ten druhej tvor ma dusi, a musi chapat, ze to co udelal je tak spatne, ze uz to nesmi udelat znova.
    Kdyz jsem byl na SK, cvicil jsem psy s typkem, co byl 2. na Mistrovstvy Evropy ve vycviku... cvicili jsme psi pro vojaky, policajty i rozjiveny retrievery pro blbky z panelaku.
    Zaroven jsem topil stenata a podriz kuzle... proste tak to je a ne jinak. Psi do panelaku nepatri, stejne jako kocky, a kdyz uz jo, tak za jasne danejch podminek. A ty podminky nejsou to, ze je milujes, ty podminky jsou to, ze pro ne vlezes pod auto ve 4 rano, kdyz na to prijde, pripadne dokazes rozkopat dva psy v amoku, kteri jsou prece tak hodni k detem, ne ze mezi nema nechas stat svou mladsi sestru, ktera pak bude brecet na veterine, kdyz budou Bobikovi sit utrzeny ucho a ji roztrhanou ruku.

    Nesnasim vetsinu soucastnych majitelu zvirat, jsou to zmrdi, kteri nevedi co s penezma, ale nemaj na zvirata cas ani schopnosti ani pocit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: stejne jsem zmrd a nemoh jsem si pomoct a jeste jsem si do nich zaryl ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: ;] vidis, to me nenapadlo ;]]]]]]]
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    to kocici auditko me fakt pobavilo:D
    lidi uz ocividne neumej brat nic s nadhledem. no chapu, kocici auditko... sama opustena slecna, ktera si svoji ztracenou lasku kompenzuje kockou...:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    zvlaste, kdyz ma takovouhle naladu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    nama na klicek, jak by se to obcas hodilo ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Omar Varela & Plastik Joker - You Gonna Get Jinxed (Unofficial Video) [Free Download]
    http://www.youtube.com/watch?v=g0yDjwiTt0w



    acid-dub-step reklama na valku a League of Legends, podle me dost vydarene...

    ukradeno z twitter accountu: https://twitter.com/AhriDaPopstar
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hehe, doporucuju kouknout, co se stalo v kocucim auditu pote, co jsem tam re-pastnul svuj textik o nocni zachrane ko-Coura [ Kocouri, kocky, kotata - jsou krasne chlupata a zaslouzi si nasi LASKU :o))) ] ;]]]]
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    OVERDRIVE: taky taky, zacatky na nyxu byly hrave:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: vim o nem, kdysi jsem tam psaval ;]
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    OVERDRIVE: je tu na nyxu auditko 16:44:44, akorat ho nemuzu najit. jsi se mohl zapojit
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ha 4:44, cas sebevrahu, klasika
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam