• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    KONECNE, KONECNE, KONECNE.... chtel jsem nejaky dobry graficky design k filmu a nic nebylo, tohle je vynikajici, jsou tam videt herci, ale ne explicitne, ma to styl... jeste navic starodavne comixove horrorovy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    zmenseno jen html tagem, jinak wallpaper a again plakat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    zjistil jsem dobrej vymrd, kdyz neco nejde nalinkovat nebo snadno ukrast, staci to pomoci pluginu pingnout na PinTerest a odtamtud uz jde jak linkovat tak stahovat a hlavne si to tam muzu schovat, to je cool...

    Jinak muj kanal se jmenuje klasicky: CommeonpunkGimmeaFight: http://www.pinterest.com/overdrive23/come-on-punk-gimme-the-fight/
    tam budou vsecky obrazky, co nekam davam, nebo si chci schovat... mozna se vyplati sledovat...

    na Youtube jsem kdysi byl jeste kreativnejsi a kanal jsem pojmenoval Die ritch ;] mam jej tam pod starym id Over36 [3-6-diactetilmorfin ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    jezis, jak ja se tesim na novou serii, uzzzzz? uuuz tam budem? a uuuz?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    po drobnych textovych upravach pujde zitra na zed v praci
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    David Hrbek
    14 hrs ·
    Pozítří vyjde v Reflexu rozhovor s končícím americkým velvyslancem v Praze - Normanem Eisenem. Tady malá ochutnávka:
    "Znám příběh o člověku, který měl v koncentračním táboře modlitební knížku a každý večer se modlil. Ostatní soukmenovci ho žádali, zdali by si od něho knížku mohli půjčit, aby se z ní také mohli modlit. On si ale za půjčení účtoval. Nikdo tam pochopitelně neměl peníze, tak mu místo nich dávali tu kousek chleba, tu trochu polévky, jen aby se jim modlitební knížka dostala do ruky. Když někdo tenhle příběh vyprávěl, všichni kolem se pohoršovali, říkali, to je hrozné, jak mohl za něco takového chtít protislužby?! Ale pak se ozval někdo jiný, který řekl, naopak, je to skvělé! Je skvělé, že lidé byli ochotni dát to málo, co měli, trochu polévky nebo kousek chleba, jen za to, aby se mohli prostřednictvím modlitební knížky spojit s vlastní historií, se svou kulturou. I já se snažím židovství vidět z obou stran. Beru jej jako výzvu, ale také mi přináší radost a povzbuzení."





    [david mi text posle cely, nebudu kupovat Reflex, ne a ne a ne... uz ani Raul v nem neni vtipnej.

    Tomas Overdrive-Spider Petru ten rozhovor jsi delal Ty? Časopis Reflex se bohuzel koupit nechci, ne kvuliva jednomu clanku, ktery by za to asi stal, proste se mi nelibi jako celek, jako bulvarni koncept, nelibi se mi kam smeruji a jako intelektural se vymezuju proti pseudointelektualum, jimz je prave Reflex jedinym zdrojem informaci [Petru, dej si par facek za tuhle hlasku]... kazdopadne ten clanek by me zajimal

    David Hrbek Ahoj Tome, až to vyjde, pošlu ti to.

    ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SAMGARR: doufam, ze zpusobuju, aby nekdo zbohatnul a dik tomu ja taky zbohatnul ;]
    vymejslim projekty a shanim na ne penize, manipuluju cisla tak, aby se nasly penize na projekty, ktere chci delat. a to vsechno dik tomu, ze si dokazu predstavit souvislosti jak vyuzit penize a napady jemej a presnej...

    jak nekdo ted rikal, ze v pychiatrii nejsou za poslednich 10 let zadne nove leky, ale diky mnozstvi informaci a jejich jemnemu zpracovani muzem ty stare pouzit daleko, ale daleko efektivnej...

    musim si vymyslet jak budu Technology researcher obkecavat nejak presnej...

    moje vysnene mysto, sam jsem si jej vymyslel a prisel jsem ve spravny cas na spravne misto...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SAMGARR: bombarduju ISIS nuklearnima zbranema a hromadou nadrzenejch valkyr, chystam se jit spat a taky jsem 6. povesil na sve dvere tuhle DIY cedulku




    tedy vymejslim budoucnost, manipuluju cisla, ktera znam a vymyslim z nich cisla, ktera jeste nikdo nezna, ucim se a zkoumam...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    OVERDRIVE: a co ted delas? :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    myslite, ze cekaj, az budou vsichni na jedny hromade, a pak na ne hodej atomofku? uz by pomalu mohli ... slysel jsem, ze Izrael nejakou ma, bezpilotni Amerika se s tim taky nejak sere...
    je cas... KABOOM ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uvazoval jsem, ze si zajedu na dovolenou do nejake islamske zeme... uvazuju jestli do Britanie nebo do Francie... ;]


    by OZzzy ;]

    Ted se nam moznosti ponekud rozsiri ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zajimavy vyzku mmchodem vhodny pro to, co ted delam: http://www.cnet.com/news/netflix-youtube-gobble-up-half-of-internet-traffic/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak ten vlk je puvodne z tehle knizky: http://books.google.cz/books?id=iTs-4q_TayAC&source=gbs_similarbooks

    ale zrovna stranka s originalem tam neni, trosku jsem mu tehda prekreslil nohy, protoze ty na originalu byly anatmicky jeste blbej nez je mam ja na zadech ted ;]

    jinak autorka knihy ja na nyxu jako Tigree tusim
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    plakatek libi, jen maky mam jaksi tradicne rad spis fialovy ;]

    chtel jsem je kdysi pridat k vlkovi, co jej mam vykerovanyho na zadech, jakoby do popredi makovy pole, nektery makovicky by byly uz hotovy, jiny odkvitajici, jiny jeste s ohnutou hlavickou...

    melo to znamenat, ze jsem se na to konecne vysral, pac vlk kouka tak nejak napul k divakovi, ale nikdy jsem se nedokopal k tomu, abych na to udelal design ... asi proto, ze hrozne tvralo, nez jsem se na to vysral ;]

    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    dik, opravim:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: mas tam blbe datum, 1.7. je dnes
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: jj.... kdyz uvazis, ze ale recyklujes takovejchle valcu, jak jsou na obrazku celej kamion i s navesem, 3 na sobe, odhadem tak 6 za senou ve dvou radach na dvou navesech...

    3x6x2x2 = 72

    + hromada barev + hromada prace + hromada prace s recyklaci = uff

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam