• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zajimavej gadget pro mensi deti, me by se to hodilo, pokud by to umelo nejak solidne rozeznavat pravopis... posledni dobou mam problem s tim, ze hodne maluju ruzne necrtky GUI a podobne a uz se mi stalo, ze v cajovne, kde sedelo 20 lidi mel kazdej notebook, ale nikdo tuzku a papir, vc majitelu cajovny:

    Kombinace tohohle a 3d tiskarny... uz chybi jen kunda k nascanovani ;]]]]

    Osmo
    https://www.playosmo.com/?utm_source=AdWords&utm_medium=CPC&gclid=CMmKhqb10r8CFbDKtAodeVgAog
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nene, coze?

    Vagina selfie for 3D printers lands Japanese artist in trouble | World news | theguardian.com
    http://www.theguardian.com/...ina-selfie-for-3d-printers-lands-japanese-artist-in-trouble?CMP=twt_gu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohohle cloveka musim poradne prokadrovat, kdby jej nekdo chtel vy-doxxovat, tak zajimaci.. je to boar member me firmy:


    Sicura Systems Managing Director Vincenzo Roberti announces departure | Security News - SourceSecurity.com
    http://www.sourcesecurity.com/news/articles/co-38-ga-co-2039-ga.13442.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Pokoj 2,5 x 2,5m na Zizkove, 4.500,-/mes; Jezkova ul. / Praha, na zelenem metru / 4500 CZK ]


    Klara mi dnes ve 2 rano odrekla spolubydleni. Pry mi psala pred 14 dnama SMS, ze keme bydlet nebude. Zajimave je, ze jsem zadnou takovou SMS nenasel a dala mi to vedet az kdyz jsem ji dneska psal, ze jsem redy a bude se moct tenhle tyden nastehovat.
    Takze mam VELIKOU RADOST, zacinam byt vazne na spolubydleni stary. Hledam nejakej dobrej jednopokojak na cervenem metru, jenomze nechci platit vic jak treba osmicku, coz asi nebude takova sranda, ale kdyz by nekdo o necem vedel, uz mam fakt AZ PO KRK zasranejch zmrdu, kteri bud kradou, nebo je od nich z pokoje citit smrad jak ze zasrane mrtvoly, nebo neumej slusne rict mesic dopredu, ze hledaj neco jineho, nebo dalsi vsechny ty svinarny... treba jako PRAWITZ... najem mam zaplacenej jeste na 14 dni, tak ja se stehuju... cau. A tak. Tak tohle prosim NE!
    Jeste ted jednou nekoho sezenu, jeste chvilku vydrzim, dalsi vyplatu jeste vratim posledni dluhy, jakoze OZZYmu, NOIDOVi a pak asi pujdu ja, takze mmchodem je sance zdedit VELMI, ale VELMI pekny pokoj na Zizkove. Zarim druhy nejslepsi, co jsem tady mel. Ten predchozi byl hezci, ale domaci byl napicu, tady je zas uplne v klidu i domaci. Uz jen proste dobryho spolubydliciho by to chtelo. Chjo.
    Zlatej David. Sice je to taky podfukar, ale neni tady, plati najmy a nedela bordel. A jeho stara obcas je slyset pres stenu... mohla by dabovat pecko.
    To moje jen mnouka, az je z toho Ko-Cour celej vasnivej ;]]]

    Tak tedy bud mi sezente kvartyr, nebo mi pomozte sehnat nejakyho spolubydlaka, dik.
    Dobrou.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: a ja som teď mimo net, náhodne dnes online ale ináč nemám prístup kvôli letným táborom mimo civilizáciu
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    tak jsi asi zase mel nejakou haluz... mno nic
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CAMELLA: takze nejblizsich 10 dni, jsem pro pozitra, zitra bych se potreboval vyspat, predpokladam, ze mi kolem 17 zitra upadne hlava. uz jsem zas nespal 3 dny nebo tak neco. slo by?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SANCHA: CRo radiozurnal na radiu, na ntb CRo+
    oboji Ti v Kodani hraje tady: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive
    pokud je tam geo-ip lock, nainstalluj TOR-bundle browser a nastav si lokaci cr, kdyztak Ti poradi pan-lebka aka ZAPPO nebo zdroj napadu KOBUK [pripadne ja]
    jsem v hurry, baterka, unava... down... doted jsem makal
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    OVERDRIVE: já ted jsem ještě deset dní v praze, pak mam týden dovolenou, kdy asi budu přebývat u kladna, a pak nastupuju do novy práce a vůbec nevim, co bude. Ale na pivo se čas najde vždy.
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Ano jsem v poradku zpet.
    A chci se zeptat, ktera stanice radia je to mas doma naladeny?
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    ?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    haraji zda se v lete nejen zensky,cim to je,ze mi najednou napsala takova hromada lidi. slizce se vtira MikroPunkac, Plandaka, Rava a Ozzyho rad znova vidim. V Posteli mi lyha Zorka,dik neschopnosti zasranyho T-mobile se nemuzu dopsat Stelle. ukazala se tu sestricka Sancha.Mrouka mi do posty silena Cryystal (nejake meta-info ala fama a rummor o tom co Cryys vlastne dela? v jakym stavu je Zdenka? nekdo vite neco o dalsich? drby drby drby... mmchodem CheGuevara mel na ruce hodinky v odhadovane cene aspon jedne me vyplaty,vubc netusim co dela,nemluvi moc Eng. zato Ozzy mluvi dobre,jen se stydi... svet je tak malej,viz setkani s Gudrun... nejake pozvanky na koncerty by nebyly? Drakoncik aka Skeeve: co Ubozak,nejake linky? nema byt koncert v NapulCesty? mmchodem,potrebuju na Kavcich Horach misto,kde by se dalo sednout na oved, ne v Arkadach idealne... neznate? Kvetnice je daleko,ale na Auditove pivo bych sel tam... kdo se teda prida? Sancho,jsi v poradku doma? tolik k updatu lidi.Picu z telefonu a mam dost,tak teda dost...prodnesek...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem Marku Nyx,uz hsi v Praze? posledni 2tydny nam upada tradice nedelniho caje o pate. Naucil jsem se od Tureckeho kamose Emreho chodit do Dobrev Ostrovni, uz jsem tam potkal i Ozzyho,takze i jeho se podarilo indoktrinovat nejlepsi nargillou/shishou v Praze.... akorat bych ted v Nedeli asi jel smer sk a Julimka v Ostrave... ale tradici bych rad rozvinul a udrzel... privez mi neco z cest,prosim.zvast pokud jsi v Asii.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CAMELLA: myslis? zkusim nakreslit svou siluetu s kerama,uvidime.

    btw omluva,ze nepisu,ani osobne,ani do auditu... co pisu vidi friends na main-u,chteji-li...

    nicmene co nejaky auditovy pivo?
    amella? guns,friendsip...
    annie? ex libris,friendsip,...
    rav,skeeve... eh?
    sorbak,pravitz,disparity...?
    julinko: weekend budes k dostani?co navsteva,prespani v pa? sk weekend?ja/oba/tri?praha?
    kdo sem jeste chodi vlastne dnes,prihlaste se,pls. Vanessa,Konvalinka?
    Makacu? Tebe by se dalo nekde potkat?
    Balu - RIP
    Truce - away
    ... cryystall??
    kdo tu jeste je?
    Ozzy?
    ted jsem v cajovne na Ostrovni potkal CheGuevaru...
    Gudrun?
    Maja?
    ???
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PLANDAK: aleeee, Ty zijes? jak je? posta? chci si ujasnit hodne veci, a nebudem si lhat,jo? jinak si nebudem psat,ale to bych nerad.Tak me pls pingni,asi vis na co se chci optat,ze?
    RAV
    RAV --- ---

    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    Tak to ja jdu do znaku olomouce a chci to na pravej bok pod ruku pul/na pul pres kozy a kridla :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    OVERDRIVE: stehno zepředu?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Strom svobody zahyne, nebude-li jednou za cas zalevan krvi hrdinu. ˜ Thomas Jefferson [tak to zaznelo na CRo+] ve skutecnosti je citat takhle:

    "The tree of liberty must be refreshed from time to time, with the blood of patriots and tyrants."
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    tohohle jsem vzdycky chtel jako tetovani, asi bude dalsi, ktere si poridim, jeste nevim kam, nejake rady, zvlast od tech, kteri vedi, kde vsude jsem pokerovany?

    Tedy pro tento pripad bohuzel: obe ramena, hrudnik, zada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam