• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    tohohle jsem vzdycky chtel jako tetovani, asi bude dalsi, ktere si poridim, jeste nevim kam, nejake rady, zvlast od tech, kteri vedi, kde vsude jsem pokerovany?

    Tedy pro tento pripad bohuzel: obe ramena, hrudnik, zada
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---






    lipa srdcita... hledam nejaky obrazek, kde by bylo jasne videt srcovity tvar listu, aby se dal pouzit jako doplnek mojich ikon, chci tim odkazat na posvatnost symbolu lipy [zenskeho siloveho stromu jehoz stin a naruc se stal symbolem Slovanu, puvodne jako doplnek muzskeho dubu, ktery se stal pozdej spise symbolem germanskych kmenu]...
    Pokdu by nekdo mel nejakej vhodnej obrazek, ktery by se vesel i na male ikony a byl jasne poznat, sem s nim, prosim...


    aha, uz jsem asi nasel, je na prezidentske standarte

    JULYZ
    JULYZ --- ---
    _OZZY_: jo ale to nie je kvôli pochvale ale kvôli štatistike. páč keď je niekto pochválený, tak je to pravdepodobne za nadštandardný výkon. z štatistického hľadiska sa následný výkon bude skôr podobať tomu priemernému ako nadštandardnému. to isté platí i pre tresty - ak za zlý výkon príde trest, trestajúci si myslím, že trest zafungoval, páč potom je výkon lepší, opäť podobný priemernému... volá sa to "regresia k priemeru". i bez pochvaly alebo trestu by bol následný výkon proste podobný priemernému. až na to, že po pochvale, bude možno o niečo lepší a po treste o niečo horší.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    _OZZY_: statistiky rády lžou :)
    já vždy pracuju na plny plyn a jediné, co mi zhoršuje pracovní výkony, je frustrace z nedostatku ocenění. Jsem takovej ten dementní udernicky typ :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CAMELLA: ze pry kdyz je nekdo pochvalen, tak podle statistik se jeho vykony nasledne zhorsi...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULYZ: ha, díky, to bychom mohli zkusit, gauč máme většinou volný, když na něm teda neležej kocouři :D
    nebo mě pak napadlo zkusit najít někoho, kdo tu žije a rád by se naučil česky...jen nějak nemám nápad, kde hledat :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    CAMELLA: tak to držím palce v novej práci... ad aj - couchsurfing?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULYZ: každopádně se těším, bude to sranda - jdu uplně mimo obor, takže se zas budu učit spoustu věcí od píky...
    akorát, co mě štve, docela pěkně jsem se v práci rozmluvila aj, což v téhle nebude, tak budu asi muset začít někam chodit na kurzy....a nebo aspon častěji chlastat v centru s cizincema :D
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    CAMELLA: niekedy je to najjednoduchšie. ak nejde vytvarovať šéfa ako potrebujem tak nebudem tvarovať seba.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULYZ: když jsem se kdysi "nenápadně" u šéfky domáhala pochvaly, tak mi bylo řečeno, že je přece samozřejmé, že pracuju dobře a proto pochval není třeba. Mno a tak se holt ted pes po dlouhých měsících a vlastně i letech bití rozhodl přeskočit plot :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    CAMELLA: taky možnosť.... zastreliť psa :o)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULYZ: jojo, akorát u nás nejede ani cukr a bič, ale opravdu jen bič a bič :). Proto taky od 1.8. nastupuju do nové práce, kde doufám, že to bude lepší :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: tento dokument bol fajn:
    Kowloon Walled City documentary (Part 1/4) + english subtitles
    http://www.youtube.com/watch?v=Lby9P3ms11w
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    CAMELLA: aneb pozitívni motivace v praxi :o)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    OVERDRIVE: co se týče mne, tak by se asi dalo dohodnout na pivo...
    jinak gratuluju k pochvale, taky doufám, že najdu práci, kde mě někdo občas i pochválí a ne jen zdrbe za chyby.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: posli,uz nemam 3ti ctecku,ale bude vyplata snad...



    mmchodem byl jsem dnes podrban za uchama od sefa,jako to nejlepsi co nakoupili pri 100% rozrosteni firmy... malem jsem upad ze zidle,pak se nafouk jak jezik a pak zplasknul,protoze krom toho,ze jsem dobry,vim,ze jsem zaroven arogantni hajzl a staci,kdyz je to profesionalni,abych byl takovy jeste osobne,to uz by bylo spatny,ale mam dobry joss,zda se. a sefa. btw Tchai-Pan se da zkratit na TP ;)
    jdu spat,zjistil jsem,ze lidske samice v lete haraji,T taky vzdy na leto utikala... no vedlo to k tezkemu tydnu ;)
    klidne bych dal o weekendu pivo s kymkoliv z pritomnych,btw (i kdyz vyplata je az v po-ut,dostal jsem par penez od... hmm?... mecenasu? ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: nevidel, vim o meste velmi malo,linkuj...nemcinu nejak zkousnu,technika,pratele,zaklady... mas pravdu s tim natacenim,taky to mam tak... hezky do cerneho trefeno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam