• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: aha, dneska rucnikovy den... tak jsem poprve zapomel
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zitra rucnikovy den
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: to je fakt divna deska, jsem kvuli ni neusnul... tak od pulky je z toho divnoucna elektronika, ke konci je to uz vcelku depresivni soundtrack k sebevrazde... dobry, sice ten pan asi moc nevi, co vlastne chce hrat, ale vsechno to dela s docela prehledem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ti z vas, co maji radi regge tak si dejte tohle... ti z vas, kdo regge radi nemaji, tak si to dejte taky... dostal jsem to kdysi od Julie [a ti z vas, kdo jako ja regge nesnasi, tak vydrzte, fakt to stoji za to]:

    Mike Love - Permanent Holiday (HiSessions.com Acoustic Live!)
    https://www.youtube.com/watch?v=fU7hZ3smj0g
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: je to polamanej kitch, mam pro to nazev, glitch-kitch ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    chce se mi spat, fotky z Trebovicke tepelne elektrarny a teplarny budou zitra, pokud vubec se mi bude chtit
    taky jste na karte by mela byt serka fotek, jak jsme se s Dronem priopili Nachmelenou Opici nekdy velmi brzi z jara v Krnove a na okolnich kopcich [a nebyli jsme v synagoze ani v zadne z pametihodnosti ;]... zkusim si k tomu zitra sednout
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a pak tu mame magiara, kterej si rika YonderBoy a taky je to divny... vcelku poslouchatelny, ale nejsem ani v 5:00, takze zatim nehodnotim, zkuste....

    Yonderboi - Splendid Isolation (Full album)
    http://www.youtube.com/watch?v=aNie1L8OUdA
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hledal jsem, co znamena slovo Yonder....

    a tak jsem samo pak hledal Yonder Boy [kdo vi z jake knizky je to postava?] ... no a tohle jsem treba nasel

    zvlastni je to, ne uplne spatny, ma to atmosferu, i kdyz je to takova ta prvni dobra, co se dneska nosi, tak tahle je asi fakt dobra, nebo me se teda pozdava ..






    Pixel Yonderboy | Red Door Magazine
    https://reddoormag.com/links/contributors/pixel-yonderboy/
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: může
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jeje, a vlastne jeste k tematu, vcera byla v BRMLABu prednaska na tema COBOL, byl jsem asi jediny, komu se ten jazyk vcelku libil ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: konecne, kdo dneska jeste umi latinsky, ze? a takova Rosetska deska dala docela zabrat... etruske pismo nechapeme doted, stejne jako si nejsme vyznamy jisti u casti futarku
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    jo jo, o tom jsem kdysi psal povidku, kdyz mel NYX jeste modul blogu, pak se nekde asi potrtila... jmenovalo se to "Zapomeneme?" tusim a tematem bylo, ze veci se casem meni k nepoznani.

    Sedel jsem tehdy u Evad na Zizkove a koukal na dvur, kde byla pumpa, takova ta, jak se do ni musi chvili lejt voda, nez se roztahnou tesneni...
    zajimavy bylo, ze na tom dvore pomalu zapadala listim, a bordelem...

    Predstavoval jsem si, jak casem zustane v zemi zarazena trubka a na ni ne-prilis-identifiovatelny predmet, zapadany hluboko v blate. Trubka od nikam vedouci do neceho bezesmyslu.

    Povidka pak prave pokracovala tim, ze veskere nase informace se potencionalne mohou stat bezvyznamne, zapomeneme-li jak se kodovaly nuly a jednicky do ASCII, dnes uz do UTF-n, nedavno mi Dave rikal, ze nasel nekde soubory kodovane pomoci kodovani Kamenickych... tzn. dnesni XKCD jen asi o 10 let pozdej, stejny komentar
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    URZA: o novem Gibsonovi uz asi vis, ze?

    William Gibson - Official Website
    http://williamgibsonbooks.com/books/the_peripheral.asp
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    taky jste se tak tesili na weekend?... dobre vam tak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    winebotler, cogmind na macu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: pro uplnost doplnuju i must-read [Sekretarka je mluvici bot, pokud by nekdo nedavalo smysl, proc to posilam ji, tak proto, ze se ty vety uci a pak mi jima muze v ruznych obmenach odpovidat, vetsinou vcelku vtipne, ale vuz prvni veta tohohle textu napsana 15:06:50]

    15:06:50 <@Over23> Secretary: Wilson acknowledged the self-fulfilling nature of the 23 enigma, implying that the real value of the Law of Fives and the
    23 enigma is in their demonstration of the mind's ability to perceive "truth" in nearly anything.
    15:06:51 <@Secretary> Over23: Whoa bordel room leila punk 23 rulzz.
    15:08:00 <@Over23> Secretary: Karl Werner Lothar Koch
    15:08:00 <@Secretary> Over23: Are you bleeding pacifist? NoI'm agnostic about violence.
    15:08:17 <@Over23> https://en.wikipedia.org/wiki/Karl_Koch_%28hacker%29
    15:08:30 <@Over23> Secretary: Occupation hacker
    15:08:30 <@Secretary> Over23: Hacker, ukazoval by utok, druhy by prezentoval obranu.
    15:09:43 <@Over23> zajimave, tohle jsem neznal
    15:09:46 <@Over23> Katie Hafner, John Markoff. CYBERPUNK: Outlaws and Hackers on the Computer Frontier, Revised (November 1, 1995 ed.). Simon &
    Schuster. p. 400. ISBN 0-684-81862-0.
    15:10:37 <@Over23> bruce Stearlinga zas jako jo: The Hacker Crackdown: Law And Disorder On The Electronic Frontie [to je americka strana vykladu]
    15:11:05 <@Over23> v te Underground: Hacking, madness and obsession on the electronic frontier by Dreyfus : http://www.gutenberg.org/ebooks/4686 je to
    popsany z pohledu Asutralnu, predevsim pak Assange
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hehe, zajimave, zase jsem jednou nekde vypsal mysterium, ktere mozna moc lidi nezna... pokud muzete opravte prosim nepresnosti...


    14:42:39 < embargo> Over23: Ma ta triadvacitka nejaky vyznam? Btw, na nyxu jako ilmarinen.
    14:43:57 <@Over23> jo ma
    14:44:31 <@Over23> https://en.wikipedia.org/wiki/The_Illuminatus!_Trilogy
    14:45:33 <@Over23> je to odkaz i na pocet chromosomu ve spermii
    14:45:44 <@Over23> anglicka presmicka to free
    14:45:49 <@Over23> misto two three
    14:45:52 <@Over23> atd
    14:46:52 < embargo> Jo. Tohle cislo potkavam na ruznych teknach, ale nikdo mi nikdy nedokazal vysvetlit, co to ma znamenat…
    14:47:01 <@Over23> sak jo
    14:47:20 <@Over23> mozna, ze hodne z nich nevi vubec o co jde a uz to jen nosi a pisou
    14:47:46 <@Over23> kdyz zacinala kyberia.sk, jako vlastni sestra hysteria.sk, docela dost z nas jedno tripy a tak, a cislo 23 dost resilo
    14:48:07 <@Over23> meli jsme treba hru, ze kdyz delas nejake operace nad jakymkoliv cislem, vzdy muzes dojit ke 23
    14:48:22 <@Over23> tzn vzdy nad kazdym cislem vymyslet co nejmene operaci, aby z toho bylo 23 ;]
    14:49:07 <@Over23> existuje film o nemeckych hackerech, kteri [jeden z nich] jsou zakladatele prvniho hackerspace vubec
    14:49:13 <@Over23> Chaos Computer Club
    14:49:38 <@Over23> to jsou ty XXc3 meetingy na ktere nekdy odkazuju... xx je poradove cislo, c3 == ccc
    14:49:47 <@Over23> no kazdopadne oba hackovali pro KGB
    14:50:12 <@Over23> jeden z nich nejak pak uhorel na poli ve vlastnim aute, nikdy se nevysetrilo proc, druhy si tusim posedel, a pak zalozil CCC
    14:51:10 <@Over23> ten film se jmenuje 23: Nichts ist so wie es scheint
    14:52:30 <@Over23> pokud vis, jak fungovala cela ta vec s chaosem na elektronickem pohranici, takze Legion of Doom, Assange, Chaos Computer Club [resp
    Hagbard a spol], Razor 1911; pozdej ComputerShack generation....
    14:52:51 <@Over23> tak to je cely ono, odtamtud se tahne cela ta legenda, ale ano 23 je puvodne z Iliminatske trilogie
    14:55:12 <@Over23> tekk se vlastne vyvynul jako vedlejsi vetev tohohle undergroundu, kolem stejneho cisla, to je zas pak vlastne pokracovani Stonehenge
    Generation...
    14:55:44 <@Over23> puvodne se v Englandu zacal sirit trend, ze punkaci a hippici zacali zit v komunitach v dodavkach
    14:56:11 <@Over23> nekdy asi 4 roky po woodstocku je rozmlatili policajti u Stone Hange, docela dost, kopali tam tehotny matky dobricha a tak
    14:56:29 <@Over23> z jejich deti pak vznikli vlastne tekkids ale cislo 23 uz tam bylo
    14:58:17 <@Over23> 23, 93, pouzivam i v podpisu, s tim ze 93 je Love under will.
    14:58:27 <@Over23> coz je odkaz na Crowleyho zasadni dilo
    14:58:40 <@Over23> jinak ted jsem dohledal : https://en.wikipedia.org/wiki/23_enigma ani jsem nevedel, ze to nekdo sepsal
    14:59:23 <@Over23> jo vidis : 23 Skidoo
    14:59:28 <@Over23> Secretary: 23 Skidoo
    14:59:28 <@Secretary> Over23: Zasranej babylon.
    14:59:32 <@Over23> tak tak
    14:59:54 <@Over23> The phrase "23 skidoo" was popular in the 1920s; it means "it's time to get out while the getting is good.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    URZA: jop, takze Egan... cet jsi od nej i jine veci? Hodne toho vyslo i CZ, mam ho MOC rad, i kdyz ta posledni o motylech a genech nebyla uz tak moc dobra
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam