• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: matne pamatuju ze jsme meli pepu na krame. zustaval pres nedeli sam a byl vpohode. ona jsou to pekna zviratka ale trosku blba...

    S tou lampou to zvladne ale po vikendu bude pekne nasranej a flakne ti nejspis jednu vocasem (a to ti rikam umej mirit a slupky jsou to pekny)

    navic krmeni cvrckama a salatem...
    I kdyz na ty cvrcky by sel udelat nejakej device co by je vypoustel.

    v tomhle je lepsi hroznys :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nechova nekdo chameleony? Je to tezke? Vydrzi treba pres weekend sami doma a je treba terarko ok v zime v baraku, kde je 17-19*C, kdyz maj lampu?
    Asi si o tom samo neco prectu, ale jsem se zamiloval do chameleona, byl se slevou, za 35€ (chovaci terarko s lampou pak za dalsich 99€, coz mi pripadl masakr nepomer, a davat takove zviratko se slevou, na tom je neco spatne... uvazuju, ze bych jej jel na SK do merkada vykoupit, ale bojim se mj. transportu)...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kurs Znakového Jazyka (r. 1993) - z historie Tamtamu
    http://www.youtube.com/watch?v=nuR8naNLFe0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Mmchodem vis, ze v te lecebne, kde jsme byli (pod Sanci) se tocil Reqviem pro Panenku... pamatuju si to jako pekne husty film (jedina emoce-vjem, co mi z nej zustal...)

    Jak jsme nemohli vyndat tu Zoju z podzemi, docela jsem se bal, bezic tech 300m podzemim a kotelnou z5. Kdyz je clovek na urbexu sam, i normalni mista se zmeni v dost silny horror...

    Jak jsme byli ted v dole CSA, sel jsem do administrativni mistnosti a retizkovych saten sam, melo to patro a pak velike podzemi... kdesi tam kapala voda a pres odrazy to znelo, jako by si nekdo povidal...

    Uplne jsem se zjezil hruzou, pac by mi odriz pristup-ustup. Rozhodnuti: co dal? Ztuhnu hruzou a neudelam nic?! Sevru v kapse klice, zavolam, ze jdu v klidu a miru a vyrazim z poza rohu...
    Udelal jsem to druhe a byl jsem fakt uplne zjezeny, mit ocas, mam jim prikrytou ritodiru a usi bych mel sklopene podel hlavy, vycenene zuby....

    S Krastym jsem se docela navzajem podporoval, takze v Ostravskem Pentagonu uz nam i parta cigosu, s kterou jsme se v objektu mijeli, pripadla docela lepsi, ale kdyz jsem nasel majzlik, nosil jsem ho v zadni kapse u dzin, jako zachranou brzdu, a vykracovat do ztemelych, zdevastovanych mistnosti jako prvni, to jsem delal fakt nerad...

    Zas si rikam, ze mam aspon helmu, jen nechci nabehnout na nuz, ale zatim, kdyz clovek bezdaky nevydesi, k zadne agresi nedoslo... horsi by mohla byt pikarska spolecnost...

    Jenze toho se vlastne taky nebojim...

    Proste v ten moment je hruza naprosto iracionalni, asi se nebojim ani lidi, jako takovych, proste se bojim .. ale nebojim se strachu, to uz vim.

    Proste sam bych na Urbex casto asi nemel koule, ale je to nekdy mocne, aspon nachvili zustat v ztemelych troskach jen s celovkou a duchy umirajiciho casu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nevyfotitelna Adela v mejch brejlich a klobouku...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A rozbil jsem si svuj zamilovany pullitr...

    Badger, badger, badger.... MUSHROOOM!!! ... snake, snake!!!

    Badger song (Badger badger badger , mushroom mushroom)
    http://www.youtube.com/watch?v=NL6CDFn2i3I


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vzdycky jsem si rikal, ze furryci jesterky jsou kokoti, ale nezkus to... aneb s Miou na nakupu spolecenskych her, nakonec zvytezili Osadnici (kteri mne bavili i v modu fast play for beginners) a iKnow (hromada karticek se zvrtanym systemem sazek a typovani... vzdy jsem dal na nejvic a vedel po prvnim polozeni cele otazky, a kdyz vis vzdycky, vsichni po Tobe uz vedi, ze nema cenu nic vymyslet... priste jedine hrat az na posledni napovedu a spolknout pychu....)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adela s Miou na kolotoci, v pozadi mistni pijan, ktery za vybrani listku dostal taky jizdu...

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: takhle bych to nerekl. jen vtipne snizuje mnozinu znaku.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Hlavne ta finta s nectenim vsech znaku... grep vlastne sofistikovane hada ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: i kdyz tady by stacilo rict ze je poctive navrzenej a napsanej a to vcetne jazyka :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ze uz jsem to sem asi daval, ale PROC JE GREP 1000x rychlejsi nez treba findstr ;]

    Pretty fucking stupid && smart! ;]

    unix - How does grep run so fast? - Stack Overflow
    https://stackoverflow.com/questions/12629749/how-does-grep-run-so-fast
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak doporuceni od Adelajky... [sama si to da do auditu Ostrav]:

    Pokud mate dite do 18 let z nektereho ze zminenych kraju [v mem pripade z MoravskoSlezskeho], tak si muzete zazadat o slevovou kartu... zatim 102 poskytovatelu sluzeb a slev, ale pocet pry stale roste.

    Co vim, tak tady by to asi vyuzila Evelina, Sancha.... nevim, kdo z jinych kraju tady ma jeste takhle mlade decko... njoy.

    Rodinné pasy |
    http://www.rodinnepasy.cz/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Doporucuju tuhle knizku... je to ten Lubo Smatana z Ceskeho Rozhlasu...
    Je to VELMI vtipne a VELMI poucne... mam to papirove, ale tady je to za 65,- ke koupeni v ePodobe... fakt stoji za precteni. Myty ala Havel nam znicil prumysl, nejcastejsi umrlec v Tatrach je Cech a podobne... Hodne realii, ktere si navzajem o sobe narody rikaj a vubec nejsou pravda, nebo je to nejak slightly jinak...
    Navic je to FAKT zabavny, nekecam.




    Jánošíci s těžkou hlavou - Ľubomír Smatana | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/172489/janosici-s-tezkou-hlavou/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: zena to hraje a my ro mame doma :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hral nekto tohle? Kdysi jsem to poridil Mie a ted jsem ji to zabavil...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LajtCoin utesene roste a neumrel. Zajimaci.
    Stejne nejmensi pad byl vlastne na Dogecoinech, ktere jsem chtel pouzivat jako officialni coin Labky, davat jim za pivo, odmenovat prednasky a podobne, ale zadny ze zmamencu do coinu se nedokopal k tomu, aby udelal kasu, inventarizaci a oznacil veci cenami...

    Kazdopadne plan dal plati a pokud by nekdo znal uz vyresenyprojekt, sem s nim.

    Koupiljsem doge v hodnote 100usd a ted po vsech padech maji cenu 95,- tzn. furt to realne mohlo fungovat jako platidlo, ne jako investice...

    https://images.app.goo.gl/74ck8k72vW69U3758
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lolool == rofl.

    FreeBSD code of Conduct Furry Comment... aneb valky o...

    Rainbow-Haired Bugs are Infesting Open Source Projects
    http://www.youtube.com/watch?v=_hxOqw66sZQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam