• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Konecne!!! Chtel jsem stejnou zalobu vyvolat rok z5 a muj pravnik do toho pdmitl jit (ac je to stejny pravnik, jak Cervene Trencle)... takze dnes schvalil senat ustavni zalobu na pana, co se pokakava 2x za dobu prepravy Praha - Ostrava.

    Jinak uzitecne vlastnictvi kulickove 6mm, CO2 plnene vzduchovky:
    - pes, ktery kazdy den steka 4-6h u plotu : po jednom zasobniku uz nesteka, 4 roky reseni nevyresitelne psychopatie, ani elektricky obojek od majitelu, jen doufam, ze neprisel o oko, ale nikdo si nestezoval
    - mrouskajici se kocky - sorry, v tomhle ohledu jsem pro daleko vetsi kastraci (samic!!! - jo, muzem si o tom pokecat) - no co, jsem kazisuk, zasobnik taky stacil, zadny damage, oci jim sviti dal vsechny
    - slimaci a hlemizdi - dlouho jsem to hubil ledasjak a furt je to potiz, smrdi, hniji, neda se to smyt z rukou... proste mrdka likvidujici cokoliv, 2 slimaci znici hrach, slunecnici, rebarboru, vrbu... trnite jim nevoni - kazdopadne prochazka po zahrade s ratio 2 kulicky na 1 slimaka... vytece z neho cosi hnedeho, nekdy cerneho... tech, s velkym domkem (i malym) je mi vic lito, ale kdyz jsou jich stovky... proste ne! Jedy zabiji jezky, kdyz nejhur, tak kuny a psy (ne! Umim cist a vazit)... kazdopadne slimaci vs kulickova Beretta 92az... navic je to i zabavne, kdyz clovek vidi, jak z peclive opatrovaneho chilli, ci boruvek, vystrikne cerna vetrelci asi-krev.

    Tolik k lidumilstvi a pacifismu. Prave jsem KONECNE zacal ve vleklem valecnem sporu vyhravat.

    Pak vyleze spolubydlici (ktery resi to, ze se v 35*C topi, tak, ze posle rozlicenou zenu, aby me zpicovala, jako toho, kdo ma na svem uzemi, kde je konstantne v zime zima, za to, ze mam termostat, tak, ze muzu za to, ze jim topi topeni... ani to neni schopen vyresit, jako na baraku nic a v zivote taky nic. To je fuck, dlouhodobe trauma z toho, ze jedna z nejvzacnejsich zen si poridila misto me ultra neschopnou lamu, ktera ke kazdeme a) ma furt b), takze krasny kytky do stropu, jsou chudaci, co utikaj pred tyranii... ha ha ha, eeeh HULENI, cim dal vic tu vec nesnasim, ve spatnych (zavislych == tam, kde to uzivateli nahrazuje realitu surrealitou) se chova jako povestny ohen: “dobry sluha, spatny pan” (mozna je dobre, ze zoufalci v 40-50 huli, lepsi nez me koketovani s tvrdymi drogami. Zas na druhou stranu: neznam nikoho, komu je 40-50 a porad huli a zaroven mi pripadne inspirativni, tvurci, pohyblivy a kreativni... vetsinou se spis chovaj jak ozrala ve 40 rano... huleni bezne zabiji ruzne dracaky a shadowruny, ted jsem videl, jak 2x zabilo zkousku kapely... zas to vyjde levnej nez herak, a fakt je to lepsi jak piko... o hodne... to je jedno, co ze jsem to chtel?!?! ;)



    Kazdopadne jsem docet Brautigana Richarda - Chytani pstruhu v Americe. Takovy pohyblivy zen, haiku (4/27)... proti Melounovemu Cukru je to min ucelene, Cukr je vseobjimajici spasny Comix, pstruzi jsou v basnich nakresleny upadek USA, jak kdyz Verneovky licily budoucnost, co nastala davno pozdej. Hmm, davno? O generaci a pul.

    Konfederacni general z Big Sur me rozesmoval asi nejvic... pro pokrocile, imho. Cukr je proste neznost sama, a v ni, zapeceny trn ze skorpiona (pro pokrocile, imho - jinak je nezna krasa a ztrestenost)...


    Zdaji se mi znova sny, je mi tezko, ale neobvykle vic zadrene pod povrchem.. to nevysvetlis. Jen furt mluvim, a prej se nenadechuju ani nenecham...


    Konec se blizi no!!! Bo neni cas!!!


    BTW::HLEDAM NEKOHO, kdo by mi nahostoval sererver s public IP a treba neco pod OpenVPN. Je to server typu konzole pro proverene z Labky, vmka pro jejich hrani, irc konzole, www ceho budou potreba si vystavit ven. Elektrinu zaplatim, je to nejake vcelky plnokrevne Semimicro, spis sandBox, ale nic nebezpecneho/jedovateho. Vsecko na to mam, jen v te jedne mistnosti v Labce to hrozne hluci, takze to nemam kam dat fyzicky...

    Zaviraji se mi oci. Dost neschopnych, kteri jsou typickym vtipnym produktem systematickeho huleni a je to pro me hur jak kvalitni fetak tripu, extosek, halucinogenu a heraku; dost smutku, ze musim furt mluvit, ac bych radej mlcel, za mluveni pusu nedostanu (a ja to VIM); dost hadek, ktere chci, aby zahoreli, ale ne v suchem troudu, nybrz v kozise selmicky, co nehori, nebo se povali...

    Dost vseho, co jsem nestih napachat, SMRK slimakum.

    Zavrena vicka a zitra odvaha zacit resit mnohe konce.

    S laskou, ten, jehoz jmeno je psano na vodni hladine...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Šalše : bobří ocas dušený v křenové omáčce; tradične mohl být postním jidlem, pač se považoval za neco z ryby...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jak ma Sapkowski pojmenovane postavy v Narenturm: Sarlej = Salvej, Peterlin = Petrzel, Reinmar = Reynevan (nejaky vstavac, ci co)... tak ja mam ted jeden server pojmenovany Jezci Gulas, a dalsi se bude jmenovat Uzsny Bobri Ocas (v krenove omacce),...

    To fakt existovalo, tahle jidla. Oboji bych ochutnal, ale jezek mi, dik bodlinam, pripadne dost spinava bytost (z kartace blechy a z bobra filcky nevyzenes)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co se vlastne stalo z jednou z mojich oblibenych elektro-dance idm, -poetry-, gay kapelek? Nejak jsem o nich uz neslysel ani nevim, ze by treba hrali na Colours v prime-time na main stage, mist KrisStoff, to by asi sedlo...

    Jinak to se fakt posral, jestli Burkhar a SISI milujou svoje czuraky, aspon je tasej tak, ze ti chytrejsi z nas se bavej, a zbytek aspon vi, proc je tluce, ale pico Krajco (zpevak se tak prej jmenuje ten vyegovanej Aragorn), to je fakt pici dilo, jako textar: prekombinove vety bez tecek, carek, rytmu a prizvuku, pokud ma Dubioza kolektiv, s dokonalou praci s publikem, pripravou show, nazory, rytmem, silovou magii beatu i mytu, nejakej opak, je to tenhle neslanej nemastnej StoffZkrys...


    Hmm, www ma nejake nove singly, nebo Stat je na nejake desce...

    Kazdopadne IDM, co chvili bylo az na spici, a kak zmizelo. Neco jako Extaze Sv.Terezy, to je taky mrtvej projekt? To uz z ElectroClash a IDM sceny u nas nic nehraje, ze na MainStage z CZ musi hrat Krajco? A tohle fakt furt nehraje v radiich? Proc probuh?! Vsechno z Colours muze v radiu hrat 24/7, treba Zaz je takova Lenka Filipova ve svojich Francouzskych obdobich,...


    tatabojs - kamaradky
    http://www.youtube.com/watch?v=dRkKOHnW_nY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Jsem do ni zamilovanej vic a vic (ale ted jsem tyden slameny vdovec, tak budu mozna vic datlovat, zas nesedim u kompa, pac mi se sadrou na krku dela sezeni nedobre-zle-neprijeme)...

    Dik tomu ani nevim, zda LFS, pac nebude volno a Buh sud, co zada...

    Colors asi jako nebrat nikdy za dobu, co jsem v Ova, tedy cca 5 let, ale chtel jsem tam byt s Adelou, i kdyz bych sel na dechovky. A ona se tak tesila na ZAZ, ktera nebyla spatna, akorat, clovek musi umet Francozsky, nebo mit rad popicek (i kdyz luxusni, ala ruzny takovy ty Polici, Stingove, U2 a podobne,...

    Jinak Midi lidi me dost zasadne neberou, to uz radej Vlozte Kocku (zvlast live Okolo Hradce, viz youtube), ale tohle ma takovy jakoze nadeje-plny text:

    MidiLidi - Pokoj
    ———-
    Je tady ticho, klid.
    Je tady pokoj, byt.
    Můžu tě nerušit.

    Je tady ticho, klid.
    Můžeš to využít.
    Můžeš si ten svůj shit.
    Vyřešit.

    Je tady ticho, klid.
    Je tady pokoj, byt.
    Můžu tě nerušit.

    Je tady ticho, klid.
    Můžeš to využít.
    Můžeš si ten svůj shit.
    Vyřešit.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Dobrou a nedatluj furt tolik ;-p
    FRDK
    FRDK --- ---
    FRDK: Colours jsem letos poprvé vynechal (přestože mám lístek za dvě kila), jelikož už mě to poslední ročníky sralo víc a víc...
    A podle všeho jsem dobře udělal.
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Uf, někde's psal, že jedeš na Letní Filmovou Školu do Hradiště...
    ...
    Strávili jsme tam dneska ze dvě hoďky a neprolezli jsme to úplně celé.
    ...
    Jo, sluší ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adela: vis co, mozna bychom meli min hodnotit, proto je tolik druhu hudby, aby si kazdej nasel svoje...

    Ja: recht! Hodnotit za ty stovky tisic tracku uz asi neprestanu, ale mozna, ze je dobre, ze to nikomu necpem...

    (Tim si dam pred nastoupenou jednotkou do drzky.... ale regge a The Cure jsou fakt blitky ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Hambate fotky: asi jo, vzdyt je oblecena, prinejhorsim mi nakope koule, ale slusi ji to, ze?
    Na co, ze to mam jit?
    BFL(-mpsvz) tedy Beats For Luv? Nechtel jsem ani na Colors, navic se to ma psat ColoUrs, i kdyz nakonec to bylo spatny jen z 50% a i se sadrou na krku to slo prezit (kdyz byl clovek uplne jinde, nez vsichni ostatni - Full Moon Stage a obcas Kofola nebo GLO stage + hodinu pred prime-time na main stage).
    Jsem rad, ze jsem tam byl s LG, Adelou a Ruzou, o to lepsi rozmer, sam bych to nedal, ani s koupenym listek za 2400,- a nechal bych to propadnout (dam pak par hilight... mmchodem s Adelou na regge stage - tedy Cooper Mini Stage : tyvole, kolik lidi v nasem veku tohle furt bavi. To je hroznej navyk, asi s tim hulenim, to nejak se to prenasi... znas to, jak se Marley vzbudi v Pekle, kam sel, kdyz mu uhnil prst, a nemaj tam ohen, takze si nezahulis... “Tyvole, co to tady hraje za sracky?!”).

    Jinak ukrajinskej kabaret sem dam a HROZNE me potesilo, ze se Adela smala, z hluboka a uprime, na Muse. Bylo na ni HROMADA holek, a hromada tak do 22 let veku. Ale to jsem VEDEL, ze se bude libit, a libilo!!! Velka radost.

    Na fotky kouknu zitra. Ta 100m vez z 20m sirokou kruhovou jamou, retizkove satny, otevreny trezor (ten je i v Pentagonu), nastenky s navody na jaderny poplach a civilni obranu, filmove kotouce na celuloidovej pas...

    Jo, taky bych tam sel znova.

    My si dali Olomouckou Sigmu, jen z venku, navic na houbach Z Cementarny vlkodlaka Skliby, tam bych taky chtel systematicky...

    Ale v CSA se mi libilo tohle misto, jak snilo sve zelene sny...

    Az pojedes, dej vedet vcas, a to kamkoliv, ale i do CSA... libi se mi tam...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Na mobilu se zmena nazu auditu neda provizt ani v webGui ani z klienta, takze tohle dam zitra jako podtitul auditu: “Chlapče, dávej si pozor na koule, tam, kde se valaší hřebci!”
    FRDK
    FRDK --- ---
    Je to tam fakt pecka.
    [ FRDK @ Ruiny, kanaly, bunkry a jine opustene prostory ]
    Vůbec nechápu, mám to za humny a vůbec jsem nevěděl, že ta část je už odstavená. A podle všeho už dost dlouho, sice jsme tam někde na štítku našli datum 3/03, ale podle mě už to chátrá minimálně dvacet járů.
    Boží, určitě jsem tam nebyl naposledy, k relaxu jak stvořené ;)
    ...
    Jedeš na tu LFŠ? Závidím. Bude tam můj milovaný Wojtek Smarzowski, rád bych ho jednou viděl/slyšel naživo. Bohužel budu pryč :/
    (BTW to Ti žena dovolí, postovat tu takové hambaté foky ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tahle je pro vsechny, kdo nekastruji samce, nesislaji na ne, kdo ve strankach 5 tisic let starych knih nehledaji pravdu, ci dnesni lidske poznani ani potreby..

    Tahle je pro vsechny, kteri ve starych knihach vidi pouceni, bajka o vrane a syru z nich nedela ani lisku, ani vranu, a radej maj chut na syr...

    She Pleasures HerSelf Feat. Ash Code - Private Hell
    http://www.youtube.com/watch?v=yZB539dVL8o
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdysi jsem tu psal o tom, ze jak je to s tou depresi, pac “proste bud stastnej”, nebo “nebud ubrecenej” nejsou spolecensky zdrave reakce, znamena to, ze se bavis s nevzdelancem, po pokusu o vzdelani pak uz i s blbcem, pokud to porad nepochopi.

    Kazdopadne tohle ja nedostanu, ale ten problem existuje, a to dost realne, a vzhledem k tomu, ze me hodne lidi (vetsina) nijak nepomuze s navaly deprese, kterymi trpim (a ne ze ne) uz 12. rok, nemuze ani chlap casto pomoct s nekterejma zenskejma vecma.

    Zeny nepochopi, proc chlapi nesnasi, kdyz se kastruje samec cehokoliv, zvlast pro duvody typu “oni se pak min perou” (pac uz jsou mrtvi, co by se prali)..

    No, tak mi nekdo, kdo depresi nezna, proste nepomuze, tak jako chlap nepomuze snadno zene, ktera si ndnasla cestu k orgasmu (pac o peru v kunde to fakt neni)...

    Hlap nepochopi, jak zeny mohou zit roky bez sexu, kdyz ja bych po mesici byl schopen znasilnit, zvlast bez onanie (jejiz zakaz nepochopi nikdo a je to stejna blbost, jako, ze se prestaly tolerovat bordely, o to vic je patologie jinde, bych tak hadal)...

    Kazdopadne chlap nepomuze s Laktacni psychozou, a pritom 8 zen z tisice je docela dost!!!

    Kazdopadne, proc ji nemuzu pomoct, dyt pro ni delam vsechno... mozna delas i zbytecne moc, a mozna proste jen nikdy nezazijes jejich orgasmus, mesicky, potrebu se malovat a oblikat, tak jako ony nezazijou to, ze se muzou vychcat ve stoje, nemusi se bat jezdit stopem, obecne se nemusi bat niceho, kdyz se tak rozhodnou, a ze treba staci mit 30% jistotu, ze na vec mas, abys ji zkusil, kdyz ony potrebuji aspon 80%...

    Rovnost pohlavi neexistuje, proto mam rad civilizace, kde se nevyzaduje. Zeny si jsou zvikle pomahat navzajem (v base taky dostanes bacharku, ne bachare, proc v blazinci rozhoduje o zenskejch vecech doktor s koulema?)...

    Nase civilizace by byla dobra, s moznosti rovnosti, ale ne jeji pominkou + kdyz by si chlap treba precet neco o zenskych problemech a naopak.

    Spolecne si pak muzou precist neco o depresi, nebo sebevrazdach (slibuju, ze o tom jeste neco napisu, mimo jine proto, ze depresi trpim a znam to teoreticky i prakticky, navic je to spis muzsky problem, podobne jako zavislosti, o kterych se taky pise zvlastne... zvlast po setkani s pokrytci, kteri 10 let vedi, ze clovek neco uziva, ale kdyz se maj zacit chovat jako chlapi (nebo platit dluhy), tak jsi jen ten blbej fetak, co se mu nikdy nedalo v nicem verit. To vidim stale dokola, ac uz davno nemam zavislost, ackoliv uzivam obcas drogy, rozhodne v DALEKO mensi mire, nez lide, kteri kazdy den huli skera... a popravde, prave pro ne mj. budu dal psat o zavislostech a o tom, ze priznat si, ze do jiste miry drogy otviraji, uzivany jsou-li nad tuto mez, jen schovavaji, ci mirni slabost ... a kdyz pouze schovavaji, je potreba si to priznat, ne jen lecit symptomaticky, tedy uzivat dal).

    Proste jsme mlada demokracie, a porad si myslime, ze JXD mel ve vsem pravdu s hulenim, neucime se prvni pomoc pro pripad psychickych zraneni a nevnimame, ze ne vzdy zenam pomuzes, kdyz ji obejmes, ci udelas praci za ni, a ony z takoveho objeti nedokazi cuknout, tam, kde by muz se vymanil (a sel se zhulit a ozrat);

    Tak tahle je s dikem pro Adelu, ktera mne drzi a snazi se me chapat, taky pro Cyberiana, aby necekal, ze clovek v depresi, na hranici sebevrazdy, jeste nekoho miluje (nemiluje, nema na to silu a ani pomysleni, ta otazka, “milujes me?” je zcela nepochopitelna), a taky pro vsechny, kdo se neskryvaji v huleni a chlastu (nebo cemkoliv), pred problemy (a to i s temi, co maji s hulenim a chlastem):

    Poporodní psychóza – Wikipedie
    https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Poporodn%C3%AD_psychóza
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Muze se sem davat, jak si zena zavazuje kanicky? Imho jo ;)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Ja mel vsude BlackBox/OpenBox, ale chtel jsem Mint kvuli okynkum pro holku, teda lepsi wokna, bo lepsiho mac-a. Povedlo se. I kdyz by tyhle gnome-like okna uz konecne mohla poresit i nejaky window-management. Me nevadi panely dole a nahore + tlacitko “start”, a ikony na plose, kterou tradicne pouzivam jako ~, dokonce jsem v dobe KDE mel “ikony na plose” primo obsah .../home, to bylo super a u Mint resp Mate to zkusim taky zkonfigurovat, ale pracuju tak, ze na 1 plose mam browser na druhe non-cli komunikatory a thunderbird a na dalsich dvou jen terminaly. A to Mate podle me neumi, otvirat na definovanych plochach a nejakej tiling a podobne.. nejakej mix woken s i3wm bych chtel rozchodit uz dlouho. Jinak jsem spis GTK nez QT zamereny...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ha, tohle mi v prubehu Colors of Ostrava vyrostlo v kvetinaci se Salvia Divinorum... ja to tam nesazel, teda ty houbyska, zajimalo by me, co je to zac...



    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: pouzivam leta. i3 je super. hodne lidi si tuni ten taskbar ja si vzdycky akorat dopisu binding klaves jako mute volume +/- a prtsc ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A kdyz je clovek idiot, dostane IM Tramal, miorelaxanty, a takovejhle limec (aby si to nekousal a nelyzal, jKo pejsek s kocickou)


    Ale Linux zitra ucit budu, jen v nejake Ulevove poloze...

    Pokud by nekdo z Ostravy chtel, jeste mam tusim 2 mista... cena 2.500/16h; zitra prvni 4h. Notebook ssebou.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud mate radi chytry okynka, tak v ramci v ramci zakladniho skoleni Linuxu pro lidi, kteri se proste chtej naucit poradni OS, obcas najdu neco, co mam chut posharovat sirsi verejnosti, pac predpokladam, ze krom Burkhara tady kazdy z kluku pouziba Linux, tak tady jsou okynka pro lidi, kteri delaji rafi veci klavesnici, tim padem daleko rychlej a elegantnej, nez pomoci tahani kurzoru,,,,

    i3wm: Jump Start (1/3)
    https://www.youtube.com/watch?v=j1I63wGcvU4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam