• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud jo, prosim o re-paste! Lidi mi tady rikaj “furt lepsi na vesnici, nez ve meste”, hrozim se toho, jaky je to ve meste. A tady je to porad “dobry”.... ne vazne!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Je tu jeste nekdo z Holomoca?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ‪Hele, za me: spatny hospodar ma hospodu. To jo. Ale porad je dobry nezapominat, ze #hana byvala #kraj a #hobitin, kde i spatny hospodar, mel dobrou hospodu. Tohle je dobra hospoda dnes. Zkuste studovat vlastni Kraj? Oi?!‬


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Meantime in America

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky mam jednu hustsi, bohuzel vlastni.
    Deda byl KOMOUS s velkejma vsema pismenama. Zakladal stranu v Olomouci, byl milicionar a dokonce soudce z lidu.
    Majitel hospody, kam dnes chodim n Olomouci na obedy, tak jej uplne nenavidel a asi nebyl sam.
    Ve vzpominkach mam misto, kde rodice meli jit k volbam, otec, ze nejde, mati se s dedou dohadala, ale ona se hadala furt.
    Deda se vyoblikal, jak do kostela.
    Ja si hral na dvorku s kladivem a hrebiky a souseduv kluk mel nejake zle (a asi opravnene) poznamky na meho dedu.
    Prastil jsem jej do kebule kladivem, a byl z toho pruser.
    Je jasny, ze komunisti skodi zdravi.


    Mmchodem tu Ceskou vlajku na hadrach a vyvesenou v okne, tak tu nemam proto, ze jsem vlastenec, ba ne.
    To je totiz vzpominka na trauma 17.listopadu, kdy jsem jako 7 letynkloucek prosil demonstrujici, ze chci taky tu desne hezkou trikolorku na spendliku, a nikdo mi ji nechtel dat, ze prej z toho nemam rozum.
    A ja si stejne myslim, ze to bylo spis proto, ze v cele CssR nebylo dost pasky v podobe trikolory, pac nikdo neplanoval planovanou petiletku tak, aby byla naplanovana potreba neplanovaneho mnozstvi modra-bila-cervena (vsichni vime co to znamena! Akfa fresh, je presne co chces, jedinecnou peci dostanes!)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dalsi predrevolucni/revolucni storka:
    Rikam adele, ze dnes je vyroci padu berlinske zdi (na FB jsem napsal, ze si maji lidi nahlas pustit Pink Floyd, ze jsou to mistri krasnych melodii, kteri zcela jiste uklidni rozjitrene nervy lidi, kteri se jeste dnes boji cunkani klicu)... no a Adela dava k dobremu hystorku, jak babicka koukala na televizi a radovala se, pac tam nekdo mluvil o zdi (a mozna jeste o Dubcekovi), pak bylo vysilani preruseno a nejaka pani hlasila, ze vysilani museli prerusit, kvuli sporu na pracovisti.
    Babicka pry kricela: “To byl nejakej komous!”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A vubec, kdyz nemuzu spat a je mi smutno, pustim si pisnicku... nekde jsem ted cetl, ze vztah je neco, co muze cloveku trpicim depresi prinest stesti, ktere normalne neni schopen citit. Za me: funguje to.
    Stesti se povaluje kousek odeme v pelechu a smeje se ze spani... tak dik.

    ...

    I was burned out from exhaustion, buried in the hail
    Poisoned in the bushes an' blown out on the trail
    Hunted like a crocodile, ravaged in the corn
    Come in, she said
    I'll give ya shelter from the storm
    ...


    Bob Dylan - Shelter from the Storm (Audio)
    http://www.youtube.com/watch?v=-gsDBuHwqbM



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Kdyz uz se chlubim, tak to jsou ony (mam z nich radost, jen at vydrzi a moc neklouzou, prosim prosim ;)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Apropos, unboxink jezdeckejch bot. Ceska provenience. Kuze a vevnitr je opravdovej beranek. Doufam, ze mi vydrzi par let, a doufam, ze v zime nebudou mega klouzat (jezdecky boty jsou hrozne uzky, moje martensky proti nim jsou jak lod, takze na velkyho chlapa nic moc, ale na Kostrouna dobry. Blba pro civil je hladka podrazka, ta je kvuli ochrane zdravi, aby jezdec moh vyletet ze trmenu (a pak mu neprustrelna vesta : nechrani proti torzi patere) pomahej)


    Perka Cassini Sangria ZIMNI | Jezdecké potřeby - Equiservis
    https://www.equiservis.cz/perka-cassini-sangria-zimni-23312cz929/



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem dnesni Cyberian, aneb zkousi, jestli si odeme muze pujcit klobouk, za pomoci meho baretu.

    Kdysi mi nejaka holka rekla, ze ten baret v kombinaci s rolakem, zelenym zimnim bomberem, cernejma dzinama a kanadama (cerstve vymenenejma za zimni jezdecky boty), pusobi desne militantne.

    Myslim, ze Cyberian pusobi jeste hustej. On sam to komentoval jako “no jo no, za to muze muj praseci xicht”, kazdopadne mu asi koupim baret Tonak k vanocum, pac vypada fakt huste... uznejte

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ja vim, porusuju vlastni pravidlo, ale tohle je proste super...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zas jako vykladal mi kamos (65 let/unixar/kolega/ex-olomoucak), jak Rusaci zili v tech barakach na Cerne Ceste, tak ze tam meli mega hustou kazen.
    Pry se tak v 85.stalo,ze nejakymu vojackovi od nich jeblo, a bajonetem ubodal nejakou CeskoSlovenskou rodinu. Tehda pry prisli velici dustojnici na radnici a nabidli, ze usporadaji na Hornim namesti verejnou popravu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Predstavte si, jakej mrdnik musi byt v Rusky armade....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvoe!!! Cely ten clanek je napsany nejakou masakr gumou, ale na konci se autor priznava, ze suka Tecko ;))) to by se libilo Prawitzovi!


    ....


    Armáda ví, co chce. O tom není pochyb. Je v ní spousta odborníků a také správní lidé na správných místech. Je to ale složitý organismus. A jakákoliv velká změna se dlouho plánuje. A ještě déle zavádí. Snad se celý složitý proces zavádění nové výstrojní součástky – bojové uniformy – povede, a uvidíme naše vojáky v adekvátním bojovém oblečení v těch správných maskovacích barvách. Nakročeno k tomu je jistě správným směrem.

    ...

    Česká uniforma po 25 letech. Je čas na změnu? | ArmadniNoviny.cz
    https://www.armadninoviny.cz/nova-uniforma-armady-cr.html


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Smart hodinky s GPSkou, kterym vydrzi baterka 14 dni nebo 16h v GPS modu? Zacinam uvazovat, ze k vanocum nechci jen brokovnici a sestiranak, ale i hodinky. Navic nejsou hnusny (teda ne moc)


    RECENZE: Garmin Instinct Tactical ‒ Instinktivní volba vojáka | ArmadniNoviny.cz
    https://www.armadninoviny.cz/recenze-garmin-instinct-tactical-e28092-instinktivni-volba-vojaka.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak tomuhle chces dat pristup k api sveho uctu!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #Shadowrun dad joke of the day.

    To the decker that stole my collectors edition of Microsoft Office, I will find you and get it back! You have my word!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Wow, Petr Pavel snad bude kandidovat na prezidenta. To je fehr, zda se, ze mam kandidata, ktereho muzu volit...

    Napsal jsem jinam:


    Wow armadni general Petr Pavel bude mozna kandidovat na prezidenta. Zda se, ze se staneme jedinou (jednou z mala) zemi, kde mit vojaka za vladce je dobry napad. Poprve v zivote uvazuju, ze budu roznaset podpisove archy, aby mel moznost byt volen. Pokud by nekdo chtel pujcit knizku, pujcim.

    ...


    Pujde. Sam rekl, ze pokud bude situace takova, ze by byla sance na zvoleni... bude to 50:50, to je jasne. Jeste bych volil a podporoval Halika, i kdyz tam je blby, ze bych uznal moc cirkve. Kazdopadne to bude nater na tema prakticke cviceni z propagandy, ktereho se v tenhle pripad hodlam ucastnit do roztrhani tela.

    ...


    On je uplne nejvic na ferovku zelenej mozek: je to neuveritelnej dric, velitel a ma obrovskou praxi s vecma, ktery lidi delaj z pouheho prikazu, kterym ma schopnost se stavet. Navic fakt nebude pro-rusko/cinsky. Rikam si: Tak dlouho jsem byl pacifista az se ze me stal vojak. Kez bych moh slouzit pod takovym velitelem, ne ze ne.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: Provedu
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Priste vic dopredu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam