• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Dub nad Moravou...z Olomouce směr Tovačov
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Mmchodem Ty jsi v nejake zavrene dedine? Mam dojem, ze bydlite nekde u Litovle?
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Souhlas.. .-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsem cekal, Adela dobrovolne zustala v praci, pac nemame deti a tak (nekdy je to uzitecny), takze palec nahoru za update:


    Dneska už kolegové odešli, já a Míša a šéfové musíme ještě vymyslet jak realizovat vládní úkol uzavření denních stacionářů a zajištění péče o ty lidi, kteří ji nutné potřebují a jak zajistit koordinaci mobilizace studentů.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Dik
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole! Ten Trump je fakt trouba. On fakt chtel, aby tu vakcinu z Nemecka tu vakcinu prodaval jen v USA. // mam podezreni, ze uz by mohlo byt fakt legalni to morce zastrelit. Maj v USA tradici strileni i hodne lepsich prezidentu, na co cekaj?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Pastnul jsem to tam. pokdu bys to chtel maznout staci napsat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAINBOF: Jo, taky bych mu moh napsat, zas jako nechci byt ubrecenej, ze jsem nekde dostal ban (i kdyz si nepripadam vinen v bodech obzaloby, tak to chapu), placnul jsem to do ova auditu, stejne, pokud rodice onemocni a zaroven zavrou Olomouc, zkoncim tam v karantene, pac mam starou babicku o kterou se bude muset nekdo postarat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Ja vim. Taky to neni dobry; ale ten text tam dava copy a paste z metadat epubu. Jsem to cet jen jednou, a docela me bavily uz po 4 prvni dva dily, rek jsem si, ze dam i posledni, pac nemuzu moc premyslet a tudiz nemam naladu na vaznejsi texty nebo anglictinu. Ale asi to nedoctu, nemaka to, i kdyz je to ve stylu.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: To neni Kulhanek :) Treti dil napsal Martin Moudry.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: poslal sem to kozlovi třeba ho to obmekci.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky.“

    Citace z knihy
    Cesta krve 3 - Kat
    Jiří Kulhánek
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: cely text je asi nejak takhle, Adela mne zavrazdi:

    Pokud by sem chodil doktor z ostravy, kterej potrebuje “sestru” v tom smyslu, ze se nepobleju z otevrene zlomeniny, zasiju ranu, dokazu dat injekce iv/im, dokazu odebrat krev a podobne, klidne nekam pujdu slouzit. Delam prilezitostne zdravodni sestru na veterine a mam zachranarske zkousky (spis lavinove, ale prvni pomoc treba vcelku davam)... mam vlastni material typu rukavice, respirator...
    14 dni jsem v dobrovolne karantene, takze bych mel byt negativni (ale mam zenu, co byla venku, takze test by se asi pripadne hodil); to same plati i pro pomoc v nejake socialni sluzbe, treba pro seniory. Akorat nemam papiry na karu, ale jsem ochoten se i nekam odstehovat; kdyz tam bude moct pes, tak i na docasne furt. #practical
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: dejte to nekdo do viroveho auditu pls; dostal jsem ban za to, ze jsem napsal, ze je mozne hodit latkovou rousku do papinaku a ze se da desinfikovat chlastem a ze 30% peroxid je nesehnatelny, ale ze to znici filtr per se... jeden z adminu to smazal a vykopnul me, coz asi nebylo uplne adekvatni, ale co uz. Kazdopadne sluzbu rozhodne nabizim
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud by sem chodil doktor z ostravy, kterej potrebuje “sestru” v tom smyslu, ze se nepobleju z otevrene zlomeniny, zasiju ranu, dokazu dat injekce iv/im, dokazu odebrat krev a podobne, klidne nekam pujdu slouzit. Delam prilezitostne zdravodni sestru na veterine a mam zachranarske zkousky (spis lavinove, ale prvni pomoc treba vcelku davam)... mam vlastni material typu rukavice, respirator...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ted me popravde stve, ze nejsem zdravotikm jako opravdovej, nebo lekar, nebo veterinar... docela bych sel do prace na nejakou umistenku... treba si vzpomenou i na dobrovolniky s trainingama... uvidime
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ano!!!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mohli by docasne povolit drogy, aby se lidi doma nenudili. Stejne nic jineho v lekarnach neni, nejakej ketamin jim urco zustal.

    Ale to, ze muzu podat dane pozde je za me dobry, uz treti rok to vzdy stiham az cervnu, jeden rok jsem to dal az v srpnu.

    Maj rozum, zakazat na jare nakup osyva neni uplne chytry, nastesti na to nekdo myslel;

    Jinac, pokud chctete byt s nekym soludarni, potreboval bych porejt zahradu, ale to si neklapne, co?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    snazime se na minimum minilaziovat = takze to vlastne maximalizuji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam