• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze ten, kdo pise jako Babis na Twitteru je ve skutecnosti id Marek_Prchal, a to jako bez kecu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: mmchodem vis, ze prchal je id z nyxu, jakoze PRCHAL, ted jej nemuzu najit, ale puvodne jej znam z nyxu, chodi do stejnych hudebnich a cyberpunkovych auditek/ Vzycky si ujizdel na tom, ze lide jsou hlupaci, a desne jej zajimalo, jak to cele funguje... musim rict, ze jej mam porad jako cloveka docela v oblibe, nikdy se nezmenil, jen v jeden moment pro nej najednou byla zakazka

    https://www.nyx.cz/index.php?l=user;id=MAREK_PRCHAL;f=%3Fl%3Duser%3Bl2%3D1%3Bid%3DEVAD
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: Nejaky linky? Prislo mi toho postama vic, asi by stalo zato to nejak zacit zverejnovat / agregovat.

    Zacinam byt unaveny z pitomcu, coz vede k nekontrolovane agresivite, davam si pokoj, ale...
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: Hele, už i zdraví a mladí lidi na to začínají umírat. Tak se snad tyhle osoby chytnou za nos.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jinak prej to byla citace kamarada, ale prave to je husty. Snazim se mluvit kde a jak se da, ale tyvole, musim musim musim si jit zabehat. Uugh
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    KUATO
    KUATO --- ---
    OVERDRIVE: hele, muzes na to upozornit policajty, aby tam vic pochuzkovali, neni to dneska maly prohresek, mozna je zprcnou, mozna daji flastr. kdyz podrazis nekomu nohy, muzes jeste dostat po hube a dotycny si tu rousku stejnak nevezme, akorat budes za curaka.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak mam dojem, ze lidem otrnulo, za posledni 2 dny 50% lidi bez rousek. Ostrava. Majorita bezci a cyklisti, treba na stezce, kde se jich za par minut takhle potka treba 5-10.

    Uvazuju, zda to mam resit tak, ze jim podrazim nohy.

    Furt mam dojem, ze to lidi nejak nepochopili.

    #czech #bad


    (Nosim po kapsach peprak, na rousku by moc nefunggoval, na bezce bez rousek by mohl. Ze bych se pobavil? Nekdy mivam fakt zle nalady, treba ted)
    KUATO
    KUATO --- ---
    OVERDRIVE: hele, ja doufam, ze nakonec tenhle COV pruser bude v dlouhodobem horizontu k necemu dobry - https://ekonomickydenik.cz/...to-krizi-protoze-treba-v-pristi-krizi-budeme-potrebovat-primarne-i-ji/

    k vyse uvedenemu je pekne videt, ze tyhle uvahy prisly po haluzi kratce po tom, kdy Babis chtel rozprodat strategicke zasoby nezeleznych kovu, coz je presne v rozporu s tim, nejake strategicke zasoby pro pripad nouze mit. akorat ten parchant se z toho zase vyvlikne a u pristich voleb bude mit jeste vic hlasu "protoze to zvladli" a jeho nekolikatydenni lhani ve veci ochrannych pomucek bude zapomenuto :o/.


    jako kdyz rusaci obsadili Krym, tak to paradoxne vedlo k tomu, ze NATO zacalo zase do armady sypat nejake prachy..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pamatujete si Deus Ex? Tusim to bylo v druhem dilu, kde nejakej nanoterrorismus zamoril svet nanobotama (ono to bylo i treba v Diamantovem Veku, kde kluci chodili s filtrama, ktery pak vyklepavali a delal se pak na nanobotech reverse engineering).

    Napadlo mne, ze pokud by na Covid nevznikala imunita dost rychle, pripadne pokud bude hodne lidi s poskozenim plic, takze budou vunerabilni na jakoukoliv dalsi nakazu, mozna uz nas rousky neopusti.

    Popravde ja bych byl hrozne rad, pohadal jsem se s Adelou, uz nekdy v Listopadu, kdyz mela chripku, ze s tim chodi do prace. Snazil jsem se ji donutit, at tam neleze, kdyz stejne sama vydrzi 2 dny, nez padne, ale po ni zustane treba R=1,5 nakazenych. Obdivoval jsem vzdycky, ze asiati, kdyz uz jsou nemocni, chodi s rouskou.

    Tak bych si pral, aby po tomhle uz to tak zustalo i u nas.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: me ta kuse zustala po nekom, na vyrobu sipek nemam materialy... mam i velkou 130 liberni kusi, kterou sejmes divocaka, kdyz si vyfiltrujes fotky tady, tak je videt zamnou, jak striham latku na rousky.... dostat bych nechtel ani jednou. uvazuju, jak otupit sipky, aby to nemelo tak ranivy impact, a porad tim slo strilet.

    Mam takovou zasadu, ze kdyz by nekdo mel problem, ma dostat razantni odpoved adekvatne, ale jedno id, co sem chodi, tak se branilo nozem [nakonec byla uznana obrana za plne opravnenou], a byl si sednout na 1/4 roku na samotku, nez se ukazalo, ze to bylo fehr.

    MMchodem jsme jedinej barak v okoli, kterej nikdo nikdy nevykrad, i kdyz pokusy tu asi i byly... jednou jsem vyhrozoval kusi bande cikanu, kteri vykradali vedlejsi barak, coz melo za nasledek ze utekli a uz se nevratili, ale predstava, ze tim nekoho strelim do zad ... je mraziva [proto jsem vzdycky chtel brokovnici, takove krystaly soli s peprem... no kdo dostal diabolkou vi, kdo ne....]

    Ale jako neverim, ze to budu nekdy realne potrebovat, jen kdyz to mam doma, tak si chci zastrilet [nevyhoda kusi je, ze s tim neni moc kde strilet, ma to strasnou silu a vsude jsou furt lidi, a strelnice na to nejsou staveny]

    Uvazuju, z ceho bych si vyrobil sipky, a napadaji me dreveny tycky na vyrobu nabytkovejch koliku pod policky... to by moh bejt dobrej neranivej zasah a mohlo by to i litat, nejak to vylaboruju.

    Kazdopadne kdyz by nekdo nevedel co mi dat, tak si preju brokovnici, uz strasne strasne dloho.... nemyslim si, ze existuje lepsi survival, obranna i lovecka zbran. Uz jen proto, ze je to mechanicky trivialni, naboje se daji laborovat pomerne bezproblemu doma [pokud mas suroviny] a ve skrini ten puskovej trezor nijak nezavazi navic kdyz to zdedi moje deti, asi je to nebude az zas tak srat. Brokovnice vydrzi vecne a kdyz ji k nicemnu nepotrebujes, nad krbem je docela hezka ;]

    Jinak ale jestli vyrobis kusi, rekni mi, z ceho budes improvizovat tetivu, to je hodne zasadni kousek, a splitat zine nebo shanet vhodny strivka, to bude dneska umeni... neumim si z hlavy predstavit, cim to nahradit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH:

    ******************************* Date: 2020-03-25 *******************************
    02:56:53:WU00:FS00:Connecting to 65.254.110.245:8080
    02:56:53:WARNING:WU00:FS00:Failed to get assignment from '65.254.110.245:8080': No WUs available for this configuration
    02:56:53:WU00:FS00:Connecting to 18.218.241.186:80
    02:56:54:WARNING:WU00:FS00:Failed to get assignment from '18.218.241.186:80': No WUs available for this configuration
    02:56:54:ERROR:WU00:FS00:Exception: Could not get an assignment
    08:18:53:WU00:FS00:Connecting to 65.254.110.245:8080
    08:18:53:WARNING:WU00:FS00:Failed to get assignment from '65.254.110.245:8080': No WUs available for this configuration
    08:18:53:WU00:FS00:Connecting to 18.218.241.186:80
    08:18:54:WARNING:WU00:FS00:Failed to get assignment from '18.218.241.186:80': No WUs available for this configuration
    08:18:54:ERROR:WU00:FS00:Exception: Could not get an assignment



    hledal jsem, co se deje, a prej jsou tak overloaded zajmem, ze jim to padlo... tohle vidim v konzole, kde mam pustenej klient [kdyz jej pustis rucne commandem, jinak to ma asi nekde log].... docela me to stve, pac servry videt jsou, na portu to na telnet odpovida, ale ocividne se jim nejak rozbilo pridelovani prace
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE:
    Z dnesniho pohledu je zajimavejsi diy vyroba - listovy pera a craft.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE:
    1,370 go to Team Nyx.cz's total of 82,973.

    Jedes teda slusne... se svym ntb, i presto ze jede celej den, dost troskarim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    KUATO: Myslim, ze bude zasadni ta “smart karantena”, na DVTV je paradni tiskovka, kde popisuji jak to hodlaji provest, co mame k dispozici, jak vidi vyhled...

    Fakt to stoji za videni/poslech; ne, ze bych se uklidnil, ale jak rek nejaky epidemiolog Cesi maji proste protentokrat stesti...


    https://video.aktualne.cz/...estovani-na-koronavirus-sledujte-br/r~d1479a886dce11ea8b230cc47ab5f122/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Asi nebudu oblibeny, kdyz reknu, ze jsem rad, ze mame zrovna tuhle vladu, ze? No tak nebudu, ale kdyz vidim Madarsko nebo Slovensko, potazmo i Britanii nebo Nemecko...

    Ta uvaha je dlouha a slozita, ma mnoho if/case podminek, ale kdyz motlitba, tak motlitba. Diky Bohu!


    Nezneužijeme krizi k posílení moci, slíbil Babiš ve sněmovně. Projev zakončil modlitbou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...ada-andrej-babis-pravomoce-poslanecka-snemovna-koronavirus_2003241243_tat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Budete muset lhat, pokud nemate zbrojak, nebo zbrojni licenci, ale tohle je fakt hezkej kousek; sice pd Norinca, porat za 15ku, coz je teda palba, kdyz turecky brokovnice jdou koupit za tretinovou cenu, ale vzdycky jsem chtel brokovnici, a schodou okolnosti [krom toho, ze na ni nemam], tak ted ji muzu i mit.

    Jinak dneska jsem se dohodnul, ze za to, ze jsem dodal do ordinace nejakou user-friendly desinfekci, a to v mnozstvi, ktere je opravdu potreba [dekujeme chovatelskym potrebam http://lihne.cz za dodani Chiroxu, a to tak, ze misto 500g jsem dostal 1000g za stejnou cenu, asi jako darek!!!],... kazdopadne za to dostanu k vanocum mikroskop, za coz Rainbof za doporuceni]




    Brokovnice Norinco Winchester 1897 Trench gun, kal.12/70 - Zbraně a střelivo | AFG.sk - army, military shop
    https://www.afg-obrana.cz/brokovnice-norinco-winchester-1897-trench-gun-kal.1270/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    super uz resej bezdomovce, zas jsem byl nerad, ze neco vim prvni, tedy nakazene fetky... aspon neco...

    VZDYCKY jsem touzil po tom, ze bych choval stonozku nebo mnohonozku, tak TUHLE!

    Jinak co asi delaji zvirata v supermarketech, ruzni ti chameleoni, co nemaji v kleci ani jedinou vetev a tak?

    Giant Pet Centipede Crawls All Over Its Owner
    https://www.youtube.com/watch?v=IU4sCZxEJ0c
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    viz vcerejsi prispevek [burzovni index]



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam