• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Jasne, takze je to mekke ...
    Skoda. Jsou to jedine bezprstaky, ktere vypadaly lip, nez to co nosim z pracovnich odevu... omlatil jsem si v nich ruce hrozne, a jsou fakt dobre, jsou usite asi ze 40kousku kazda rukavice, za nejakou stovku nebo co, si neumim predstavit, ze se to da vyrobit. Jako drobny detail: jedno siti na hrbete ryky je reflexni, takze clovek vidi i ve skomirajici celovce vlastni ruce, coz jsem nevyuzil, ale dokazu si predstavit.... jsou to bezprstaky “znacky” CKS, tedy site pro Canis, pracovni odevy
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: LAUNCHER: Jeste jsem zapomnel:

    Ohledne "ma to v sobe boxer" - Ne nema. Je to jen agresivne vypadajici mekka guma.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ja, protoze 1) jsem zavislak na telefonu, fotaky, tabletu, zbranich 2) je mi vic zima nez bezne ceske populaci (mmj 7 let v teplych krajinach).

    Dokonce v soucasne dobe opravdove prstove rukavice nevlastnim.

    Kdyz je mensi zima, tak nosim ty co linkujes. Na vetsi zimu mam odklopitelne tyhle:

    https://photographygloves.com/...tography-glove/products/vallerret-photography-glove-markhof-pro-2-0

    Spokojeny nejsem ani s jednima.

    BEZPRSTÉ RUKAVICE MECHANIX M-PACT: Hloupe agresivni design. Navic velmi neprakticky, spatne se strkaji ruce do kapes. Jak si najdu cas, zbavim se jich a upgraduji na neco lepsiho. Nemuzu se k tomu dokopat, ale moc se na to tesim.

    Markhof Pro 2.0 - moc mala dira na prst, kvuli tomu je to neprijemne pri odklopeni, i kdyz to clovek da na ten magnet. Ne nejak hrozne moc, ale na nejake delsi noseni v odklopenem stavu to neni (k tomu to neni ani urcene, ale mrzi to). Tyhle si necham, foti to se mnou skoro celou zimu a neznam lepsi alternativu.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To by vcelku slo. Ma super karimatku a mj Launcher chtel nepromokavou vetrovku, tak ta jeho pusobi dobre... ale je to trekovej extrem minimal.
    Zajimavej ma i varic...

    Muj bagl to neni, pac ja precejen vyc stopuju/jezdim necim a min chodim, taky vic pocitam s tim, ze nebude k dispozici mesto dyl a zaroven budu nekde dyl tvednout na jednom miste.

    Zajimava je myslenka perovky, ale jak to ma na minimalu, sam rika, ze neni vhodna treba na sezeni u ohne a tak...

    Proste zajimavy hodne trekovy bagl o velikosti skoro prirucky do letadla. Co tam nema, tak ohen, jsem si tak vsimnul. Lekarnicku, ani v zakladu, bez 3 obvazu nechodim, za a) se s tim daji opravovat rany, at uz jako tlakovy obvaz (polozis 2 nerozmotane rulicky na sebe, tretim omotavas, stahuje se to tak, ze pretacis obvaz krizem), b) da se tim znacit cesta, pokud ma nekdo nasledovat (kus obvazu na vetvi, napriklad), c) hori to, d) daji se tim nouzove omotat nejhur nohy, kdyz se neco stane ponozkam, a opravovat gear (pasek z obvazu, svazana bota...)


    JAK SI ZABALIT na VÍCEDENNÍ TREK POD 6 kg
    http://www.youtube.com/watch?v=BLDGL4djCx8



    (Sam sobe pripominam, ze musim zkusit filtr na vodu, zas jeden kus gearu, kterej jsem jeste nepouzil a pak se ukaze, ze to neumim, nebo je to necekane problematicke, nebo buh vi co)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    V tomhle patizonovem auditu vznikaji docela kouzla nechteneho...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Pamatuj, že všechna velká slova světovládců vždycky končí takhle, ať tak nebo tak, vždycky řadou mrtvol podél zdi. ( Vládci strachu )“

    dobre vybrane citaty tady: https://www.databazeknih.cz/citaty/jiri-kulhanek-176
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: takhle to je:

    „Vivian byla učesaná a nalíčená - vypadala dobře jako vždy. Hlavu měla naraženou na věšáku vedle mého svátečního klobouku a její tělo sedělo v mém křesle a jednu nohu mělo na mém stole.Něco není v pořádku. Vivian dobře ví, že nikdo nesmí sedat v mém křesle. A natož si dávat nohy na stůl. (Cesta Krve - Dobrák)“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, me az ted [kdyz po XX letech koukam na Mad Max 2] doslo, kterak ten Kulhanek nekeca, a dokonce stavi pribeh na drobnych detailech Mad Maxe a to uplne priznane:
    - na nakladaku je napsano - "skudce nema pravo zit", a na dverich ma napsano "EARTH" - kdyz je MAX [!] na chate, vzpomina na to, jak deda s babickou vyleteli do vzduchu, kvuli "ekofasos" a byl za nimi tenhle napis
    - Max chodi se "zbrojofkou" - uriznuta dvojka brokovnice a zaroven chdi v kozenych hadrach, presne, jak Kulhanek popisuje Maxmiliana
    - Jonasuv predobraz je takove to neme vlci dite, co hazi bumerangy, a dokokaze na cloveka reagovat asi jako vlcek
    - Max ma celou nohu v takove te emericke kovove proteze, coz pochazi z prvniho dilu, kde mu prostrelili a prejeli nohu, coz se pak u Maxmiliana podepisuje na tom, ze mu v pralese plnem pavouku ustreli nohu

    Kulhanek to mnohokrat zminuje, ze jeho deda a hlavne Stric Damian meli ten film radi a proto se hlavni postava jmenuje tak jak se jmenuje... vubec mi nedoslo, jak je fakt pozorny a jak moc ten film musel mit rad, a jeste to celou dobu priznava, ze je to inspirace

    Zajimalo by me, co je Mrtvy a Mrtvejsi, jak si Maxmilian cte jeste na chate, nez zautoci srnka a vlci... jmenuje se to Mrtvy a Mrtvejsi a "cituje" z toho vetu : "Sedela za mojim stolem a mela na nem polozene nohy, coz vi, ze nesnasim. Jeji hlava byla povesena na vesaku za dvermi...", s tim, ze kniha nemela prvnich par stran a byla zakazana a obecne palena, kdyz uz se nejaky exemplar nasel...

    Tak jak me u Miroslava Zambocha [Muz na stezce], rozciluje, ze nemuzu vymyslet presmycku ze ktere vzeslo jmeno Lakel Lumbi, tak stejne me rozciluje narazka na tuhle knihu v Ceste Krve. Bud je to fakt schvalne a ani jedno nic neznamena, ale tvari se ze jo, nebo mi porad jeste neco nedoslo.

    Kazdopadne Mad Max 2 je dobry osumdesatkvy biak, stejne jako jednicka, i kdyz to mam spolecne s Vetrelcem a Terminatorem tak, ze daleko nejlepsi mi pripadne druhy dil, prvni dobry, a dava smysl, ale ve druhem to dosahlo dokonalosti a pak uz to zas az tak dobre neni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Milacku ty si kurvy, tedy jde s tebou hrat kurving (vyrezavana?)... a navic jsi pterotaktil.

    — aneb zlata Magdalena Bobromila

    (Aneb “curve”, “tactile” a “curling”... psst, kazdemu obcas mrrrrdne ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zvlastni, mam dojem, ze po svatbe jsem vic a vic zamilovany.
    Myslel jsem, ze to bude jen podpis, ve smyslu “better safe than sorry”, ale asi nebyl.
    Takovy zvlastni, vnitrni, pocit stesti...

    To o sobe nemuzu napsat casto, uz par let jsem spokojeny, ale stastny? To slovo nemam moc kde pouzit, kdyz uvazuju o sobe (ne o jednom ze psu, ktery je stastnY porad)...

    Mozna je to jen priznak kocoviny, ktera me dostihla od patku az dnes (a ze stoji za to), ale ne, fakt jsem asi stastny.

    Prevaluju jeji a nase jmeno na jazyku a dela mi to dobre.


    Mmchodem, jeste jsem mu to neoznamil (a neoptal se), ale Adlicka vymyslela, ze by nas mohl oddavat Slunko, na te svatbe, kde uz snad butete moct byt vsichni.

    Zvlastni, ten clovek v mem zivote znamenal vzdycky hodne, a Adla jej vlastne potkala jen 2x a s tim napadem prisla ona, ze jsou to on a Drevena Krysa, tedy Krystyna, nejzajimavejsi a nejpratelstejsi lidi, co zna. Souhlasim, a je to dobry napad...

    Je asi dobre, kdyz do manzelstvi vstoupi 2 lide, kteri maji navzajem radi pratele toho druheho.

    Samozrejme je taky dobre, kdyz cloveku pratele nerikaji: “tyjo, si ho/ji fakt chces vzit? No me to nepripadne jako dobry napad.” Na takove vety je dobre si dat pozor, pratele obcas davaji dobre rady (nekteri a ne vzdy)... kazdopadne to tady nenastalo.

    No a tak jsem proste stastne spokojeny (a nebo mam jen desivou kocovinu ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    stejne, dyz by zustala Adela Schneider Petru, mela by monogram ASP (as soon as possible ;)))

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adela na pracovnich hovorech:

    “Dobry den, tady Adela Schneiderova, krajsky urad Moravsko Slezskeho Kraje”
    - “hele, predstavujes se blbym jmenrm”
    “Aha”
    “Dobry den tady Adela Petru”
    - “dobry, no vite, ja schanim Adelu Schneiderovou...”
    “V poradku, to jsem taky ja”

    —- nasleduje vytlem ;)))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Magic the Gathering pritvrdil, koukam

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, tak Adel vydrzela u Alen 2 do 2:30 do rana, a to v 11 uz nadavala, ze chce spat. Koukala a libilo se ji to.

    On je to teda nejmilitantnejsi dil a jedinej, kde maji aspon nejakou sanci. Stejne to nikdo vlastne neda, cuz?

    Je tam ta hmyzacka logika, nas mnogo, 99% ztraty povoleny.

    Ten dil mam fakt rad.

    Jak holky tlucou na to okno v med-labu a Burke jen vypne kamery.

    Je zvlastni, ze v 80.kach se parafrazovalo takhle primo a makalo to. Terminator 1 a T2, Vetrelci a samo Smrtonosna Past...



    Jsem si kdysi daval maraton tech videokazetovych filmu a na to, jak to bylo ocekavane spatne, tak to bylo neocekavane dobre. Jakoze to Adlu bavi treba 2h a to se tam strili a jsou tam strasidlaci.

    To je jak dnesni pocitacove hry: jasne, kdyz jsi hrac, hrajes, ale jedina, o ktere pisu, tak je Miami Hotline (a Rusky Fallout 2, tedy Atom RPG)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    wow! konecne nekdo udelal kucharku na netu, ktera prevadi jednotky z ruznych tech oz na cl a podobne... pro me bylo daleko jednodussi se naucit dalsi mirky [viz yardy, lokty, stopy a palce, ktere pouzivam ted daleko castej... jakoze stezka byla stopu siroka, coz znamena na kolo a chuzi ok, ale rychle je to potiz; nebo .... byl odeme 4y a skocit po nem bylo otazka, zvyku vyndane zbrane... potazmo vzal jsem toho asi 10 loktu, a stalo to nic...]... s tim, ze fakt v techle mirach pocitam pak na jednotky si, ale priblizne... kazdopadne, ze to jeste nikoho nenapdlo, udladt poradnou internetovou kucharku... grenader march je kurva "jidlo co zbude... testaky, broambory slanna, cibule, hromada papriky"... jak rika Terry Pratcchett : dobry vojak u sebe vzy ma dochucovadla, pac s nima muzes lezet tyden v mrtvem kani, a pak jej sezrat [vzhledem k tomu, ze ten samy autor tvrdi, ze driv nebo pozdej se v kazde skrini objevi par starych bot, a ja nemam skrin, ve ktere by nelezel par starych bot, mam tendenci mu verit ve vsem co riaka.... jo a taky si ukoval mec, ze zeleza, ktere nasel na povrchu, az po uroven kalena ocel a funkcni mec... to si dal, kdy se z nej stal Sir, i kdyz nevim, zda tim byl pasovan... no to je fuck]/......

    dnes mam rozbyhave myslenky....

    kde sezenu Aliens 2, kua? piratebay ma same fake, zda se, a k mojim starym diskum nemuzu najit spravny drat?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sedim u torrentu, na panvi se dela grenadeer march [coz je vicemene cokoliv, co dokazes chytit na panev s jakymkoliv korenim, primarne papirikou, jak to znam ja.... v nasem pripade brambrory ze svatebni hostiny s jemnym chilli a soli]....

    "napoleon nebyl pica, nenicil pamatky a tahla ssebo vedce, mluvil peti jazykama..." - zkracene Adela
    "jasne, ale nakonec to natah na Rusko a Petrohradske baziny nechces...."
    "no jasne Stalingrad je priste odtrava, proc to same delaj v Afganu?!" - zas zkracena Adela
    zamyslim se na mapou, u Afganu odhaduju zdroje, heroin, diamanty vysojka zemepisna, u viet namu brutskou a francouzkou kolonii, a pozdej zajem proti komancum... uvazuju nad vsema cestama valky [a to je haluz, pac Adel neni ANI NAHODOU VALECNIK A UZ VUBEC STRATEG.. proste holka, .... youga, kone, psi, kytky, deti... ale to neznamena ze nepremysli nad mejma zlejma snama...]

    Ja : "nejhorsi je Stalingrad".... a tim to ukoncujeme, jakoze jeste se bavime, ale tenhle vyrok uz zaznel... vsecko co vime, a o cem se dal dozvime je Stalingrad, jenze ono takovych zon bylo vic, moc... v Africe treba Biafra... je hrozne moc jmen mist, ktera nikdo nezna, valek, ktere se bojuji a nikdo nevi [mozna dnes nekdo vi o Hutuich proti Tutsium].... to jsou veschno strasne masakry, ale my porad umirame na Some a Marne a u Stalingradu...

    Amen, a budiz klukum zeme lehka, sorry, ze nepujdu pokladat vence ani chytat kulky, pripadnou mi valky... PRIPADNOU MU VALKY, TUUUZE HLOUPE, JAKO ASI VSECHNY BITKY VE KTERYCH JSEM BYL, ale jsem rad, ze mam ted zenu, ktera ... kter premysli o tom, proc se muzum muzou zdat hrozne sny. Me se zdaji.

    A to nezduvodnuje nic, a z niceho neplyne... co vim. Jen to tak je.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem jeden z mojich uplne nej- filmu [ac v knizkach mam rad upne neco jinyho]

    Good Morning Vietnam

    Good Morning Vietnam (1987) 1080p BrRip x264 - YIFY (download torrent) - TPB
    https://tpb.party/torrent/8164079/Good_Morning_Vietnam_(1987)_1080p_BrRip_x264_-_YIFY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HEY GhostBusters jsou FAKT vtipni, delaj si tam srandu [i po tech asi 4 letech] asi ze vseho, co si myslime o americe, pravnikcich, new yorku, vedeckem vyzkumu, parapsychologii a ruznych techle "vedach"... jakoze dobry to je... i po letech. Navic je to takovy late odumdesatkovy... jako chapuz, ze terminator a cobra, a vlastne i ten mad max, ale fakt to neni spaty, jako ... jako dobra anekdota
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam