• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Makej, dekfko ;))) (Adla se uci ruzne vzory z paracordu, a do toho ja zkousim kamna, z ukoristenych cihel)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze - neprecenoval bych to, pokud mas “remosku” (veliky hrnec) da se na tom varit, a to dlouho, za malo i z hodne nepravidelnych “cihel”, ale na vrici vodu to trvalo 25:26... furt sakra lepsi nez na ohni, a konvice je min zasrana... dneska nebudu nikomu sit nohu, takze caj bych mel tak v 16:18...

    Kazdopadne mas-li zbytecne matro, postav si to, nemas-li a chces rychle pryc, neobtezuj se...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele ja vim, ze to neni hezky, jako ve videju, ale je to co jsem sehnal ze zbytku ruznych staveb, a princip by mel byt ok...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky radi westerny? A to ja zas jo. Jinak ten zdroj je hustej, Cowbojove & Indiani? Wt...f!

    ‪Greatest Westerns of the 21st Century - https://www.cowboysindians.com/2020/04/21st-century-westerns/ #cowboysindians‬
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak na me 10x80m zahrade, s obdelanym povrchem 1/8 se probralo asi 6 mist s dynema a cuketama!!!

    Wow! Mozna si splnim sen a na podzim bude pod zelenymi listy lezet hromada oranzovych, zlutych a flekatych veci, ktere me nuti mit je rad (miluju oranzovou a dyne).
    V lete se snad urodi cukety...

    Vsecko je snad, pac u zahrady na hlusine a kompostu/konskych koblihach ... nevis.

    Jestli ted zamrzne (a 3 letovi muzi jsou pristi tyden), bude to : back to the drawing board... pokud to prezije, budu mit zahradu snu, lvl 1.0

    ;)


    Praseci radost.

    Jinak se probralo 6 kytek konopi, ktere jsem nasadil jen tak, pac muzu, to, ze rostou neni nelegalni, ja je sklizet nebudu... uz cca 15 let me konopi ke koureni nezajima, ale treba ty kytky budou krasne (to ony umi) a nakonec si kazdou nekdo vezme. Vymenim je za par lahvi palenky, a furt nikdo nebude nic moc sklizet.

    Tresne nezmrzly, taky dobre.

    Hrach, mangold, chilly, cesnek...

    Jeste chci kukurici, jako tycku k rajcatum...

    Zaroven sd moc hezky rozrostly maliny, ostruziny, angresty... kanadska boruvka uz mi prerusta pres hlavu a nadherne kvete.

    Podarilo se rozmnozit 4 rakytniky, dve samice a dva samce.

    Na tom pozemku mne zahrada fakticky prezije.

    Letos mam i kvetinovou zahradu, pocitaje v to i mak sety, odruda s vysokym obsahem alkaloidu snasejici i mrazy (koupena v coop jako mak na vareni).

    Fazole na ploty pujdou za 3tydny.


    Mam rad zahradu, fakt ze jo. Pokud letos budu mit stesti, tak bude fakt krasna.

    (Jeste osazet okolni urbex zony a brown fieldy, jen tak. Lepsi mit mnoho mist, nez jedno, a kdyz to nekdo sklidi, dobre mu tak.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: nemel jsem dost cihlel, takze mi chybi patro az dve, ale v chemicce Hrusov jsou zbytky vysamotovane pece... takze budu mit na zahradecihlovy jetcooker (kominovy varic, bezne to pouzivaj v africe, blizkem vychode, ale i indii... dobry je to z plechovky... ja mel nejaky cihly, kazdou jinou, takze muj “jet stove” nebude tak cool, ale chci zkusit, ... dalsi krok bude pak nezdena udirna a posledni nezdena pec na vytapeni skleniku... a to z recyklace spadlych baraku (ano vim, ze to neni moje, no ... a?!)


    Jinak chci se podivat na dokument:

    Fantastic Fungi (2019) - Rotten Tomatoes
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A jeste (houby jsou duvod, jeden z,... proc chci mikroskop, bez pozorovani spor obcas nevis, ani pak nevis, a ocenil bych dobry atlas, jenze... jenze to je cela knihovna, no)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, zas jedna vec, co jsem se dnes naucil, je logicka a presto me nenapadla... jak jsem psal, ze bych si delal poznamku na kastlu kary zevnitr, co jsem tam nalil za olej, kdy, a kolik to melo v dany moment najeto (a zda sel ven i oil filter), tak mi nedoslo, ze to same se da principielne delat se zahradou... pritlouct dovnitr kulny papir, na kterym bude aktualizovana mapa zahrady s tim, co mam kde za plodinu, kdy sla do zeme... obecne, kdyz mi tohle nekdo ukaze, rikam si “no ty ses teda profik!”

    Pritom je to tak jasne.. vim jaky semena a sazenice sly kam, jaky hnojeni, vim za jak dlouho mam videt vysledek, kdyz ne, vim kam chci dodat co... no nejsem ja blbej? Jsem, ale umim se ucit.

    Rek bych, ze kazdej JZD agronom se tohle uci ve skole, s tim, ze on resi i 5ti polni system, tedy aby na 5ti tratich rostlo vzdy to, co vyuziva predchozi rostlinu a puda tim netrpela, spis naopak...


    Jinak pokud jste nekdo houbolog (vim, ze se tomu rika jinak), co je tohle?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adelina kobra ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nejaky dokument o Alpha Go, Urza psal "ochutnavka neural network budoucnosti", tak se chci podivat

    AlphaGo - The Movie | Full Documentary
    https://www.youtube.com/watch?v=WXuK6gekU1Y&feature=youtu.be
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Nee, nerozumíme si - já tím chtěl říct - když už to pouštět na rpi, tak rovnou na clusteru :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam