• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Ano, vidis dobre ;)
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: vidím dobře Othello?! ...ten svou milou uškrtil, sebe probodl....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Ta bota je 41, coz podle mereni od zapesti po loketni jamku = delka vasi nohy, je cca 30m, tak ta ryba ma tak 120cm, a to bez hlavy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pistole furt nic, zato britva jo.... je zubata, pac rez prozrala ostri, ale uz je vycistena, jestli tohle opravim... no uvidime

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Lekloty, aneb zbytek vodnika (spis je to uhynuly kardinalni kus sumce z Podebrad u Olomouce

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lekniny

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tenhle (mmchodem pravdepodobne nekde od Prikaz) uz vcelku vi, co dela...


    Stavba roubené chatky
    http://www.youtube.com/watch?v=ab8gs9N9b48
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dobrej blazen


    stavba srubu svépomocí
    http://www.youtube.com/watch?v=DapKLTWPlOo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Project: last days of Yours, aka banshee






    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Akorat, ze zivot nekraci v kruhu, ale po spirale, ale jinak fehr
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Je všeobecně známo, že Vesmír, stejně jako život, se otáčí v kruhu. Na obvodu tohoto kruhu se v párech přesně naproti sobě na-chází osm magických bodů, jenž se musí vystřídat během celého obratu, to jest ročního cyklu. Nazývají se: Imbaelk čili“
    „Klíčeni a Lammas čili Zrání, Belleteyn čili Rozkvět a Saovine čili Uvadání. Na obvodu kruhu jsou taktéž zaznačeny dva slunovraty čili solstice – zimní Midinváerne a letní Mida te – a dvě rovnodennosti čili ekvinokce –

    jarní Birke a podzimní Velen. Tato data rozdělují kruh na osm částí, a přesně tak se v elfském kalendáři dělí rok.“

    Citace z knihy
    Saga o Zaklinaci IV - Vez Vlastovky
    Andrzej Sapkowski
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pici Kamen

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Dik, videl jsem velky jpeg, sorr, chtel jsem byt par dni offline (krom toho, ze pit konvalinky zamychane v mate - ne vlastni vinou, spis tim mata trochu nasakla, boli) ;)

    V pohode, spolubydlo je furt pica... druhy zas dela dobry chleba

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kafe, uz doma (v Olomouci).

    Chytremu exiv, hloupym nasrat. Nesirit. (Okolo Drasalovy Samoty u Pohoran)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam