• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Tam je dobre! Ja jsem uz dnes v milionarske ctvrti... navrhuju udelat meetup auditu... uz se mi nechce psat, jsem v chuzi u reky. Vecer, nebo zitra...

    Otviram neznamy tabak... Olomouc je na dymku super
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nj, nyxdroid pokazdy tise zfailoval aniz by mi sdelil co je spatne :-)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Furt nic
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: S dymkou se moc nenasmejes, vsimni si jak se mi vraska koutek oka, to se prave smeju ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Kouknu, ted chci kourit, pit a poslouchat Viecno Molodec ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: No ono totiz pred tema par rokama jsem v nich zakladal Labku ;) koupil jsem si cerny, pac ty meli jen ti nejvedsi frajeri, dolozeny cervenejma kanickama uplne cool.
    Koupil jsem je v pracovnich odevech za 790,- a zaplatil mi je kamos, co ma 3x za rok narok na pracovni boty ;)

    Skoda, ze dnes uz nikdo nevi, ze bomber byla bunda, ktera byla tak levna, ze jdyz te chytili pri kradeni v armyshopu, ani se neobtezovali ti rozbit hubu, a martensky jsou uplne nejzakladnejsi pracovni boty, ktery se kupovaly v necem jako je ted treba Canis.

    Jak se z toho stala moda, martensky za 3000 a alfa za 7000? Jako oboji mam, ale jsou to spatny materialy a za tu cenu to nestoji.


    Dycky me pobavi, kdyz nejakej punkac, v botach za 3litry odeme somruje drobak. Vzdycky se ptam, jestli je ukrad.


    Bohuzel uz se moc nedelaj zakladni pracaky s ocelovkou, po kotnik. Prochodil jsem v nich cele 12-20, pac nasi mi nedavali kapesny, jen obcas na hadry, a ony staly 240,-, tak jsem vyfasnul 2000 na boty a dziny, boty jsem si koupil pracovni a dziny ukrad v sekaci, tak, ze svoje jsem tam nechal, a prevlik se do cistejch a neodranejch.


    Mel jsem obdobi, kdy dziny byly vic z kobercovky, nez z latky, a ja prisel na to, ze si na to fixem nebo propiskou muzu delat poznamky, treba telefonni cisla.

    Pak jsem se jednou prevlik, a asi dva dny jsem picoval, pac jsem prisel o vsechny poznamky, a v sekaci Na Ranci uz jsem je nenasel.


    Chjo ;)
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Usměj se, cype :-D
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Sleduješ tenhle klubík? :-D
    [ Slav Squat & post Soviet memes ]
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: To jsem si myslel, že se to nenasdílí, ale chtěl jsem to vyzkoušet. Prostě šestery boty, letní šedé, pantofle denim černé, šedé air, denim, sport bíločerné a zimní. Za ty prachy máš určitě minimálně na dva tři roky vystaráno.
    Jsem teď trochu nakupoval, taxe pochlubím. Pořídil jsem boty (nejen) na kolo a (nejen) na běhání.
    Ty barefooty Bennon jsou za necelé líťo. Uvidím, co vydrží...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ted zrovna nemam holou hlavu, tak to nebude fungovat, ale co uz
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    I pes uz ma mejch napadu dost ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Kosik si sice nenasdilel, ale Prestige Sport v cerne i bile? Libi.

    Chci si poskladat takovou tu ruskou uniformu, jakoze sustka adidas, namornicky triko, tyhle prestige k tomu budou uplne cool.

    Mam takovych “kostymu” nekolik.

    To bezne, cemu rikam obleceni, tak je punkove,
    Pak tu mam 3 saka, asi 20 kosil a 40 kravat. Ale patrej k tomu cerny martensky.
    Pak tu mam par setu ala juppik hippik.
    Ted chci pridat : na kratko ostrihanej ruskej gansterko ;)


    Vzdy se najdou prilezitosti, kdy tim nekoho muzes zmast.


    Samo tu mam lovecky, bojovy a vyletni set.

    To me bavi.

    Ono je to vsechno cosplay, ver nebo ne, jsem pod tim nahy, ale to papez taky ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Jsem uvazoval, ze Ti ji koupim, meli ji tam. Ale to sem este nevedel, ze furt mas dymec
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lol.

    Mam rad balkan a nemam rad jamajku, ale takovymhle ftipum se smeju rad


    Baklava Lover - Killo Killo & ShazaLaKazoo - FREE DOWNLOAD link in description
    http://www.youtube.com/watch?v=5hPm0nO4pdI
    FRDK
    FRDK --- ---
    Pěkné fotky, tyjo - třešně a višně, už je vlastně jejich čas. Ještě jsem letos neměl, závist.
    Jojo, faju vezmu, chci si totiž zkusit koupit zas tu Krakonošovku, jak mi to bude šmakovat po letech :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam