• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Jasne, za covid-19 jde taky lecit kdecim, treba jej dobre zabiji kyseliny, rekneme treba Lucavka Kralovska. Blby je, ze to neprezije pacient ;)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    "Kdyz vedci napisi, ze novy slibny pripravek zabiji rakovinne bunky v Petriho misce, uvedomte si, ze totez zvlada i olovena strela libovolne raze ..."
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pro pokrocile ;)))

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo!!! Ono se da pomerne ucelne otravit octem (tak jako jde to i destilkou, ale...).

    Zajimalo by me, co je s ID Kuato, nevim, zda sem nechodi kvuli tomu, ze jsem se do nej s Libriem pustil proto, ze se v duch indicke ajurvedy, lecil za pomoci 5g (aspon) rtuti, nebo zda se mu fakt nepodarilo spachat sebevrazdu.

    Musim se podivat, kdy byl na nyxu naposled a napsat mu, jestli je v poradku.

    Mel moc dobrou medovinu a tesil jsem se za nim na navstevu, kamsi na statek k Opave .... (toDo na rano):

    ——
    Tabulkový ocot v koncentraci 9% v malých dávkách nezpůsobí velkou škodu. Ale příjem velkého množství octa nebo špatně zředěného roztoku v koncentraci 30% může vést k úmrtí. A rychlá smrt může nastat z různých komplikací:
    přímý účinek na tkáně s bolestivým šokem, uvolňováním tekutin a ztrátou krve;
    účinek na krev s destrukcí buněk a změny v kyselosti média;
    akutní renální dysfunkci v důsledku zablokování krevních cév v nich produktem rozpadu buněk;
    poškození životně důležitých orgánů v důsledku podvýživy.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ježo Jožo.
    Snad doroste.

    Doufam, ze zadnyho ted nezabiju, obehnal jsem sice zahony pletivem, nez jsem tam nasypal slimex, ale loni jsem bohuzel jednoho zabil.

    Nevydrzel jsem, pote, co jsem jich vcera motylkem zapich ... moc. U 700 jsem prestal pocitat (a dopoledne pak u 300).

    Plocha zahrady se zmenila v neco, podle ceho gyger navrhoval tunely vetrelcu, rek bych.

    Rozhod jsem se, ze si poridim Indickeho Bezce, nez jej sezenu, modre granule uz budou pryc.

    Nejdriv jednoho, abysem vedel, co na nej psi, pak aspon 3.

    Pokud by nekdo vedel, kde koupit, byl bych vdecny za doporuceni.

    Mit zahradu tvorenou slimaky, tak to uz me VAZNE nebavi.

    A jezci tu bud nejsou, nebo je nezerou, nebo nevim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Nebe je zvonivé.
    Oheň těžký.
    Voda drsná.
    Možné je všechno.“

    Citace z knihy
    Sergej Lukjanenko - Nacisto
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Casoprostorove stavy v poradku, nebo se projevuji i mzikove zmeny souradnic ?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    To jen kdyz uz si zacal s tema zviratkama ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Tohle miminko jsem tesne zachranil pred prejetim. Prcek se produciroval v sousedstvi na hlavni, tak jsem ho odnesl trochu do zelene :-) Dvacet minut zpatky, cestou z prace

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „změněná pravděpodobnost. Vykolejený čas. Lokální chrononklasmus. Nenaplněná realita. Mezičasová fluktuace.“

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rozkosnij vampircek (prej prenajej kde co, napriklad ebolu)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nejlepsi je kalon, co se jmenuje oboloň a umi ridit větroň.

    Taky když maš kaloňe, mužeš s nim litat v baloně.

    A vubec nejlepší je, když kaloně Oboloně vezmeš do triskoveho letadla. Nauci se tak litat nadzvukově a ani o tom nevi.

    ///

    Ale jinak jsem vcelku normalni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kalon trubkonosi

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kalon kladivohlavy ;)))



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Tohle oblečení jsem pro tebe nechal připravit schválně. Kdybys náhodou… musel rychle opustit dům, tak abys na to byl připravený. Proto jsou ty boty už pořádně rozšlápnuté.“
    „Ty myslíš na všechno.“
    „Vždycky myslím na všechno,“ odpověděl posmutněle. „Někdy to až přeháním. Ale vždycky je to lepší než se nechat zaskočit.“

    Citace z knihy
    Sergej Lukjanenko - Nacisto
    Unknown
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.


    —-

    Jinak je nacisto a nanecisto docela nuda
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdo nezna a ma Spotify, tak MUST!!!

    Jedna z mojich nejvic nejoblibenejsich kapel ever. Myslim, ze jsem od cca 1997 videl vetsinu jejich CZ koncertu (tedy tak jeden az dva rocne).

    To je proste... desive krasne


    Shadow Weaver (Remastered and Expanded Edition) by The Legendary Pink Dots on Spotify
    https://open.spotify.com/album/22EkFXGB3snOFCh5EEnj9o?si=3ZyYPJeMSZq92ctOyT83PA
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Pozvi Legendary Pimk Dots, tyjo. Dokud to jeste jde.
    To slibuju, ze prijedu kamkoliv.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Furt zadny odpovedi, jak rostou?

    Tak jsem se koukal a tohle je fakt zajimavy web..

    Asi pred mesicem jsem s adelou na Gebech nasel Siratec, moc zajimava houba, sirova barva, po zmacknuti tak i syrova konzistence. Nesklizel bych jej, ale kdyztak rozte na “ostrove”, pokud nekdo chcete jej ponicit...

    Ja zatim nasel jen par Dzamp-ionu, ktere nesbiram, pac mi to pripadne skoda, c saamosce to nic nestoji, tak proc je likvidovat v prirode.

    Chystam se letos zkusit houby mnozit vytrusy, nase zahrada je dobra i na pravaky (listnate), tak proc ne, Psylocybe rostly z vytrusu bezvadne, tak co

    Houby rostoucí v Červnu, Atlas hub | NaturAtlas.cz
    https://houby.naturatlas.cz/houby-rostouci-cerven

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ruski Borzaja si mysli, ze i koprove zbytky kvasu, zeleniny a brambor ... dobry.

    Dame vedet, jak moc se probehnem, ale nemyslim. Proste paradni studena polifka.

    Unas se to nenosi, no. Ale snad v celem EU i OstBlock, kazdy narod dela kvaskove a studene polivky.

    Dosla.

    Dobra byla.

    A uz se vyrabi kvas na kvas, pac ty kvasnice mi v tom smrdej.

    FRDK : tester?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Toz po 5 dnech, co sem nebyl doma Okrushka (s trochou cervene repy v nalevu z cervene repy) chutna porad bezva. Venku je 28*C polivka chladi, trosku je kysela, trosku mlecna... dobry to je. Za to srani to teda jako stalo.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam