• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Tajné podzemní město, které se tvářilo jako sklad ovoce a zeleniny | TaJeMné podzemí | TelevizeSeznam.cz
    https://www.televizeseznam.cz/...odzemni-mesto-ktere-se-tvarilo-jako-sklad-ovoce-a-zeleniny-64067621

    nevim jestli uz to tu nebylo ...
    FRDK
    FRDK --- ---
    Znáš?
    Ňork - Stephan Wul | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/nork-61248
    $em čet, když mi bylo asi 13-14. Taková novelka. Bylo to super! Si v důchodu ještě někdy přečtu...
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: No, ani ta Fiskarska není upe zadara :)
    eXistenZ - myluju!
    Já vyrážím na Kraličák. Pošlu ňákou fotku...
    Enjoy weeeekend!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: hele ja nevim, me to za to nestoji, taky jsem uvazoval o nejake krasne a desive drahe sekere, jenze pak jsem jich par vzal do ruky, a rek si, ze to udelam jako se vsim: lepsi je si zvyknout na to nejlepsi ze stadardu, ktery koupim v kazdem merkadu, nez si vytvorit navyk na neco, co se blbe shani, je to drahe a vubec...

    uz jsem tu o tom psal, proto nepouzivam ruzne commandery ve windows, ale naucil jsem se pouzivat extreme dobre "explorer/prohlizec, ci jak se to jmenuje", a umim vsechny mozne klavesove zkratky, pac pak prijdes k necimu kompu a musis si stahnout hromadu toolu, abys to umel ovladat?

    proto nakonec skoncim u nejake zmensene 1911 jako pistole, a zalozky glocka, pac to sezenes vsude a vsude jsou na to dily, i kdyz mi to nesedi.

    proto jako nuz pouzivam Victorinox, pac kdyz jej nahodou ztratim, coz se mi nastesti [knoc on wood] nepodarilo uz 19 let, tak si koupim na nejblizsi benzince novy, ale ten samy.

    proto pouzivam fiskarsky, pac je to ostry, vydrzi to vecne, a stoji to prd, a maj to v kazdem krame s lopatama....

    jako jo, rad bych mel desne hezky batoh, idealne boty site na miru, kompletni uniformu z materialu, ktere mam rad, taky na miru... a tak.. jenze ja ty veci proste pouzivam, netocim s nima videa na youtube, kde ukazuju, jak jsou desne vymakane a hezke.

    dooprvdy? nic z toho, co mam neni dokonale, a na vsechno jsem si zvykal.

    ale proto treba pouzivam i Apple devices, pac oni je maj od cca 2004 furt stejne. vemu cokoli, 16 let stare, nebo vcerejsi, a furt mi to maka, padne mi to do ruky, sezenu to v kazdem krame s telefonama/pocitacema, nemusim si na to stahovat hromadu picovin, aby to bylo "custom"


    nemam rad custom veci, pripadne mi to neprakticke, dlouha ucici krivka, vysoka cena, nenahraditelnost...

    ale to je jen muj postoj k vecem, neverim, ze se bude libit nejak moc lidem.


    nic, jdu cichat ozon a koukat na ExistenZ, v Ostrave prave vypuklo vodni peklo... kurva!!! mel jsem si koupit na jare tu lod, fakt ze jo!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: samozrejme kyberia.sk; ona jeste existuje, ale uz je to subjektivni realita nekoho jineho... Temporary Autonomous Zone... tak zvane TAZ... konecne Hakim Bey je klicove slovo...

    nemusim snad linkovat cleou ideologickou, hudebni a hackersko technarsko cyberpunkovou scenu, zejo? dokazete, pokud vas to bude trosku zajimat, klidne 20 let studovat, co vsechno si o sobe a o svete mate myslet, a nekdo uz to napsal, slozil, natocil, nebo jakkoliv jinak predal.

    k tomu uz jde jen pridavat, protoze -is not dead and is that!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jeste jsou k dostani Myty blizke budoucnosti, bouracku nekde na disku najdu, dala mi dost prace s digitalizaci, uploadnu.

    O prilozene knize vim jen to, ze mi v 16 letech pripadala
    “Disturbing a unreadible”

    Ale to nejsou mytologie pro deti... Bouracky jsem se bal i v 23, ale to konecne i piercingu bradavek, klitorisu, penisu, nebo 10 nausnic v usich a tetovani v obliceji.

    Ano, je dluzno podotknout, ze tahle sexualita a uplne otevreni uplnym extremum se tam prave resi.

    To uz neni sf a fantasy, to je clovek obnazeny na sval, ktery pozorujes, abys chapal, proc se hybe, kdyz pohnes prstem, proc zrovna zapesti.

    Za ziva.


    A je to fakt.... ctive.

    Kdyz je cloveku, no vic jak 23 ;)

    Myty blizke budoucnosti - Ballard J.G_.epub | Ulož.to
    https://uloz.to/file/SzwmudT4/myty-blizke-budoucnosti-ballard-j-g-epub
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    omlouvam se za kvalutu, pres tyden to z-edituju, ale to je TAK ZASADNI a TAK NESEHNATELNA kniha, ze to fakt jako nemuzu ne-uploadnout.

    Ballard J G - Betonový ostrov.epub | Ulož.to
    https://uloz.to/file/XyyRYCV5ys6R/ballard-j-g-betonovy-ostrov-epub


    [muj komentar jinde:

    to je EXTREME mocna kniha, je to o tom, ze typek se rozseka v aute na Londynske A1, tesne za mestem, a zkonci v takovem tom kousku "zelene", mezi privadeci a nadjezdy... ziji tam jeste dva lide, on ma zlomenou nohu, a nikdo jej nehleda... dostat se odtamtud je pribeh na cca 100 stran novelky, ktera je dost srovnatelna se Zlocin a Trest [co o nem vim].... studie.... osamelosti, marnosti, uprostred davu? mocne.... velmi velmi velmi nezna kniha, pokud clovek za nehu povazuje neco, co zacina otevrenou zlomeninou stehenni kosti.... ja jo. FAKT DOBRE CTENI!!!

    ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OOOOHHHHHH !!!! ono je to k dostani!!!
    pro divne lidi *NANDATORY TO READ! uz to konvertuju do jinych formatu

    Ballard J G - Betonový ostrov.pdf | Ulož.to
    https://uloz.to/file/mxPCJh9y/ballard-j-g-betonovy-ostrov-pdf
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dyz bych mel o Ballardovi napsat rocnikovou praci na tema "co tim chtel basnik rict", napsal bych asi tohle:

    Normalni lide, vlastne vetsina lidi, zije nekde na pomezi potreby zit a prezit, kdyz jsou hodne chytri, hodne cynicti, nebo hodne hloupi, dokazou si to i uzit.
    Ballard pise o lidech, kteri ziji nekde na pomezi touhy zabit a umrit, a pritom si to dost uzivaji.
    Preziti v zadny moment neni nezbytnym parametrem k naplneni touhy.

    a pak bych praci odevzdal. vic uz neni moc co rict. snad jen to, ze je mi tenhle pristup EXTREME blizky, jenze na to se v rocnikovych pracech nikdo nepta. cilem bylo rict, co chtel basnik rict, coz je mmchodem velmi subjektivni a spise rozbor pozorovatele, nez basni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jinak to samozrejme neni P.K.Dick ale Ballard, ktery mmchodem npsal i Betonovy Ostrov, coz je taky mocna vec, takova tenoucka knizka o typkovi, co se naboura na dalnici A1 kousek za londynem, zlomi si obe nohy a zustane na takovem neobjevenem, zapomenutem, ztracenem miste mezi dalnicnimi privadeci a nadjezdy. ziji tam jeste dva lide, a on zjisti, ze odejit odtamtud, z mista, kde vlastne nikdo nezije, a nikdo o nem nevi, a nikoho nezajima, tak ze, to nebude tak snadne...

    hodne hutna vec, na to ze to ma cca 100 stran, malokdy jsem cet neco tak intenzivniho jako Betonovy Ostrov a Bouracku.... vlastne mozna nikdy nic.

    Jakoze vazne, milovani v horicim aute, s prerazenejma nohama, kdy hlavu mate roztristenou o ram okna, ze ktereho nestihlo vyletet okno ve sprsce drobnych krystalu... vlastne ne, ten velde vas uz se nikdy nepomilujete, to je jen vase ruka ve vasich kalhotkach.... to jo.

    bricho narazene na chladic, ze ktereho trci trojcipa hvezda zname nemecke znacky, ktera vam drasa rozkrok, jako ruka milenky, ktera zrovna dnes nema dobry den, a jen se vas snazi rychle zbavit, jako defka, ktere neplatite dost, aby predstirala spon lasku... ale v ten moment uz z povzdali slysite zvuk siren, tezko rict, zda je to ceta hasicu zachranaru, protoze benzin uz je citit vazne intenzivne, nebo jsou to sanitaci, kteri maji dojem, ze z tohohle masakru pujde jeste neco zachranit... orgasmus

    !!!!


    //// bouracku FAKT DOPORUCUJU!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Samozrejme zasadni je Crash, jakoze sex v hroutici se oceli nabouraneho auta, kosti se lamou, svaly se trhaji, ruce hladi, jsi tak blizko, tak blizko, az jsi veme uvnitr me, jako ocelovy sloupek ramu naseho rodinneho volva...

    eroticka scena milovani v automicce, s divkou, ktera pri bouracce ztratila schopnost chodit, a na nouhou ji drzi jen ocelove ramy exoskeletu z nemocnice a berle...

    myslim, ze je to nejintimnejsi film o sexu ktery jsem kdy v zivote videl... bohuzel jsem jej asi 5x prosukal, a nevim, jestli jej jeste nekdy budu chtit videt znova, kazopadne je to ... smyslne. tedy pokud clovek trosku vi co dela, a kam chce jit....

    The Pirate Bay - The galaxy's most resilient bittorrent site
    https://thepiratebay.org/description.php?id=12712026
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pamatujete si tady jeste nekdo film ExistenZ od Cronenberga?
    Je to vlastne takova P.K. Dickovina, zacne se to zamotavat, pak prekryvat, a pak uz fakt neni jisty, co je dobre a co je nekde jinde. Neexistence objektivni reality jako ethalon. Myslim, ze tohle se Cronenbergovi povedlo, konecne stejne jako Videodrome, Crash, a konecne i vsecko ostatni, ale tyhle mam asi nejradej.

    Uplne si pamatuju, jak jsem prijel do Prahy, tam byli vsichni ti slovenski hackerkovia s odrenymi notebookami a jebali do kiberia.sk, a vecer jsme kazdy na nejakych drogach koukali na existenZ a pripadlo nam vsechno desne dulezity, a objektivni realita neexistovala, jen ta nase...

    Musim si to dat znova.

    Adela nesnasi hubu pustenou nahlas, ze jako z 30 na 16 a to s 20 ohmy odporu, takze i na 30 s tema trojpasmovejma Hi-Fi triomkama to porad jeste neni zadna katedrala.

    Chtel jsem prodat svoje sluchatka za 12 aspon za 6ku, ze jako nekomu udelaj radost, pac mam lepsi bedny, ale ted to tak nebude, proste si je budu muset nechat, nez bude dalsi mistnost a pak vypadnu.
    Blby je, ze to je zasadni rozkol ve vztahu, pac je to prvni zena, ktera neumi poslouchat hudbu a slysi jen radio, nebo zvuk pri umejvani nadobi, coz me desive irituje.

    Takze tady sedim s muslema pres pul hlavy, a uzivam si Cabaret Voltaire, a tesim se az pujde spat, abych moh pustit hudbu tak, ze je slyset, coz je FAKT SPATNY, pac hudbu posloucham uz hodne min, jen tak 2-3 dny v tydnu, ale pak dost zasadne.

    Jsem postizeny kazdym tonem, kazdou notou, vadi mi i sustici hadry, proste zvuk je pro me nejdulezitejsi smysl, co se zabavy tyce.

    Aspon, ze sluchatka.

    A jdu koukat na ExistenZ.

    Subjektivni reality, kazdy mame svou, je mozne, ze zaroven zijem v realitach jinych lidi, otazka je, jak moc se nas to musi tykat... proto jsem sem napsal to s tim zvukem, pac dlouho nevydrzim, aby se takova realita tykala me. Nastesti existuji domy s vice pokoji. Ale pak je dulezite, co dva lidi vidi, kdyz kazdy sleduje jinou intelektualni linii, jakoze by treba ona poslouchala Pet Shop Boys a ja bych poslouchal Cabaret Voltaire... to by proste vedlo jen k oddelovani mistnosti, az by kazdy mel jinou realitu.

    Tak vymenim zasobnik slozeny ze zubu, zasunu novou celist, a pohladim znameni doby, ktere zmizi nekde ve skvirach reality. Zmokly v privalovych destich, ze nejde delat nic, jen sedet a poslouchat hudbu, cumet na filmy.

    Straslivost depresi uz tak nejak odezniva. Vsecko dobry, jen by mi furt nevadilo, kdyz by realitu zaplavila voda az po strop.

    Jak rikal Peta Melicharek:
    "zalozil bych lozi, ktera by mela za cil, aby byli vsichni mrtvi"
    petra palova:
    "a co bys potom delal?"
    ja i on najednou:
    "nic, byl bych sakra mrtvej"


    ja vim, ze je to stary vtip, ale nezalozime lozi? ;]

    muzika bude moct hrat nahlas, a v nahodny moment nekdo shodi atomovou bombu, aby hodila jiskru do toho baraku, kde uz nekdo pustil plyn a jsou tam vsichni pratele?


    ;]]]]


    jezis, ja mam zas misantropickou [misantropni? jak se to, cosi, sklonuje? ] naladu?
    to je normalni, spis je nenormalni, kdyz ji nemam.
    zvuk je super.
    existenZ uz se stahuje...

    kdo nezna, nebo se chce podivat znova, nechce semi to cucat ve full Hd, takze 720p, co je dole rychlej:

    The Pirate Bay - The galaxy's most resilient bittorrent site
    https://thepiratebay.org/description.php?id=6052110
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, tak jsem si za 800,- koupil slav jniform, cerne adidasky, vlastne teplakovka. Prevlecnik do baglu a na noc, a jako kostym.

    Kupoval jsem v adidas.cz, tak ted mi prislo od dhl.de ze se to nalodilo v parizi, zitra to bude v praze a pozitra doma.

    Ekologie!!! Vubec ne globalizace. Ta posta je ve vsech ohledech drazsi, nez ta decka prace v bangladeshi.

    Mmchodem asi je zasah covid19, pac jsem chtel jinou nez cernou, spis cerny teplaky a cervenej vrch.

    Nemaji.

    Adidas.cz, coz je ale ocividne jen preklad adidas.com (global) je jak u snedenyho kramu.

    Ani z tech zakladnich, nejprodavanejsich veci, nemaj nic.

    Tak doufam, ze si russti gangsterkovia nakoupili do zasoby.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kvas, codename Kofein (s pridanim kavy a jasminoveho caje - samo ne dohromady ;)





    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kvas, codename Krystyna;


    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: No já jsem kromě těchto
    https://www.vesely-kutil.cz/...cm.html?gclid=EAIaIQobChMIu5jljZmf6gIVXoBQBh3JngKZEAQYDyABEgL1gvD_BwE
    https://zahrada-dum-dilna.cz/...9.html?gclid=EAIaIQobChMIu5jljZmf6gIVXoBQBh3JngKZEAQYGiABEgJ-GvD_BwE
    https://www.mall.cz/...ss-100017834987?gclid=EAIaIQobChMIu5jljZmf6gIVXoBQBh3JngKZEAQYDCABEgKevPD_BwE
    samozřejmě zvažoval i tuhle nejmenší Fiskarsku
    https://m.alza.cz/...product&utm_campaign=srovname_cz_hobby-a-zahrada_zahradni-naradi_sekery_bor001b
    a kdybych nehleděl na korunu a chtěl si udělat radost, šel bych do téhle
    https://www.bushcraftshop.cz/...t-500g?gclid=EAIaIQobChMIu5jljZmf6gIVXoBQBh3JngKZEAQYDSABEgLPC_D_BwE
    jenže jako obvykle zvítězila praktičnost a spořivost. Za tři kila i s dodáním, plus ta suverénně nejnižší váha zvítězily. Ono stejně já si na vandru vystačím s ručně nalámaným klestím na podpal, pár hrubších klacků nalámeš nohou o pařez/šutr, tu sekyrku stejně většinou tahat nebudu, byla by zbytečná zátěž, ovšem hodím ji do auta, občas se hodí a v případě potřeby ji kdyžtak vždycky mužů na ten opasek připnout, žejo... :)
    I když ta HULTAFORS je fakt hezká, že..? :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam