• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE:
    Skleník spolu s Nonstop je snad povinná četba, neasi...
    S výškama a lanem se mnou nepočítej.
    A vůbec - zpytuj svědomí; po víkendu mám hlavu jak balón :-p
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ahaaa, ten taky znaaaam, jasan. I tak, tyvole, kytky dzungelni teda vcelku jediu.


    Mmchodem, kniha silena a uchylna: Brian Aldiss : Sklenik

    Skoro se chce rict: takle by svet vypadal, dyz by kytky vyhraly druhou svetovou valku.
    Proste kytky jsou na vrcholu potravniho retezce, akorat jim teda sefujou houby, a clovek, clovek tam jako je, taky treba mravenci, ptaci...


    Proste videt urbex zarostly, vzdy si vzpomenu.

    Hele, nedame ten zamecek s mikroskopem, nez uplne spadne? Nebojis se vejsek, ne? A pomoh bys mi s lanem/staflema, at muzem i do kaple a na pudu?
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Ale to není Kalich. A po štěrkovně jsme se motali běžně jako mlaďoši, to se ještě těžilo když jsme se tam jezdili koupat dozadu na Malý Kalich a nikdo nás odtamtud nevyprovázel.
    Jenže opakuji, to není Kalich, milé dítě.
    Moravskoslezský deník | Plovoucí korečkový bagr v Koblově | fotogalerie
    https://moravskoslezsky.denik.cz/...kovy-bagr-v-koblove20140108.html?photo=8&back=1847765442-2514-57
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Mels’ steati, kazdy druhy pokus nas odsamdsad nekdo vystve, vetsinou takova korpulentni svetska-kolotocarka, ale uz jsem se jednou mazlil se psem typu “bojove vemeno”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ja naturlich!!! Ty lode tak zarostly!?!? Wtf?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Je jim 5 tydnu, zdevastovali krabici, furt neco rikaj, sezrali slizaka a zitra jdou na zahradu. Pan “chovatel” je nechal trocha ozobat slepkama. Doufam, ze to Zoje vyjde na falesnou brezost, zatim je z nich nesva...

    Adla z nich ma falesnou brezost, coz je dobry, pac jsem nedostal po hube za prijezd o 2h pozdej, po akci “jdu z kosem a vratil jsem se za 2 mesice”



    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Nein, liebe kinder.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Jinak tyvole! Zapomeli sme tomu lvovi sahnout na ocas, nebo koule nebo co to bylo!!! On tam nekde byl nakej lev?

    Meli bychom tam dat tu pilu urbexovou a pak se v tech laznich nejak rozkoukat a dat si tam nejaky skotsky striky, a tak.

    Dycky me zajimaly ty procudirungy, treba je tam neco i ne fraj, ale pro public.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: To je Kalych, ta betonarka?
    FRDK
    FRDK --- ---
    Eště sem se stavil po koupačce tadyk...
    Zbytek hodím večer do ruin.







    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Przničova Sprcha, hned vedle praminek Adela, Adolf a (de)Flora...

    Je to studeny, ze v tom prijit o venecek, ani nevi...

    A jinak to je pomsta za FRDK zada znacky merino ;)
    FRDK
    FRDK --- ---
    Erotika v Priessnitzově sprše...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud bych neco z vybavy povazoval za mandatory:
    - vesta z duteho vlakna
    - 2-3x ponozky
    - pincho i na bagl
    - celovka + baterky
    - spacak
    - zdarak (!!!)
    - plat brezove kury
    - nuz
    - flaska na vodu s pitkem
    - 2masoxove kostky

    Hadry na sebe.

    Optional:
    - varianta lehke celty
    - 20 m provazu
    - dalsi 3 zapalovace (voduvzdorne sirky)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vedle Slona jebnul blesk, pak jeste 15min ve zdarakach, ja dobry, FRDK uplne durch nohy, balicka a padacka 23:20 zacal 50 vyskovejch pod vrcholem narez, 00:30 bylo sbaleno (eh, mohlo byt uz v 23:50, ale nepicuju na “balickovani kazde kokotziny” ;))) proste mrdat, bic a pric, v 2:15 o 720 vyskovych metru niz, ja v suchu, FRDK luxusne pod strechou.

    UUUZASNY VYLET, DIK FRDK ZA VSECKO TYPU : za 20min jsem u Tebe. To fakt klaplo.

    Stastny, spokojeny, dosuseny, dopijim Holbu a mazem do lazni na mineralky a pak damoj, za Adlickou a pro indicke bezce (snad stiham)...

    “V lete se po hrebeni nechodi, jaro a podzim, kdy nejsou bourky.”, nas ucili, kdyz jsem si delal horsky zachranar level 0; meli pravdu.

    Ale zas nezapomenes.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dochazi baterka...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam