• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: No, ale malem jsem se z nadru vracel zpatky - 02:02 jsem zamknul branku, posbiral kramy a vyrazil s nima k vlaku. S monitorem v podpazi, baglem a brasnou moc behat nejde, presto jsem posledni stovky metru + schodiste na nadrazi bezel. Kdyz jsem letel k peronu, tak akorat byla slyset pistalka pruvodciho, a zaviraly se dvere. Nastesti pruvodci stal ve dverich hned pod schodama a drzel je otevreny - takze se mi povedlo k nemu doslova naskocit v posledni chvili.

    Chvilku na me koukal, a pak se jen blbe zeptal "jedete s nama?" - "jasne ze jedu, preci nebudu vyskakovat za jizdy".
    "Hmm, kam mate listek ?"
    "15/13"
    " jo, tak timhle smerem az na konec vlaku, tohle je vuz cislo 5".

    Takze jsem jak kokot prolejzal vsema vagonama az nakonec, s monitorem ruce, brasnou pres krk a baglem na zadech. Asi v pulce vlaku ochranka a jeden fizl z pcr resili nejakyho nachcanyho cikana, kterej se tam s nima pretlacoval, uprostred ulicky kterou jsem chtel projit.
    Asi jsem mel krajne silenej vyraz, protoze kdyz jsem do toho vagonu vlez, tak jsem na ne napul zarval "s dovolenim!!!", natolik durazne ze se vsichni tri zasekli, prestali se pretlacovat a uhnuli kazdej jinam mezi sedacky. Prosel jsem a ani se neohlid, valil jsem do dalsich vagonu. V tu chvili mi ani samotnymu nedosla absurdita ty sceny.

    Over:
    Tech tvejch 15 minut na nadrazi plati tak mozna na piku, sel jsem dost rychle, chvili bezel a malem to za 20 nestih :-D

    Dik za vejlety a vubec. Podrbej za me Adelu a pozdravuj psy :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chlebovy kvasek (ujel jsi kvaskove snidani, chlebovy kvas s kminem, chilli a soli rozhodit jako placicku do horkeho oleje, THX Pizi), budouci kvasene zeli (musim vycistit tu vodu, ted jdu na rodinou oslavu Adli (ted uz i me) rodiny = do lesa na houby.
    Zaroven v pozadi chlebovy kvas s DIY kvasniu zatkou, proste hadize krz vicko, ktera vybublava do vody/alkoholu, whatever.


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Takze ony tam ta data jsou, jen to blokuji? To by se mozna vyplatilo dopsat do youtube-dl, nebo tak.

    Dik, vecer kouknu.


    Jinak nejak si pak promysli to poslani soucastek a tak + admina.

    Ne, ze bych Te tu nerad videl, turisticka agentura “Underground Ostrava” funguje dal, ale zas mi pripadne pohodlnejsi mit tady nekoho dislokovaneho, nemluve o nejakych drobnych, co mi vydelaj na dalsi kvasne zatky a mikro-pseudo-nokiu ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Hele, vetsina mizicich veci z cro jde snadno stahnout. Staci zablokovat veskery skripty (scriptblock a podobne), a kdyz pak kliknes na prehravani, rovnou ti to nabidne stazeni :-)
    FRDK
    FRDK --- ---
    Dobrou, ráno valim na Téryho a Zbojnickou...
    FRDK
    FRDK --- ---
    Hej, mezitím naskočila o skoro kilo vyšší cena. No to tak dělá, Wish, no. Si to pohlídej, to zas klesne :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    Podívej, co jsem objevil/a naz Wish za skvělou cenu!

    https://dl.wish.com/WSUzg
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Tak vem klidne jeste 2, za ty prachy,... v alze ho maj za 499,-
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ook. Ona je to jako mega china, to jako jo...
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Počkej, uvidíme, co přijde, kdyžtak potom. Ať se nevyjebu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Tak mi vem 2 a budu Ti dluznikem ...
    FRDK
    FRDK --- ---
    Z appky link nedostanu.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Davaj link!!!
    FRDK
    FRDK --- ---
    FRDK: Tak našel jsem ještě levnější, za 4 kila
    Dík za inspiraci :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Tak už jsem objednal z Wishe. Za 500 :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE:
    Mini odomknutý dual sim mobilný telefón - VÝPREDAJ! Znížili
    https://www.lacnytyzden.sk/spd/BM10/Mini-odomknuty-dual-sim-mobilny-telefon
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Taky jsem zabáňal, po večeři.
    Čéče, co to mají za chlebík v tom Starém Městě, jak jsme ho tam v sobotu ráno kupovali?? Už v týdnu jsem ho dvakrát chtěl vyhodit, ale byl stále jedlý, zbytek jsem včera přibalil s sebou, no a včil sem ho zdlábnul k fazolím a furt výborný, mekoučký, chutný. Po týdnu.
    Nevídáno, čumím.
    Jo, přes týden se ozvu...

    OVERDRIVE: Kopie Nokie, zní dobře. Přiber jeden případně.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ukazal mi dpecz, idealni 2nd telefon:


    Plne funkcni kopie nokie, ma to i bluetooth, dual sim, voice changer (3 ruzne hlasy), nahravani hovoru, mp3 player, ctecku na 32gb micro sd ;)
    3 dny vydrzi baterka

    Za 500,- to chci!!!

    Specz rikal, ze se daj poridit na Sape v Praze... mozna i nekde na netu.

    Super na sluzebni telefon, nebo telefon do kapsy, jako nouzovka, treba na urbex, na hory, zachranarinu,...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zamilovana!

    BC Atlantic.

    Jednou na ketaminu chutnala jak kdyz bys dychal vodu.
    Pravda, venku zurila boure s bleskama.

    Tuhle mam proste nejradej.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Jinak, mam tu tak 6-7 tabaku, az budes na ceste domu, zastav se, kup mi pivo, sobe kofolu, a pokorime, jak dzendlmeni.

    Posledny tyden a kus jsem si ani 2x neubalil za den cigo, nak me ty dymce zas chytly, po 2 letech. Tak stritam kalumety, i tabaky, a pritom delame s Adlou Speczovi lokalni vylety. Toz jazycisko mam obcas spalene, to ne ze ne.

    Ale jako pravej hobit si tadynq kokuruju, a nej to spatne zazitek. Nae, nae!

    (Kolik nareci jsem zkombinoval? 4?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam