• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Mno, byl jsem v sobotu mmj v F-M, kde to ted prej pekne lita, tak snad jsem ti nic nedovez ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hrozne moc dlouho (mesic?) jsem se nekoukal na zpravy, tak zakladni (nahodne presna) data...

    Uz pres 30h spim, boli me klouby, ale ne v krku, je mozne, ze mam. Ja bych spis rekl chripka a nekolik tydnu 3-5h spanku, tak konecne dopadlo, jak kladivo.

    Jdu si zase lehnout, kazdopadne cisla:

    Coronavirus Update (Live): 11,999,608 Cases and 547,671 Deaths from COVID-19 Virus Pandemic - Worldometer
    https://www.worldometers.info/coronavirus/?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Ve F-M slouzi u mestaku kamos zachranar, co ma psa, ktery “hele hod mu granuli a hracku za odmenu”... “no jo, no jo, hele klacek ze sutiny, to bude stacit”....

    Ideal nemeckeho ovcaka. Pracuje rad, cucha dobre, nevytaci se a nepretaci se. Od tohohle psa na treningu vim, ze nemit barzoju, mam uz davno NO. Spravny rozmery, akorat v hlave, zadny blbosti typu hranicni poruchy osobnosti, u super inteligentnich border, ani lenost a neprizpusobivost, ani prilisna kamaradskost (boxer), ani urvana hyperkontrola a urvanost u sheltii a dalsich ovcaku.



    Kdysi sem se Dana (mestApo, zadny dustojnik, tusim nema ani maturitu) ptal, jestli je ten pes sluzebni, a on mi rek:

    - vubec, musel bych jim ho dat (prodat) za jednu korunu
    - v momente, dyz by z toho byl dobry pes, po par letech prace, nejaky nadrizeny by si ho odvelel pro sebe prikazem a ja bych o nej prisel

    Takze mam podepsany, ze jsem zodpovednej za to, ze kdyz ho vemu na zasah na Banik a tyhle picky, a nekoho pokouse, je to ma zodpovednost.

    (Samo se tam pak bude hrat asi na to, ze uniforma kryje uniformu, ale je to peknej vyjeb. S ohledem na to, jak dobrej je to pes i panicek.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MestApo ;) thx SpeCZ za tenhle termit, eeeh termin ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze moje triko

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle triko nikdo nepoznava, a pritom bylo jeden cas tak caste... ja sam jej ziskal od jednoho id, co sem chodi, na jednom letnim freeze festu, kde mu neprijela kapela, takze sedel celou dobu sam na podiu s kytaarou a valil flaky, co nikdo neznal, ale vsichni se vyborne bavili

    Takze original

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Mířím na sever. Je krátce po čtvrté ráno, ale vládne úmorné vedro, a jakmile opouštím nárazníkovou zónu, ulice jsou plné. Lidé vcházejí a vycházejí z nočních klubů, náleven, zastaváren, heren a bordelů. Elektřinu pro veřejné osvětlení v této části města odpojili, ale někdo občansky uvědomělý nahradil normální žárovky soběstačnými tritium-fosforovými baňkami, které kolem sebe jako radioaktivní mléko rozlévají studené, bledé světlo.“

    Citace z knihy
    Axiomat
    Egan Greg
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem ten kvetinac plnej slimaku jsem nasbiral asi za 15min. Nevazil jsem jej, ale mel tak 2kg.

    Kachnicky (Richle Sipy;

    Adla jim tedy rika Kachna jako Katerina, Jan Kacer & Irena Kacirkova

    Jenze ja nevim, co to bylo za lidi, takze za me jsou to rychle sipy ;)
    )

    Tak proste Rychle Sipy daly ty cca 2kg slimaku v damci 30min.


    Podle mne by byl mozna zajimavy koncept, vysadit je do volne prirody, nejsem teda ekolog, ale kachnicky u nas sejme kde co, na vejcich moc sedet neumi a tudiz by mozna bylo proste zajimave, nasadit je treba na Bystrici a Moravu, at po okoli reguluji to oranzove peklo : “slizak spanelsky”...

    Po cele Morave je tech slizskych hajzlu miliony az miliardy, pokud nezamrzne, budou dalsi.

    Uz ted mi lide rikaji, ze na zahradkareni rezignovali, pac nic neprezije slimaky a jaro.

    Vim, ze tohle je presne ten pribeh:
    A) mam moc hadu, poridem b) pavouky, premnozi se pavouci, poridim moc c) krokodyly, pak uz se premnozi krokodyl, nasadim d) tanky


    Nevim. Ale vcelku uvazuju, ze bych je likalne implantoval na Bystrici (Bystricku). Treba 100 kusu.

    Prinejhorsim pozvednu populaci sov a kun, no.


    Nejake eko-komentare by me zajimaly. Ono je to de-facto prirodni plemeno. Moc to nenese, nelita a krom zrani slizaku je to k hovnu.

    Zas kdyz by se kolem reky valely snuzky vajec, zreguluji to i bezdomovci.

    Budu za picu, kdyz tech kachnicek koupim (vychovam) za par let par set, a vysadim je do volne prirody?

    Dalo by se na to dostat nejaky grant? Treba od Min.Zemedelstvi?

    Bojim se, ze jinak se tady v tech slizskych oranzovych hajzlech utopime. Neco jako jmeli, ktere taky nikdo moc neresi, a v MSK je napadeny kazdy 2.strom

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: jj, oni uz si zvykli, ze kde je doma.
    Problem je moje aktivita. Kdyz jim otevres dvirka, tak Te videj. A pac jsou to bezci, behaj jak magurci.
    Vicemene kam je zrovna napadne. Jedna z nich (zluta, co ma i zlute nozicky) je takovej ten typ “trouba, co vzdycky nekde zustane”...

    Cervenacek, v dany moment Rychlonozka.


    Vseci bezi jednim smerem, Rychlonozka bezi opacnym, pak se vsichni schovaj za starou kredenc, a Rychlonozka se snazi nacpad na paletu, pricemz 4x zakopne, zkutali se na zada. A hudruje.


    Proste v momente, kdy je okolo ziva bytost, co neni kachnicka, je to naprosto neorganizovane stadecko mamlasu ;)


    Mmchodem oni lovi tak, ze probehnou pres slimaka, vezmou ho do zobaku a jak kulicka v arkanoidu, odrazi se od nejake prekazky a bezi zas nahodnym smerem okolo ;)

    Takze nejaka postupna organizace vypousteni: o nevim.

    Vi kde je doma, ja trocha vylepsim ploty a pak: dej se vule Bozi ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak kolik z vas tady zustane?
    A nas 12 zvedlo ruce.


    Tyjo, vymenit pas za flasku slivovice.

    Vubec (a to dodnes), nechapu lidi, co nemaji pas.
    Cela devadesata leta VSICHNI moji kamaradi, co jsem videl jejich doklady, vzdy meli u sebe pas. Slunkem, Kavkou, Zukem pocinaje. Mimoza....

    Pas byl prvni doklad, ktery jsem si dobrovolne vyridil, a vzdy jsem jich mel nekolik, na ruznych mistech.

    Ted musim pro novy, konci mi za 2 roky.


    Mam v nich dohromady 27 razitek (mmchodem, asi vite, ze vam neplati zahranicni cestovni pojisteni, pokud nemate razitko o prekroceni hranic, ze? Tedy dnes uz mimo EU, pac v EU plati normalni pojistky. Furt obcas lepsi carky mit...).


    Nemam vsechny sve pasy, a dnes, kdyz se mi zuzuje svet, uvedomil jsem si, ze to, k cemu jsem driv potreboval Brazilii a Maroko (aaaah!), k tomu mi muzou poslouzit i tajna mista v CR. Prochazka lesy, zricenina hradu, pramen reky, opevneni hranic.

    Nakonec je to zuzeni uz takove, ze mi obcas staci prolezt 2km podzemnich stol a kanalu, a furt se citim obohacen.

    Ale nemit pas? To si neumim predstavit.

    V dobe, kdy covid19 jeste nekdo resil (a ono se kurva nic nezmenilo, dluzno podotknout), bylo mi extreme ouzko v mezich hranic CZ. Dokonce i SK bylo najednou daleko.

    Ja nechtel cestovat, jen jsem chtel svoje kridla, bez pristrizenych letek...

    Na obcanku sral pes. Obcanem jsem na zaklade jazyka, kultury, nabozenstvi a lokalni prislusnosti. To mi garantuje ustava a obcanka je pro fizly a uredniky, nic neznamena.

    Ovsem pas? Pas jsou kridla. A tenhle typek mel jeste kridla za flasku.


    Před 51 lety utekl do Ameriky z Československa | SLOUŽIL v AMERICKÉ ARMÁDĚ
    http://www.youtube.com/watch?v=b-URPkhfzwk



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Frdk:

    Me napadlo, ze sem nikdy nebyl na Dukle.

    Mladik jekrasne nadseny, navic klasicky slovensky komentar je fakt zabavny. To video doufam zustane jako zaznam pro budouci generace, tak jak tam stoji ty tanky, tak i to, jak chlapicek mluvi je zajimave.


    Opustené tanky v údolí smrti [ URBEX ]
    http://www.youtube.com/watch?v=YZPcSz2fnQk


    (Jinak novy goPro zdaji se, ze uz konecne maji obraz a zvuk, kvuli kterym to za to stoji. Skoda, ze typek nevidel Hardcore Henry a klipy od Biting Elbows, moh na tankach udelat remake “The Bad Motherfucker” ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Heroin
    Song by The Velvet Underground
    ——
    I don't know just where I'm going
    But I'm gonna try for the kingdom, if I can
    'Cause it makes me feel like I'm a man
    When I put a spike into my vein
    And I'll tell ya, things aren't quite the same
    When I'm rushing on my run
    And I feel just like Jesus' son
    And I guess that I just don't know
    And I guess that I just don't know
    I have made the big decision
    I'm gonna try to nullify my life
    'Cause when the blood begins to flow
    When it shoots up the dropper's neck
    When I'm closing in on death
    And you can't help me, not you guys
    Or all you sweet girls with all your sweet talk
    You can all go take a walk
    And I guess I just don't know
    And I guess that I just don't know
    I wish that I was born a thousand years ago
    I wish that I'd sail the darkened seas
    On a great big clipper ship
    Going from this land here to that
    On a sailor's suit and cap
    Away from the big city
    Where a man cannot be free
    Of all of the evils of this town
    And of himself, and those around
    Oh, and I guess that I just don't know
    Oh, and I guess that I just don't know
    Heroin, be the death of me
    Heroin, it's my wife and it's my life
    Because a mainline to my vein
    Leads to a center in my head
    And then I'm better off than dead
    Because when the smack begins to flow
    I really don't care anymore
    About all the Jim-Jim's in this town
    And all the politicians makin' crazy sounds
    And everybody puttin' everybody else down
    And all the dead bodies piled up in mounds
    'Cause when the smack begins to flow
    Then I really don't care anymore
    Ah, when the heroin is in my blood
    And that blood is in my head
    Then thank God that I'm good as dead
    Then thank your God that I'm not aware
    And thank God that I just don't care
    And I guess I just don't know
    And I guess I just don't know

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Playlist, ve kterym je Heroin od Velvetu& Nicko, navic je toOST, k nejlepsimu punkovemu comixu, o kteryzto soundtrack se.nikdo neprosil, tak ma u me +1 kudos ;)

    Co, dame si Heroin? To mi trvalo, nez jsem si zvyknul, ze pokazde, kdyz to hraje, nemusim vyndat z kapsy krabicku se lzickou, vodou, citronem, buchnu, peroxid, a utahnout si opasek (ve vic smyslech), ale makalo to dlouho a poctive.

    Vic jak Perfect Day v Trainspottingu...


    Pac ta pisnicka je NAPROSTO ONO!

    Njoy, a klidne se strelte do zily, hlavy, nebo jen za ucho... (to posledni si dam ja)

    Dobrou. Utahanej, ukoupanej, uvencenej, uuuuuuklizenej, uplne uz ...

    The Velvet Underground - Heroin (song only)
    The Velvet Underground - Heroin (song only)
    http://www.youtube.com/watch?v=6xcwt9mSbYE



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vcelku fakt pasujici playlist k HellBlazercomixu...

    Sice by tam mely bytstari vykopavky, to jo, ale lyrics vlastne sedej


    https://open.spotify.com/user/900dylan/playlist/37tuLesUJJuswpVK3jXS6o?si=hXZJOF09STKSeme6ozqYQQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Oznam pro zakozniky: “vy kokoti!!!” (Horkyze skize - mmchodem ten nazev kapely znamena neco jako “zlate oci, co touvidi”... slize jsou nudle, taze “to vis, ze snis horky nudle” by to znamenalo doslova)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zvlaste vydarena!!!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Emanuel Bacigala z Popradu
    Vyfasoval karbobrúsku zo skladu.
    Tú starú Boshku karbošku poškodenú trošku,
    A poďho rezať zo železa ohradu.
    Už si dneska minul štyri kotúče,
    Čo s tým robíš, Bacigala, do púče?!
    A včera flexku Narexku, ná kdes to videl, v Tescu?
    Však vedúci ťa s vodováhou utlče!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Vysvetlujte zdrogovanej mládeži,
    Že sa im nenačíta brúsny kotúč na veži.
    Sa tu s tým prdkáš a trtkáš, furt sa tu s tým šmrdkáš,
    Tri dni sa tu jebeme a čas beží!
    A nedrž mi tú karbobrúsku pri uchu,
    Celý život ťa mám vodiť za ruku?!
    Zatlačil jak Rambo, kotúč letí stavbou
    A vedúceho trafil rovno do krku.
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem.
    Ja toho Bacigalu zabijem.
    Ja toho Bacigalu zabijem.
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!
    Ja toho Bacigalu zabijem!


    Emanuel Bacigala - Klip - Horkýže Slíže
    http://www.youtube.com/watch?v=dKnqHd3qyxA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam