• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co nosili s sebou_ povidky z vi - Tim O'Brien.epub | Ulož.to
    https://uloz.to/file/AGLbYaeVi7BM/co-nosili-s-sebou-povidky-z-vi-tim-o-brien-epub

    Soubor 22 povídek a novel z války ve Vietnamu z pera amerického autora, veterána této války.

    Co nosili s sebou: povídky z vietnamské války - Tim O'Brien | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/co-nosili-s-sebou-povidky-z-vietnamske-valky-89273
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Tyvole, ona jeste nema ani okousany predni zuby. Kolik? 18? 19?
    1000y stare, Izra.

    Mmchodem dnes jsem byl 4x na 60-80y hit, ale je to podvod, zacina rije.

    Kazdopadne, pokud survival, ted by se mely resit veci:
    - hromada dreva na celou zimu
    - dodelat barak
    - narvat udirnu hromadou masa, a to jedine v pripade, ze pristi rok migrujes, jinak vyhubis zver
    - co jde zavarit, konzervovat, tak now is the last time
    - vypalit spendliky, hrusky, plana jabak, cokoliv - pro chlast
    - prehazet kompost, pokud uz jsou pryc dyne

    ... zatim srat na zahradu, v dobrych mesicich jeste 2 vydrzi, nejhur jeden


    Poridit si hromadu hader, pokud jeste jsou letni slevy, treba flanelove kosile zice nesmi namoknout, ale za 200,-/kus je chces
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vcera jsme koukali na Black Hawk Down, tedy Ridley Scott a valecnej hardcore, podle realu, z Mogadishu.

    Asi vim, proc od nej mam nejradej Vetrelci 2, pac je to full powered military, a je to KURVA PRUSER, Black Hawk Down je obdoba, jen se zombikama (Somalci) misto vetrelcu,... too much to carry on your back.

    Dnes si dame Full Metal Jacket a zitra Hamburger Hill.

    Sedim u opavice, a jsou tu lednacci, chvili jsem se modlil, pak hazel nozem, ted jen piju pivo.

    V noci se mi zdalo o valce, ve ktere umirali, nebo jsem zabijel, pratele.

    Co to stoji, udelat z pratel nepratele? Jedna hadka? Politika, kterou nevedes a nerozumis ji? Barva kuze?

    To je jedno.

    Tohle je ma motlitba, s valkou v zadech, s valkou par kroku dopredu, jen ja jsem nevalcil.

    Pan Buh zaplat!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The thousand-yard stare or two-thousand-yard stare is a phrase often used to describe the blank, unfocused gaze of combatants who have become emotionally detached from the horrors around them. It is also sometimes used more generally to describe the look of dissociation among victims of other types of trauma.

    (Nam!)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdyby si nekdo nevsim, tak pozdni leto, furt to neni 12/12, co se svetla tyce, az bude => podzim

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tay kdysi byla alej, no, vede to do sadu, ktery uz neni a k bunkriku... nekdo tam zacal budovat zaklady 2 dalsich, dad bych jej upozornil, ze dum bez vody, je jako zenska bez kundy...

    Doporucuju appku eStudanky, pokud chcete nekde stavet nejake cernoty a tajemstvi... jak mas vodu, mnoho se resi

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Proste pole, neasi

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Trebovicka elektrarna/teplarna 4MW na generator a jsou tam 4, z toho aspon 3 vzdy v provozu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lol, mam znackovy triko. Sobota, se psem u rozvodneneho splavu...

    Ta reka zamnou je Opava

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chirico

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A US marine giving candy to a young Japanese child through the barbed wire fence of an internment camp in pacific, 1944.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The French military have trained Golden Eagles to attack drones in the war on terror

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Spadnul nam na barak orech, jak tak chcalo, tak jsem uspudil, ze prinasi-li ti zivot citrony, delej citronadu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem 7l hrnec dhalu u nas doma zmizi za 1 veceri pro 4 lidi. Dobre, rano si jeste dam snidani 1/3 misky.

    Tzn, za 42 korun vyrobim 7l polivky, ktere nikdy neni dost.

    To same umim s dynemi, nudlemi, cervenou repou.

    Naucil jsem se i pect, jak vegansky, tak s vejci a medem.

    Jedine, ceho se bojim, ze neznam velkozdroje surovin. Ale to se prokopne, podle potreb...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem DOPORUCUJU!!!! Sledovat tohohle pana a zkouknout jeho videa... jede se na vynos, ale s absolutni presnosti (coz je stejny typ ekologie, jako cispr versus stetecek s pylem, zjo)... sponzorovane NASA a LAMP project.

    Venuje se hodne i konopi, ne uplne na vynos palic, jde tam jak o vlakno, tak o biomasu, tak o olejnate slozky.

    Samo jimto THC vlastne plati v public area, pac celej jih USA ma dnes ganu legal.

    Kazdopadne tohle neni home grower, tohle je fakt veda, a vyplati se koukat jeho videa.

    Uplne uprime priznavam, ze pokud propusti v ostrave do vanoc 1200,- it possitive lidi, za tech 6-10 mesicu odstupneho si poridim pestirnu, s tim, ze rozhodne nejdu po THC, i kdyz asi se nejake zbytkove svetlo najde. Ale pokud chilli stoji 4x tolik co THC huleni, a pocitam v to i zpracovatelsky cas, tak se mi proste vyplati pestovat pod lampama (uplne legalne) a zaroven kvasit od vina pres chleba az po rejzi a zeli, bud na meziprodukty, nebo na koncove produkty ala kim-chi.

    A zaroven si hodlam otevrit luxusni hospudku, s lukusni kuchyni. Pac za posledniho 1/2 roku si ani jeden clovek, co u me byl na snidani, obedu, veceri, nestezoval, ze by neco nechutnalo, spis si vsichni pridavali, coz je u me v cene.

    Tzn, asi seru na korporat, cekam na 6 mesicu odstupneho, tudiz americky sporak, podlampove pestovani surovin (99%legal) a absolutni navratnost....

    Uvidime.

    Turning Photons Into Food
    http://www.youtube.com/watch?v=wsaufB5F8dk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Aha uz vim, to jsou takovi ti Birminghamsti gangterkovia. Na to sem chvilu cumel, ale pak nejak nedocumel.

    My ted s Adlou dali The Highwayma (Bonie Parker & Clide Barrow, ala Netflix, takze dokonale, jak reklama; s Woody Harelsonem a Costnerem v hlavnich rolich)

    A ted si dem dat 9.branu (uz jsem to videl asi 12x z toho tak 7x jsem to prosukal)

    Ze serialu me ted HODNE!!! Bavi Better Call Saul, doporucuju. Takovej hodnej trouba a pravnik, co ma fakt vtipny koule. Tolik pruseru v rade, ktery vzdy dopadnou necekane, to snad ani nechces.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam