• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: 88 rikas? No dobre, tak ja to teda zkusim, ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Trafopajku doporucuje 88 z deseti spojaru :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jeste do toho chci zkusit vypalovat kusem dratu vzory. Vypalovane kosti se mi vzdy libily
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dalsi mikro projekt, Adla mi opravovala dreddy (ty 2,5 co mam na temeni) a nemoh jsem nikde sehnat neco, cim bych to zatizil, a pac se mi vlni vlasy, ten, co je pod limec, mi dela praseci ocas, tak...

    Korale nebyly, zato sem nasel femur z neceho vcelku velkeho, tak jsem jej nakrajel, zabrousil, trochu vybelil peroxidem, voila,..

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Rakousky tyden v lidlu ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Main Kauf!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Dobre Ty!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky vas obcas napada, proc se to pivo nejmenuje treba Hitler

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Recyklovany kokos orech, dokonale to neni, ale ucel to plni

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To chci:


    Field Guide to Urban Gardening - Espiritu, Kevin - Megaknihy.cz
    https://www.megaknihy.cz/zahrada-a-pestovani/366599-field-guide-to-urban-gardening.html


    Nasel jsem to dik tomuhle panovi (ktery to napsal):


    Gardener Roasts "13 Genius Gardening Hacks"
    http://www.youtube.com/watch?v=8XergFX6kQw
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak muzou, tak nerostou; zatim jedine setkani

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sovinec z mirne neobvykleho uhlu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Like bird on the wire,...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Tam je husty jak rika: v jeden moment zabijem vsechny vosicky insekticidem, takze je vsschno fajn.

    Ve videu o avocadu rika: farmari na pestovani avocada potrebuji tolik vody, kterou nemaji, ale to nevadi, nekteri zasusili kmeny, sak ony casem vyrazi s novou vervou.

    Jasne, takze true food znamena doken eni cyklu oplozeni insekticidem, nebo pestovani “super food” za cenu vody, kterou nemam.

    Avokado uz si holt nekoupim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jite fiky? Vetsina asi ne, ja obcas, nemiluju je, ale chapu, ze je to neco jako u nas jablka, v pousti... (ook oazach)


    FIG | How Does it Grow?
    http://www.youtube.com/watch?v=YEGSyHF8haU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Somerset Cheddar was described by Joseph Harding in 1864 as "close and firm in texture, yet mellow in character or quality; it is rich with a tendency to melt in the mouth, the flavour full and fine, approaching to that of a hazelnut".
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Sorr 1886
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chapu dobre, ze vynalezce Coly se snazil zbavit morfioveho navyku kokainem, a tak vymyslel Coca Colu? Wow!

    Kazdopadne recept na Colu ala 1986


    We Made 1886 Coca Cola Recipe
    http://www.youtube.com/watch?v=IWYuPE8rkeE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam