• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Dobre ty! Dik!
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    V Ostravě máte reuse centrum, dobrý!
    Ostrava otevírá první reuse centrum — Události v regionech (Ostrava) — iVysílání — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/...dalosti-v-regionech/obsah/789378-ostrava-otevira-prvni-reuse-centrum
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Mmchodem videl jsem ted v pozadi jineho videa foliovnik z novodurovych trubek. Vzhledem k tomu, ze po skleniku/foliovniku touzim a dat za nej 10+ tisicovek se mi nechce, novodurove trubky zacinaji byt hitovka.

    Kachniky a jine malostavby jsem delal z dreva, anobrz vsak nejsem ridic, ocel a drevo, ac umim s obojim, je pro me otrava (i kdyz mam ridice, nemam na kare kouli, a vozit profily na strese stresuje me ridice vic, nez je mi mile, prej, ze cely lodni uzel vypada moc jednoduse, na to, aby to neuletelo... no, mam to jinak, a repka a lodaky jsou imho uplne dostacujici na zatez, kterou potrebuju, ale faktem je, ze novodur si odnesu pres rameno a kolinka a spojky v baglu, problem solved)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dluzo podotknout, ze se tu furt bavime o CBD, kdyz by nekdo mel nejakej problem...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ook, tak 29.9. prijde low budget lampa; prave mi psal kurir. Hezky. Na to, ze mela dojit za mesic.
    Snad se Cinska decka prace dobre vyspala. Je to 600W ledka, o ktere jsou zname 2 fakta. S dobrym osvitomerem to rika ze je to cca 450W, za b) kdyz se cinske deti blbe vyspi, umiraj na tom ledky i po 3,5 mesicich.
    Spektrum je, ehm... vachrlate.

    Nicmene je to lampa s rozumnym prikonem, par a tak, a vzhledem k tomu, ze ji mam na hrani a na testy, tak mam asi radost.

    Uvidime, jak rychle zdechne. Prej omlatit jim o hlavu 3y warranty je vcelku boj.
    No, za 100$ co cekas.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jako vyhod to, ne ;)

    Neznama genetika, prenesene s outdooru, zadna lampa, zadny stany a tak... trochu grow hydro roztoku, prosleho v roce 2016 ;))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Jj, libi! Rozhodne zprovoznim.

    Dnes mi vitr a dest ulomil vetve, dost zle, tak experimentuju... uz to kvete, coz je blbej zdroj materialu, ale bud to zahodim, nebo si pohraju, uvidime..



    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: brambory se takhle pestujou i ve slame.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ehm, ja proste nejsem tak fotogenickej, jak si Adla mysli, no ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dobrej hack! Podlozit a pomoct si pakou a gravitaci, jdu zkusit...


    how to strip a pallet with simple cheap tools (un-powered) in just over 10 minutes
    http://www.youtube.com/watch?v=JMcyXes7MPg
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zacatek

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pac posledni patrila jinam, tak preddestova. Puvodne pozemek mel byt zakryt cely kartony, na ne prijde zaklad kompostu, pod nima je normalne plevel.

    Rozsiruju pozemek, kde pujde na jare pestovat, tentokrat bez ryti. Folii pod bazen jsem nasel v kulne, bazen nemame a byla ponicena, nevyresi sice kompostovani (ocistene kartony s kompostem se rozpadnou a muzes sadit primo na ne), kazdopadne plevel vykydli spolehlive, navic mi dela tepelny konfort pro chilli v kvetinacich. Win-win

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Posledni dnes zahradnicka: miluju kapitalismus!!! Jediny system spolecnosti, kde nekdo na podzim vyhodi funkci vidle. Sice bez topora, ale to jsem uz zvladnul sam. Zas jsem usetril 600,- ;)

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Udeřil mně nápad: pořídit si doménu postavkokota.cz a na ní mít e-shop s jedinou položkou - sestavitelná figurka agenta Bureše.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Proto doporučuju trafopájku, tam si ten drát potvaruješ taky - jen nesmí bejt příliš dlouhej, resp. čím delší tim musí bejt tlustší, kdyžtak se zeptaj pana Ohma :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Specz: pajka do kosti jako jo, ale je to neohrabany, medenej drat rozpalenej na plynu je lepsi, uz proto, ze pajka ma velmi jemny bod, kdezto z dratu umim vytvarovat podkovu, vecko, 0,... proste vypaluju ne bodem ale tvarem... to je pohodlnejsi. Pajka na 450 nicmene maka, na velmi jemnou praci
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle je treba neco, co se mi dost pozdava, jakze neryje, vlastne primarne nepouziva pudu, co dostane, nejdriv ji zmrtvi od plevele zamulcovanim na folii, a pak vsechno pestuje v kompostu (ktery ma odnikud ;€

    Kazdopadne to delam taky, orechy jsou na to dobre, orezes strom, hodis nekam na plevelnou cast zahrady, tim ji zatmnis, za mesic mas vychciplej beznejsi plevel, za 2-3 kazdej flek, s dobrou folii o to snadnejsi.

    Hezke je, jak typek je profik, sazenice ve skleniku v dokonalych seed boxech, a nad tim na polici chilli, krasne. Holt typek zahradnik v mansestrovem saku, no,...


    Incredibly Productive No Dig Garden (Charles Dowding's 1/4 Acre of Abundance)
    http://www.youtube.com/watch?v=XCAAL1saPzM
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Typico, zateplovaci rezervoary pro kytky... jakoze sklinka od marmelady s vodou a pres ni kvetinac?!!! Podkladat kytky bridlici (jasne, reflexi folie, jenze prohrata na dlouho, proste sutr a tepelna kapacita)...

    Jako pestovat brambory tak,ze je zamacknes do pudy, ale neprykrejes, hodis na ne hobliny, a pak jeste jednou, a tudiz pestujes brambory v hoblinach, ne v pude, ... taky jste si mysleli, ze brambory v supermerkadech jsou umyte?

    Takove polohydro? Mocne, pekne, trivka, kdyz vis!


    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=FFGpmovWOqY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zavlazovani pomoci mlekovych kartonu z terapaku! No nekecej! A hodne dobry!!!

    Atd!


    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=FFGpmovWOqY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem, zahradnicke hacky, kterym VsEM verim, i kdyz radek kolem provazku je fakt ne hack, ale pro hlupaky ;) (i kdyz na 300m policku ;)....


    https://m.youtube.com/watch?v=3vN5Mn_-5MM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam