• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ: LOL, ten popisek: "K úhynu dochází většinou pod zemí, takže se nemusíte obávat, že by jste měli plnou zahradu mrtvých slimáků" - na každým kousku místa kde nebyla hlína ( a tedy se ty mrchy nemohly zahrabat ) ležela spousta mrtvolek ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Testováno na vlastní zahrádce na kladně. Mrtvoly se válely úplně všude.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vážený zákazníku,

    dnes v čase 8-14 hodin Vám budeme doručovat zásilku.



    —— jo, tak tou dobou budu nekde mezi Asi a Brnem.

    Pice Ceska Zasrana Posta!!!

    Obednal jsem si v pondeli (ve svatek!) v 23:34 na alza.cz dve sklenene nadoby na kombuchu, utrata cca 400,- s postovnym 490,-; v uteri v 9:30 mi pred barakem zastavilo Liftago, ktere mi dalo vedet, ze doruci mezi 9:30-10:30 (a pak mi asi 3x chodila ETA)....

    Stalo to min, nez postovne u CZ Zasrane Posty, zadna obstrukce, zadne rozpeti 8-14.

    Nebyt to mission critical infra, rek bych, ze je cas zrusit CZ Zasranaou Postu a predat pravomoc i na “pruhy” na parcel logistic firmy.

    Ted tak jako od 8-14 budu bez tabaku, pac nemuzu jit ani do trafiky (pac na just prijedou).

    Fakt nee!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nematop : paraziticke hlistice, ktere umi sezrat slimaky; pry je to extreme ucinne,

    Parazitické hlístice Nemaslug proti slimákům, balení 40m² | Pasti.cz
    https://www.pasti.cz/nemaslug-paraziticke-hlistice-proti-slimakum

    Da se to dal chovat, takze neni potreba toho kupovat kvanta
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Me se ty qvejky nelibi vizualne, chybi tomu atmoska toho techo-pekla.

    Spis bych to vzal jako vzpominku na dooma dvojku s pumpou a uriznutou dvojkou, nez jako seriozni arenovou strilecku.

    Skoda, ze se mi nedari rozjet Vietcong, to ma dobrej multiplayer a navic je to este patricne oldschool.

    Unreal tournament, level Fractal a insta-gib mod... to sou takovy ty presypaci hodiny: propadnes dirou v podlaze, a vypadnes stropem (akorat musis dat pozor, aby te nesezehnul vyboj poceste); insta gib dela to, ze mas neco jako railgun: co zasah, to smrt.

    To me jeste z “aren” bavilo, rychly, presny, furt dokola.

    Nehral jsem zadnej multiplayer tak 15 let a ze strilecek naposled vsechny STALKER
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: hmm, co openarena ? to je také doomoidní ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo, nezahrajem dooma online? Podle me ty Gl doom a podobne pobezej i na macu/linuxech a asi se to uz taky nesituje IPX, cuz?

    Myslim, ze se v tech novejsich doomech uz i skace a je tam mouselook. A nedavno jsem si dal par lvlu a nestarne to zle. D2e1L2?

    Co, zahral by kdosik?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Ook, December 10, 1993 = doom 1 release date; takze to bylo 1994 pac to bylo jaro; takze mi bylo min jak dnes Mie, tedy cca 13
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pred spanim: zasute vzpominky

    Bylo to v rok, kdy vysel Doom1 pac si pamatuju, ze po ceste podel reky jsme v dzungli snili o tom, ze by strilecky ve 3d mohly byt v outdooru (to bylo jeste pred Vietcongem a Unrealem, taky pred povodnema v 1997; bylo nam tak odhadem 14?)

    Rozvodnila se Morava. V Olomouci od dnesni Santovky (soutok hlavniho ramene a Mlynskeho Potoka, smer na Ameriku, Nove Sady... proste ROZVODNENA MORAVA)...

    Mel jsem s kamosem “clun”... de facto nafukovaci duse od traktoru s podlazkou tlustou jak panenska blanka...

    Kormidloval jsem prkynkem z kuchyne.

    Kdyz jeho matka nasla me mokre hadry a ja se priznal, dostal jsem absolutni cocku. Splavovat rozvodnenou reku ;)

    To, ze Stepan memu tatovi dalsi den ukrad Skodivku, vz. 125, a ze jsme ji hodili na prvni svestku v prvni zatacce (furt chcalo), celemu tydnu taky nepomohlo.

    Ale jako vzpominky je to cool. A myslim, ze me to bavilo i tehda.

    Tehda poprve jsem si oholil hlavu do hola, coz vzniklo tak, ze dalsi kamosi (co byli hustejsi a vykradali garaze, coz na nas bylo off topic, moc), tak dostali vsi, a pac byli husti a meli holou hlavu, taky jsem chtel byt hustej, a od te doby malokdy nosim vlasy. Jen tak od 17-20 jsem je mel az po zada...

    Takovy zaklady meho ja, no toto. Pritom za to muze “mam rad vodu v jakekoliv podobe” (od snehu, po splavovani rek, az po lezeni na vodopadech)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chtel bych zkusit morskou nemoc. Jachty jsou prej dobrej hc, prej si furt aspon 45* nakrvivo a dobleje se kazdej.

    Dal bych si nejakou preplavbu, dyz by nekdo organizoval, prej je to dost fehr zazitek.

    Mam rad vodu, od sjezdech cehokoliv na cemkoliv az po free diving...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Nebo tak no. Ja lital FAKT MOC, treba i 2x mesicne longhaul, tam a z5. To uz jsi utahanej jen z toho, ze nejsi utahanej.

    Zazil jsem “blici let” jen jednou. Almati - Lvovo (ci co). Tam blilo tak 90% paluby. Byl jsem vzhuru a desne se bavil, pac mam rad ten pocit beztize... proste housenkova draha zdarma.

    Bliti ostatnich mi neva. (Neva mi ani moje, cehoz dik opiatum mam taky za sebou streku...;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE:
    :-)
    při přeskoku CDG->FRA bylo napiču počasí, trochu to házelo, pár lidí se trochu domlátilo a já to zaspal. Jediný co mě na chvíli vzbudilo bylo když většina kabiny řvala leknutím po tom co se letadlo o kousek "propadlo", zjistil jsem že se nic neděje a chrápal dál. Stačí se pořádně utahat, chlastu ani prášků netřeba ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Sveho casu jsem mel nalitanou stribrnou kartu u Lufthansy, a uplne uprime? Telefon a tak, jsem vypinal na pozadani jen, pokud nebylo kde rechargovat. A nejvetsi problem z celeho letu bylo, jak dostat na palubu osciloskop, pac z nejakyho duvodu vsechny scanery tvrdi, ze je to bomba.

    Litani v dopravakach je nuda.

    Me doporuceni? Prasek na spani a 3 whiskey, teda u longhaulu, do Londnu se to nevyplati, prasky na spani funguji 6-8h, coz je typicky Atlantik.

    Pasy neodepinam, stejne spim. Pokud me havarka nevzbudi, umru stastny, tak co?!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The Honest Pre-flight Safety Demonstration Video That Airlines Are Afraid to Show You
    http://www.youtube.com/watch?v=SZB4_-tiRt0
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Describing Colors As A Blind Person
    http://www.youtube.com/watch?v=59YN8_lg6-U
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: To halucin8 is better than haluci7 ;)))

    Rozesmalo!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    What Do Blind People Experience on Psychedelics?
    http://www.youtube.com/watch?v=-uXDUIC2FWM
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam