• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Tohle je made by ID Pizi, on ma cisto a hraje si hodne, ja mam hardcore a jedu na kvaseni ve velkem... od kvasu, pres octy, chlast, vino... nakladani do octa, kumis, cidery, kombucha,...

    Houby a dyne do octa, chilli do calamad, svestky do calamad...

    Jak rika Terri Pratchett: pamatuj, abys za valky mel horcicu, pac z tou sezeres i podrazku.

    Zaroven, stare pravidlo: v zime vitaminy nerostou, takze kvaseny veci se hodi...

    A tak.

    Jedem tu jinej styl kazde patro, ale chleba pece spis vrch, me se nechce 15h se srat s necim, co stoji 30,- ja zas jedu pizzu, kterou ja udelam za 20min a stoji pri dovozu 140-300,-; to oni si zas objednavaj.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    2,5 kg mouky

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Do libry se asi obecne nevejdu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Prdidej mouku, cca 20kc/kg, na chleba, s drozdim a trochou oleje cca 25kg/1kg (chleba)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chci se podivat, mam tvrdsi pravidla, typicky nemusi to byt jedle snadno (ciruvky, bedla cervenajici - oboji a priori jedovate)...


    1 Day, 1 Pound, 3 Meals - Limited Budget Food Challenge
    http://www.youtube.com/watch?v=fJDg3lMlmBU



    (Flasky jsou posbirane od lidi, houby v lese, prisada je mekev 9kc/kg, cibule 6kc/kg, ocet 12kc/l, pepr, sul... odhadem 10kc na vsechny flasky, ale musis utratit rekneme 50kc, a zbude ti, cukr 18kc/kg)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uz jste letos pousteli draky? Tady je to pomerne dost bezne. Videli jsme i louky s par tatinky/maminkami i detmi, i pana, co poustel jednoho dost zrucne, dnes jsme zahlidli jeho-ji, jak si draka pousteli ...

    Tak, pisnicka:


    Pavel Dobeš - Papíroví draci
    http://www.youtube.com/watch?v=13_yY8esOQk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem vsim jsem si, ze se tady nekteri lajkovali bourani prasete (mezitim byl na vylovu, a daval kapra, to asi cekam, ze tu z domu umi kazdej), ted dava kohouta. No ja zabijel (dorazel) hlavne sousedovic slepice, kdyz byl Sigurd kokot (polamal jim kridla a pokroopal noziska)... docela drahy polivky, pac byly na vejca, a vetsinou ve slipce vejco i najdes, kdyz uz musi jot mlada ... mmchodem, daj se koupit uplne ozobany a omlaceny slepky z velkochovu, ktery uz nenesou 2x-3x denne, kdyz je clovek koupi za 3kacky, sice vypadaj jak z koncentraku, ale za 2-3 mesice se operi a nesou (u nas ne, kdyz mame na zahrade lasicu, ale...). Na zimu samo na picku, ale na jaro, bude-li jake, tak berte ti, co mate baraky, tak jako doporuceni...


    Domácí zabijačka - opracování kohoutů
    http://www.youtube.com/watch?v=aaxfqC-Ca5w
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole, to je projev, ktery bych normalne asi cekal od prezidenta, jenze toho nemame...

    Kazdopadne krom toho, ze je to samo PR, samo tam lze, ale... nejhorsi je, ze ma vlastne pravdu.

    Dnes na Landeku jsme byli s Adlou tak jedni z 10 ze 100-200, kteri sedeli na zahradce a kdyz nedebylo mozny dodrzet vzdalenost, meli jsme rousky. Umyslne jsme vzdalenosti dodrzovali, a podobne...

    Ostatni tam proste jen byli, normalni nedele. Nic jinyho.


    http://irozhl.as/bCD
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsme dnes s Adlou na Landeku nasli takovej drevenej domecek, tak jsme do ni dodelali Landeckeho Venóša

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: uz jsem takhle videl !ruzovy! humwe h2, v LPG .
    To bylo fakt smutny.
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: jo, kamos tam jezdil za frycovejma camakokama a rikal, ze staci bejt trosku chytrejsi/vzdelanejsi a mit nakou technologii (napr. agregat) a stanes se guru vesnice.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole Bentley (asi?) na LPG, WTF?!

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: kradu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam