• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: kdybys chtel, na trezzoru je asi 70 cisel, novejsi jsou i na uloz.to

    OVERDRIVE: predchvilkou jsem cetl "pokud se dnes nakazite, nepocitejte, ze by na vas zbylo volne luzko (lekar, sestra, whaever)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: mmchodem je tam i test pohorek ;)

    Dik moc.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: uz Kulhanek v Ceste Krve ma konzervarnu “lunchen meatu”, ktera se rozklada na uzemi jakehosi kmene, ktereho uz vice neni, kdesi v Africe...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    K tomu metru piv: vsadil jsem se, ze do konce nejakeho tydne bude 5000 nakazenych/den; a v nedeli jsem to pak prohral, a v pondeli to “najednou” vyskocilo na 8000.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: kdyz si tak po sobe ctu, co jsem napsal jinde, pripadam si sam jako konspiracni posuk :

    Myslim, ze se uplne regulerne muzem tesit na lockdown ala Slovensko (ne vic jak 100m od baraku, ani vencit psa, nakup, obstarani umirajicich a nemocnych)...

    To bude kolotoc.

    Tak schvalne: do konce tydne, nebo v pondeli? Rad prohravam metry piv, pac platit dluhy se bude,.... nekdy jindy


    Ja s pisnickou si jdu jako ptacek...

    Tak si nejak pocitam tu exponencialu, a od 1.11. Do 1.12. Umre denne 2000 az 2500 lidi.

    Takze to zprumerujme na 2200/den * 30 dni a to mame hezkych 66 tisic mrtvych za mesic.

    Vydrz kocicko, pac tohle je teprv zacatek.

    Pokud okamzite nezacnem mlatit lidi pazbou samopalu pres drzku, k vanocum dostanem 4600 mrtvych / den

    Rekneme za 100 dni vyhyne ostrava

    Furt nechapu, co je optimistice na Spanelske Chripce? Vymrelo 5% populace a v nekterych oblastech i 48%. Vzdyt ten prubeh je uplne 100% shodny. Kde je tady misto pro optimismus. Zbyva jen, nechovat se jako stado. Pac stado vyhyne.

    Zadna chandra, to je holt fakt. Jak rika Julie: doufej v mirny prubeh.

    Ta vrchni sestra z ARA rika: uspesnost preziti intubovanych mame zatim 50%

    (Furt je mi doporucovan optimismus, a byt pripraven na nejhorsi)

    Ok, pak chci nekolik ruznych krabic antibiotik, par krabic vitaminu, nekolik kyslikovych masek a vysokotlakych lahvi kyslikove smesi, hromadu obvazoveho material. 50l cisteho spiritusu. 50kg sody a samopal a 5000 celoplastovych strel. Taky 3000m ostnateho dratu.

    ;)

    Za me dobry. Zbytek uz se vyresi.


    MATT
    MATT --- ---
    SPECZ: SPECZ: A Agrofert stavel a provozuje spoustu bioplynek! :D :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Kdyz si to tak po sobe ctu, bylo by to vyborny krmeni pro konspiracni posuky.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Mozna to o rozpoctu pro armadu tvrdi jen pro to aby se min bal vojenskyho puce :-)
    Buhvi kdo/co bylo za schuzkou v Riu, ale minimalne jeden explukovnik tam byl :-D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ: Uznavam ze je to HC reseni, na druhou stranu asi celkem bezpecny, jen se tam toho nesmi nasypat moc najednou :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Imho to jde vyuzit v zarizenich pro energeticke zpracovani odpadu :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja jen, ze 2500/den je za deset dni 25 tisic lidi...

    (Hvizda si, a kouri hak pohadkovej drak, a vubec se mu neklepou ruce...)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Aha. Taky uzitecna informace.
    Sice furt nevim, kdo tomu zdravotnictvi bude delat logistiku a treba ridice, a kdo bude hlidat doktory, az lidi fakt zjisti, ze jich umira 5000 denne (on ten Flegr nemusi dotahovat myslenky exponencialy, kdyz na me narozky 5.12. To bude “idealne” 2 a pul tacu, zejo, tak co asi dostanem k vanocum.)

    Mmmmmm, ja s pisnickou si jdu jako ptaaacek,....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem nemate nahodou “unpaywall” na tenhle test, ze?


    dTest: Test vepřových konzerv 2016 - Nezávislé testy, víc než jen recenze
    https://www.dtest.cz/clanek-5102/test-veprovych-konzerv-2016


    Jde o to, ze jsem si vymyslel, ze v ramci svojich skillu chci zavarit maso jak za napoleona, a zajimalo by me, zda je to vubec smysluplne, a to i kdyz nezapocitam hodinovou mzdu a energie
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem taky jste si vsimli, ze kdyz Bures mel ten statnicky projev, kdyz se dostal k PR, komu co dal (udelali jsme, dali jsme, pomohli jsme... jo? Ja jsem nekomu neco otestoval? Dal?... no nic,...)... kazdopadne ze rika:

    Rozhodne nesnizime rozpocet na armadu. Ta nas ze vseho vytahla a jeste nas podrzi, tak my ted musime podrzet armadu.


    Proto jsem daval pisnicku od Dobesa, mobilizace.

    Samo pujdu, ja jen, a to uz sem tvrdil na jare, ze by se mozna zensky mely naucit si nabrousit noze samy. (Asi se nebude hned strilet, ale bejt fizl nebo zachranar pice fakt neni sranda. A Boh tresce na miesce. Doslova. I za male blbosti.)
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: jo, tehle rozhovor je vyzivnej..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jakoze typico!!!

    Hlasky typu: no, chladici vozy v ulicich nebudou, pac vetsina cechu se nechava zpopelnit.

    Jak uz vaha, kdyz rika odhady, zadrhava a boji se rict pravdu...


    https://video.aktualne.cz/...zivot-se-zastavi-vubec-se-to-nemuse/r~a857cc2e13d711eba7deac1f6b220ee8/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam