• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: to nevadi. Jde veci vypravet jako vtip.
    Moje propaganda je treba ted “sak se nenechte ockovat, aspon zbyde na me”... to jde rict mezi reci. Samo tim sleduju cil, samo je to vlastne propaganda, samo je to podraz v dialogu.

    Ten priklad se “zabavenym autem” a jeho “zdanenou nahradou” v jistych sferach muze mit presah. Staci se zminit.

    Sak vis jak funguje Lex... kdyz neco chci, delam tomu pr, mezi reci zminuju a kdyz se pisou zakony, nezapomenu se ozvat.


    To je proste prakticka politika.

    Uz X-krat se mi stalo, ze jsem nekam neco psal na nyxu, a vecer jsem stejnou formulaci slysel ve zpravach.


    On nyx ma necekany presah, a jedine, co je blbe je mlcet, nebo se emo hadat. To nema vejsku. Ale je tu cela generace, mozna uz 2, lidi... od doktoru a ucitelu az po novinare.

    To neni malej dopad. Fuck Facebook a jeho logika “spoluzaci.cz” a “x-chat”

    Oslovovat luzry? Od toho je televize. Ale kde vznikaji zpravy a nazory?
    Treba i jen nasim pricinenim.

    Za poslednich 5 let jsem byl v televizi a rozhlase asi 100x, a tudiz vim, ze novinari, politici a vubec vladnouci trida jsme my.

    Jedine, co delame blbe je, ze si to neberem dost k srdci.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Jo tak.

    Na CZ socialnich sitich, mimo Nyx, moc nefiguruji a mimo CZ to nema presah.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: no, asi by bylo dobre vytvorit o takovych preslapech povedomi v ramci ruxznych komunit.
    Asi tak, ze kdyz ja najdu neco Tveho, s cim souhlasim, dam to sem, a doufam, ze to zas pres nekoho prosakne nekam dal.


    Lidi to uci premyslet, diskutovat, a pripadne oponovat treba i vlade. Zn. Ideal by bylo treba jit za svojim poslancem a face2face se vyjadrit, ze treba tak a mak...


    Proste aby to nebylo jen krafani v hospode, ale i skupinove povedomi a nakonec treba i osobni zodpovednost.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Rucnikari, krizovanci, ortodoxni... stejny mrdky. Ortodoxni maj aspon bonus, ze odmitaj media.

    Nic proti toleranci, ale dyz bych nemel dojem, ze sedime na sudu s prachem a jakejkoli hustsi akt muze byt “zabiti Ferdinanda” rikal bych to co cely zivot, od te doby, co jsem se narodil v jatolickem meste a chodil s nekolika katolickama (a jednu si i vzal)... palit svatostanky, tak rychle, jak je stavi.

    Buh je v tobe, vss ostatni sje svatokupectvi a rouhani.

    Ale umyslne jsem tohle nikam nenapsal. Sedime na sufdu s prachem a podle meho je 3.svetova, v netusenem trozsahu, neodpovidajicim ani prvni ani druhe, tak nejak na dosah.


    Furt si pletu mobilizaci a goblinizaci (interni vtip jen pro nektere).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Ja jen nechtel jmenovat, odkud to uz znam, proto jsem napsal “interni vtipy” ;) samo to mirilo na Tebe.

    Mmmchodem ten typ dostal 11 na tvrdo. Prej je v tech videich i jak planoval vykradacky zlatnictvi a jak jej dostali. Hodlam ten kanal sjet celej.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Share?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Tak to jsem ti snad i popisoval včetně obtíží získávání materiálu, ne ? :-)
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    Tohle je taky hnus
    Polští katolíci varují před vakcínou. Náš pozemský život je v rukou božích, vysvětlují - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...uji-pred-vakcinou-nas-pozemsky-zivot-je-v-rukou-bozich-vysvetluji-40347340
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adla: takze v ramci krizoveho stavu ti zabavej auto a rozsekaj ho.
    Pak dostanes nahradu skody a oni ti ji zdani.

    Tak takhle to teda funguje? Hezky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Interne vim, ze kvuli tomu nekolik Kraju poda zalobu na stat. Kazdopadne tohle je FAKT ABSURDNI.
    Nehmotne rezervy, fakt ze jo.

    Nejlepsi na tom je, ze nekteri z tech studentu jsou treba v hmotne nouzi, a jedou na ruznych socialnich programech, aby mohli studovat.

    Kdyz z toho ta tlusta blba krava udela prijem, tak se stane to, ze o socialni pridavky prijdou, takze spadnou do chudoby, a tudiz dik narizene mobilizaci vlastne nedostuduji.

    Nepotrebujem nahodou vic lekaru, sester a socialnich pracovniku?

    Uvazuje v te vlade vubec nekdo? Aspon treba ja nevim, jak spatnej hrac sachu? Tedy o tah dopredu? Ne, ze?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    No PEKNE soudruzka Schilerova. Takze lide, co byli soucasti krizove mobilizace nejen, ze dostavaji zaplaceno az za pul roku, nejen, ze MUSELI, ale navic penize, ktere dostanou jsou pry “odmena” a budou zdaneny.

    To si kurva delas prdel!
    A) je to nahrada skody a ne odmena
    B) takze, kdyz by stat treba chtel nejake dalsi dobrovolniky, pac oni jako budou potreba. Do leta se ceka neco jako 100tis mrtvych, a jestli si toho nekdo nevsim, tak cisla furt rostou... takze jako proc projistotu lidem, co otroci trocha nezneprijemnit zivot, zejo


    Nechci tu zit, nechci. Fakt ze ne!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Boris: jste v karantene? Nevadi, naucte se nejaky prakticky skill.... treba..... treba....

    Skrabat brambory.

    Nikdy nevite, kdy to budete potrebovat ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: hodlame to natocit jako retezove video... tedy jedno ja, dalsi adla... a dame to na media s hlaskou vyrob taky jedno ;) prida se nekdo?


    Mmchodem co rikate na britsky model? Tedy svihnout to v prvni moment kazdemu, a pak oddalit druhou davku?

    Zni to dost ferove, ale uz jsem nekde cet, ze vyzkumaky nadavaj, ze na to neni ucinnost vakciny testovana. Tak uvidime.


    Jo a jak jsem testoval past na ptaky (neuspesne), tak s velkou krabici to funguje na psa. Vemes krabici, podepres ji vydlickou, das tam panev od vareni a smejes se mu.

    Je to pomale, takze stihne utect, ale ten pitomy vyraz, no jak Okamura, se tvaril...


    Navic me ted furt sleduje, jestli se mu to nebude opakovat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adla prisla z prace s reklamou na ockovani proti covidu utocici na zakladni pudy Cechu (zavist):

    Postavis se pred kameru a zahlasis:
    “Sak se klidne nenechte ockovat, za me v klidu, aspon bude driv vakcina pro me”

    Za me je to na reklamu jak delany.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky mate radi, jak se lidi chliubi svojima Everyday Carry (EDC) batuzkama.

    Tak tady je jeden od Borise ;) pobavil. Jako u kazdeho EDC, dycky je tam item, co majitelu zavidis, hadejte, ktery zavidim ja...

    What's in my gopnik bag | Boris Slav edition
    http://www.youtube.com/watch?v=s5FwtI0G49A
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mam Vachu vcelku rad, nemene se mi libi, ze cituje Toqevila a jeste CO CItuje!!! A zaroven ten Ben Gurion je vtipny...

    Stoji za poslechnuti, treba pri ... ja nevim? Kdy se dnes poslouchaj podcasty? Prehazovani kompostu? Omalovavani omalovanek? Zametani podlah. Oprav kralikarny. Umejvani schodu v panelaku? Venceni psa?

    Driv to bylo v MHD, to asi neni aktualni, ze (ja uz rok chodim misto mhd peso nebo kolmo, no)

    Kněz a biolog Marek Orko Vácha: Vize pro občanskou společnost. Být realistou znamená věřit v zázraky | Plus
    https://plus.rozhlas.cz/...olog-marek-orko-vacha-vize-pro-obcanskou-spolecnost-byt-realistou-8397119
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hop hej!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam