• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Zjednodusim myslenku rozdilu registracni system a rezervacni system:

    Registrace je fronta lidi, ktera ceka na autobus, prijede autobus, vejde se 30 lidi, zbytek ceka ve fronte, az se odbavi vsichni

    Rezervacni system je to, ze lidi si koupi mistenku a prijdou na svuj autobus a mezitim doma piji chateau nef du pap.

    Ten druhy mod je lepsi, uz proto, ze vim, kolik autobusu musi prijet.

    To co udelalo ministerstvo je ale cikanske cekani na bus: chodim na zastavku v nahodne casy, a doufam, ze zrovna potkam autobus. Kdyz ne, jdu domu a zkusim to zas v nahodny cas.

    Tzn.nevi se, kolik je treba autobusu ani se nevi, kdy to jede.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    VID: Kolega se zkoušel registrovat (nakonec teda bylo jednodušší použít MITM proxy), registroval se úspěšně a pak mu to řeklo že už není volná kapacita ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Kamarád chtěl na očkování objednat babičku. Zaslechl že systém má být spuštěn od dnešních 0:00, takže čekal u počítače na spuštění systému. Prý nešlo pokračovat dál, dokud člověk nezadal jakési heslo. To mělo trvat minimálně do tří do rána, pak usnul, když se probudil kolem osmé ráno už to žádné heslo nechtělo. Nezaznamenal jste někdo popisovaný jev ?
    VID
    VID --- ---
    registrace nejsou plný, média bleptaj hovadiny
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE:
    takže se neregne nikdo starší 67 let ?
    a nemá to bejt náhodou pro kategorii 80+ ?
    tak jak kurva můžou mít plný registrace ?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dame si neco vtipneho, ne? Zjistil jsem, ze jsem lvl super gopnik ;)

    6 superpowers of the Russian gopnik
    https://www.rbth.com/lifestyle/329313-6-superpowers-of-russian-gopnik/amp
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Byt Boris, reknu ze tohle psal a vymyslel Vadim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud je Adela level: programovat fakt neumim a nikdy jsem to nevidel, tak napsat web a rozchodit 10mio radku db ji naucim za weekend.
    Kdyz by nebyla pohrbena v hnoji...eeeee... nezvestna, tak bych ji nechal nakreslit vyvojovy diagram (po pouceni, co to je) procesu kazdeho pole.
    Pac je (v tomhle) uplne mimo, cekam, ze by to tak ve stredu dala lip.
    Normalni programator nebo aspon admin by to dal na prvni az druhou dobrou, ti z cloudiu by si k tomu postavili i HA infra s load balancingem, a to idealne z templaty.
    Sorry, ale den prace a 2 dny (radej) testovani.


    Jako rodne cislo v query? V roce 2021? Wt pico FUCK pico!
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nakonec se dozvíme, že to za basu piv udělala parta učňů z kadeřnickýho učiliště, jinak to snad ani neni možný ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To je jeste o level horsi. Jakoze ani fifo? Wtf!?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Tyvole, kvalita level registr vozidel :-(
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Pokud se číslo pojištěnce na kartičce VZP neshoduje s RČ, tak se nepřihlásíte.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Navrhuju nahradit Dzurilu bugzillou
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dalsi dobrota. Validace cisla pojistence nefunguje pro cisla s roky narozeni pred 1954.

    Tak to by me zajimalo, jak se zaregistruje vetsina 80+
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem vite o kolik vakcin se soutezilo? O 2 tisice!!!!
    A to jich zdrav.ust. dostal mirnix tirnix litr (pro 900 zamestnancu).

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Prave jsem to napsal, ze to co sledujem posledni rok, tak neni snaha o zvladnuti c19, ale jednani o duchodove reforme.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Premejslim jestli je to demence, nebo snaha o duchodovou reformu ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Off topic, ale tady to asi pobavi:
    Zkousel nekdo z vas ten registracni formular na ockovani?
    Kdyz odhlednu od toho, ze prihlasovaci sms prijde az po vytimeoutovani session, tak highlity, ktere oceni kazdy, kdo kdy pouzil aspon if a else:
    - podle cisla pojistence to pozna, ze je ti pod 80 a odmitne te to zaregistrovat (proc jako? Aby usetrili misto v databazi? S 10 milionama radku?)
    B) kdyz uz mas rodne cislo 80+, tak ti to rekne, ze se omlouvaji, ze nejsou ockovaci kapacity, at sledujes online zpravodajstvi v telefonni apce a odmitne te to zaregistrovat...

    Takze pokud se chystate jit pomoct nejakym pribuznym, klidne na to kaslete. Ono to totiz nevytvari databazi, do ktere by pak nekdo delal query, ono to fakt uz ve formulari filtruje, zda ma cenu te registrovat.

    Takze babicce muzete chodit pomahat kazdy den, mozna se jednou trefite

    To uz snad ani neni vtipny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ty pico!!! Fakt jako tohle psali asi pirati nebo co...

    Takze
    A) pada to
    B) sms chodi za 1/2h a timeoutuje to
    C) odmita to do db zapsat cloveka pod 80
    D) kdyz ne predchozi, oznami to, ze se omlouvaji a nemaji ockovaci kapacity, at sledujes v online aplikaci dalsi vyvoj

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam