• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Si tak rikam, ze to asi neprobihalo tak, ze nejdriv si vzala notebook/disk, a jen co prisla domu, koukla do telefonniho seznamu, kde je nejblizsi Ruskej rezident, aby si mohla trocha privydelat.

    I kdyz mozna jo.

    Ja teda zadnyho Ruskyho agenta neznam, teda krom naseho prezidenta. Vubec bysem nevedel, komu to strelit. Zas u nas to asi neni treba krast, volny pohyb informaci, kapitalu a pracovnich sil je spis asi standard, ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele, uz jsem nekdy napsal “ja jsem vam to rikal”?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    _OZZY_: Vcera jsem Adle rozebral skodovku, udelal si online training zdravovedy, nabil baterku, uvaril borsc, nejaky tickety...

    Z neceho me dneska desne boli ramena, asi z tihy sveta, co na nich nesu.

    Vlastne furt neco delam a mam spis problem nic nedelat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Vim, ale ted k tomu mam bliz i kvuli tomu, ze Adla tam jezdi delat nejakou socialni praci.

    Je to vcelku hezky misto, ale dyby zem byla placata, tak je to okraj. ;)
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: víš, že mám muže z Osoblahy? konec světa, ale tři hospody....ale je tam starej židovskej hřbitov!
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    CRAZY ESCAPE FROM POLICE HELICOPTER (LONDON)
    http://www.youtube.com/watch?v=S97kpqv9eQo


    Hovada. Ale oceňuju schovku :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SPECZ: myslim, ze to tak nejak bude... ^_^ A to ja si rikam, ze jsem obcas strasny flakac, ale nestiham ani polovinu toho, co Spider :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    _OZZY_: Jasně, sjíždí ytb videa a čte knížky, aby to tu mohl reportovat, a občas něco vyfotí a hodí to sem :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Uzjsem ti nekdy rekl, ze jses strasnej grafoman? (myslim, ze asi nespoctane)
    Delas vubec neco krom sjizdeni nyxu, webu a psani prispevku sem? :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Osoblaha nebo Most?

    2 hlasy od 2 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Ale je tam krasne!


      //

      Kdyz neprsi, nesviti slunko, nebo nesnezi
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      I kdyz je pravda, ze uz jsem uvazoval, ze bych se odstehoval nekam k Bruntalu.... Osoblaha je treba bezva. Nejvyssi nezamestnanost v CR, takze nemaj ani kostel ani jzd, procez hospoda zustala.

      Kdyz se to dobre pojme, dalo by se tam koupit nekolik pozemku a domu, takze kdyz jde clovek z te knajpy, nemusi si pamato at ani cislo baraku.

      Taky se na to nemusi nijak vazat, tedy pokud neceka, ze by to chtel prodat nebo tak neco.

      Taky jsem slysel, ze je to vynikajici oblast na lov mamutu, ale muze to byt jen legenda, pac pochybuju, ze je tam jeste nekdo schopny neco lovit.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Nikdy jsem treba nepochopil lidi, co bydlej na vesnici. Jako dobry no. Muzu jit chlastat do kostela, do hospody a do jzd.
      A dal?
      Jako hezky prochazky s coklama, ale zas, ze bych musel mit cokla tak rad, abych se kvuli nemu usadil mezi bandou widlaku, kteri chodej chlastat do stodoly, do kostela, do jzd a kdyz chtej zmlatit starou, tak si predtim jdou trochu popit do hospody? No nevim.
      Narozil od panelaku ti pak nezmizi z rohozky galose, ale rovnou ti vykradlu zahradu a kulnu s nastrojema...

      Neco o tom vim, nejdriv jsem zil na Slovensku a ted v Ostrave.

      Zivot na vesnici je otrava.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Jo, tak nejak mi to vykladal, ja to jen zjednodusil.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Mmchodem, jak se leci filcky?
      Cihlou a rumem.

      Nadrtis cihlu na jemno, zamychas s rumem a mazes kde je treba.

      Jak sou filcky wozraly, umlatej se o cihlu.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Mit kde bydlet ve smyslu barak je sice hezky, ale taky je to desne udrzbovy. Musis but chtit barak, nebo debilniho majitele objektu, nebo zpiceny kreteny v nejake verzi panelaku.

      V dodavce me treba sralo, ze kdyz ona sedi nahore, pokazde, kdyz zvedne prdel, jebne se do hlavy a cely se to houpe, takze vas povzbuzuji z ulice. Ale existuji auta, v kterych to neni problem, nebo si proste lehne, a zustane navrchu, to se da. Lepsi jak spolubydla, ktery ti nechaj na najmu -70k a nebo cerstve ID mim, kteryho tu uz 3 mes nahani exekutori a “neziskovky” typu pujcime rychle a levne.

      V 5.patre panelaku cloveka zas prekvapi baba, kolem ockovaciho veku, ktera balancuje na tvym vlastnim balkone na tvojem stokrleti, ze prej se prisla podivat, co se stalo kamaradce, co ve vedlejsim byte driv bydlela.

      Takze zlaty sqatty, teda pokud jdes od krcmy k hospode, jak uz mas pakovou vrtacku a 2 servery, nemluve o jinych zalibach, je to otrava.

      Filcky a vsi taky naserou.
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      OVERDRIVE: Máš to trochu pomíchaný.
      BDX stoupačkama bubenskou prolejzal, a nebyl sám, ještě bych možná někde vyhrabal fotky.
      Jeho kamarád si ve stejným baráku pronajal kancl. A pak zjistili že okolo je jich hromada nevyužívanejch, tak si jeden picknul, vyměnil fabku a asi rok a půl tam bydlel. Problém nastal, když si k němu kámoš co ten kancl měl pronajatej (a bydlel v něm), začal nosit větší množství věcí na kšeft (z kolbenky a tak), který už se mu do kanclu nevešli. Ostraha objektu už na to byla zvyklá, ale přibyl tam novej hlídač, a tomu to bylo divný, začal v tom rejpat a prásknul ho majiteli budovy. BDX to udělal tak, že si vyměnil fabku na dveřích od hajzlů, který byly u částečně zaslepenýho schodiště a roky tam nikdo nebyl. Z toho schodiště se totiž dalo dostat z druhýho patra do sklepa, ale ne do přízemí, takže nebylo moc využívaný. No, správa budovy mu dala asi týden na vystěhování, a ani po něm nic nechtěli platit, jen za to dost zjebali ostrahu. Milý BDX, se začal poslední den stěhovat. Vynášel věci hlavní vrátnicí, kde stál s vítězoslavným výrazem ve tváři ten hlídač co ho prásknul. Co už ale hlídač netušil bylo, že BDX s tím obešel půlku baráku, jiným vchodem vlez rovnou do sklepa, a po schodech tradá na hajzl. Část věcí teda někam odlifroval dodávkou. No a tak tam vesele bydlel cca další rok.
      Prostě profesionální squatter :-)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Dyk jo. Kamos (melicharek.cz nebo jak to ma, ten co dela ty uzasny damaskovy oceli), tak mel jeden cas v kare celou kovarnu, pac se mu nechtelo z trhu vracet furt nekam domu, tak zrusil “domu”
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      OVERDRIVE:
      Strávil jsem léto v VW T3, obytný, pohodička. Na zimu by bylo potřeba přidat větší nádrž na propan, ty trumatic kamínka co jsem tam měl to vyhřejou napohodu. Ale jezdil jsem s tím spíš tak jako od hospody k hospodě :-)
      Jinak co se obytných aut týče, je tu na to auditko [ prestavby DODAVEK,BUSU,NAKLADAKU na obytny, rady, tipy, kontakty ]
      A pár lídí co tam chodí trvale v náklaďáku bydlí.

      A jedna z variant o který jsem kdysi uvažoval jako o levným bydlení byla koupit pozemek u vody, v záplavový oblasti (tedy za hubičku), jen ho vybetonovat, a jediný co by tam bylo trvalý (taky z betonu) by byly přípojky k sítím. Ostatní starý autobusy/náklaďáky upravený pro bydlení. Jediný s čím by byla pakárna je udržovat to ve stavu schopným popojet. A když se zvedne voda, tak si na chvíli přeparkovat.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Zato ted mam stromek, a nevim, jestli me to vcelku nesere...

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam