• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: neni texas neco, jako 3.nejvetsi ekonomika USA? Dyk tam snad vazne probehla uvaha, ze by se mohli osamostatnit, a snad tovedlo i k obavam ve smyslu “to by asi klidne mohli”
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Pripadne je Taxas take sidlo meho milovaneho ID Software :-)

    id Software - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Id_Software

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Texas je aktualne jedno z nej mist v USA, ostatne:

    Tesla: Elon Musk moves to Texas in Silicon Valley snub
    https://www.bbc.com/news/technology-55246148
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo takhle.

    Jinak ten film ma nadherny soundtrack, zvladte vhodny k halucinogennum, ale i bez nich je mocny...

    The Limits Of Control - Jim Jarmusch (UnOfficial trailer)
    http://www.youtube.com/watch?v=y7RdaM4PHL4
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Je to cowbojka. Dlouhe a pomale. Dej si transmetropilitan, co slovo, to berla.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Nedal jsem ani Preachera, jen o tom vim a par dilu jsem cetl :-) Libolo se mi to, ale nejsem moc na literaturu :-))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uplne uprime priznavam, ze treba v Mexiku, v te galerce, co ji vlastni Carlos Lim (jo a Rodina je tam cele patro), tak se mi uprime stalo, ze jsem si pred nekterymi vecmi musel kleknout a zacal jsem plakat.

    Jenze ja jsem jen studentka socialni prace.

    //

    Libilo se mi, kterak Jarmush v Limits of control, postavi “hlavniho hrdinu” pred bile platno, a necha ho jen se divat.
    Toho sameho hrdinu, ktery potom projde pres zabezpeceny trezor, hlidany armadou, a zabije jeho obyvatele.
    Procez, kdyz se jej ptaji, jak to udelal, rekne pouze:

    “Proste jsem pouzil svou predstavivost.”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Otazka je, je to dobre, nebo spatne?
    Takove sochy, co stoji v galeriich, a vidi je 100 snobu za tyden, a dve studentky socialni prace?
    No... aspon ty dve studentky socialni prace.
    Ale hele, potkal nekdo z vas na ulici Rodina?

    Pritom ten muz premysli moc hezky



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stejne je to zvlastni.
    Snazit se nekomu neco rict (nedej bog, aby poslouchal, spis ceka, az domluvis, aby moh zacit mluvit sam), nebo diskutovat? To nemaka.

    Umeni je skoro jedina forma, kterou povazuji za schopnou opravdu komunikovat.

    Uz proto, ze s usmevem Mony Lisy se nikdo nehada, kricet na fresku v Sixtinske kapli, no asi by to slo, ale,...

    Jo jasne, jednou za cas neko Mona Lise poreze xicht. Budiz.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Everlast - What it's Like (Music Video)
    http://www.youtube.com/watch?v=qA1nGPM9yHA
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Skoro mam dojem, ze uz jsem tak 3x daval.

    Luv! Everlast!

    (White trash is beautiful!)

    Everlast 'The Stone In My Hand'
    http://www.youtube.com/watch?v=NtmemsBdd_c
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: mam papirove vsechny dily. Neni to muj best of, pac je to velmi jeme podprahove kriticke, a spis hodne propaganda, az nekam, kde to spatne snasim. Ale jo, echt cowbojka je to dobra. Cest, pravda a blb, co si po vzoru kurta cobaina prosteli lebenu broknou, upir na heraku, coz je fakt peklo.
    Ze bych se az stotoznoval?
    Jenze me se dycky rikalo Spider, ne Jesse ;)

    Transmetropilitan jsi si dal? Ver mi, maka to, vlastne i podle stejnych principu cti.

    Musis znat pravidla, abys je moh vsechny porusit. (Ja dodavam: ze s plnym zamerem)... to rekla o Slunovi nejaka jeho ex-. Jsem si to zapamatoval.

    Srat Texas, je to buranov.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dnes me pobavilo vysmat se davu, ktery resi vsechno, co je v novinach (hlavne dnes), tim, ze jsem napsal defenestrace = vyhozeni z okna.

    Ja jako chapu, ze je to jen for pro mne, ale pac to slovo uz nejakych , no ja nevim, od cca 1618, na twitteru netrenduje, opravnene jsem usoudil, ze jej 99% diskutujicich nebude znat.


    Furt se tesim, jak budou veset Maru Prchala (ne, netesim, a zvu ho k uteku na nejaky z mojich safe-houses), a Mlha s Buresem a jejich kamosi, tak tomu budou tleskat.

    A zakladat jinou sro.

    Dav se nemusi skladat ze samych hlupaku, ale inteligenci ma snad i mensi, nez nejhloupejsi clenove.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Podobny problem nastal i s SI jednotkou tlaku, kterazto je pocitana v kapibarach.

    Mmchodem zaznamenal jsem v Harym Hole 2 dobre vtipky:
    Harry si na policejnim vecirku odlozi telefon, a jde tancovat se slovy: “hadam, ze se tady nekrade”

    A pak prijde k psychologovi, kvuli profilu vraha a psycholog zahlasi
    “Tak co to bude dneska, zidle nebo radej lenoska?”
    SPECZ
    SPECZ --- ---

    Meliško - Nemáme doma Cibulu !
    https://www.youtube.com/watch?v=0HybdiyE7mA
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Jo jo, kdyz se na konzervach zacala uvadet "nutricni hodnota", tak z toho bylo mrzeni, ze to lidi nechteli, ze tam jsou namlety nutrie a jiny krysy.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo pravda, jeste ma na nohach boty Jesusky(tm), ktere majiteli umozni kracet po vode.
    Ty si koupil hned v pocatecnich dilech, kdyz pojal napad, ze se bude cely den koukat na reklamy, a pak o tom napise.

    Coz je mmchodem napad, ktery jej malem zabije.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Brisni trhac = zbran sice nesmrtici, ovsem schopna zpusobyt nekolik variant... hmm ... nepekneho pruseru.

    V jednom dile jej pouzije i na prezidenta usa. (I kdyz tou dobou tusim, tak nejak tesne byvaleho)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uplne me napad ten vanocni special Spidera Jerusalema (Transmetropolitan); kde do sebe Spider navali fakt vsechny drogy, co sezene, vcetne vytazku z varlat kastrovaneho psa, procez si z raminka udela svatozar, z pubickeho ochlupeni sve kocky dlouhy vous, odeje se prosteradlem, a jde vnest trochu pravdy do ulice kazatelu, knezi a vubec techle.

    Samozrejme se to neobjejde bez strelby z “brisniho trhave” nastaveneho na trojdeni prujem s analnim vyhrezem, a to za pouziti hlasek typu “vitejte v cirkvi bleskove ocisty”, potazmo zmlati kombinaci cehosi mezi rastafarianem a tajnym snem Astara Serana nohou od stolu za hlasek typu “noha rychleho osviceni”

    (Teda, ja zmotal vic dilu, ale prave takhle to je v principu i provedeni, jen noha od stolu poslouzila jinde, a byla to “noha od stolu, ktera mi rika, ze mi chces sdelit pravdu, Frede!”)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam